Jump to content

LG Spirit 4G LTE,Android OS 6.0


kreon
 Share

Recommended Posts

Nopērkot telefonu OS bija 5.0 atjaunojot 6.0...par kuru  ipaši sajūsmā neesmu!!!

Veidtālruni ka tādu izmantot sācis kopš pagaiš vasaras,vienvārd sakot par uzstādījumiem izpratnes minimālas....Lieta sekojoša vai ir iespējas bļoķēt SMS tā lai veidtalruņa ipašnieks to nepaman...?!

Man aizdomas ka kāds vai tomēr pašam gadījies nobloķēt ienakošos SMS no atiecīga kontakta.....Kontaktpersona apgalvo ka pus nedēļu katru dienu man rakstot ,bet ka atbildes neesot ta neesot!!!Reāli satiekoties ar atiecīgo kontaktu manā klātbūtnē nosūt man SMS ,bēt lidz manis tā nenonāk,Tad kur problēma un ka to atrisināt!?

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

No mana gala atiecīgais kontakts SMS saņem.....A ko ievēroju nosūtot sms paliekošai zinai paturot pirktu uz kontakta uznirst iespeja to registrēt ka spamu,manā gadījumā tur ir ieķeksēts,ka tik tur ar nebūs vaina, a kur tiek novirzīts spams,vai tas tiek dzēsts?

Izrādas ka ir tads SMS spama filtrs tas kautka bij aktivizejies-sūtītās zinas tika dzeestas,spama uzstadījumos bij atiecigais numurs jadzēs tad vis notiekas....Ku vellns agrak tadu  90tajos nevarēj izdomāt.....!!!

Labots - kreon
Vis skaidrs,tēmu var slēgt
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...