Jump to content

EXCEL?


Mākonītis
 Share

Recommended Posts

Lūdzu palīdzību datu sakārtošanā iekš excel. 

Tātad pieņemsim, man ir jauka tabuliņa, kurā tiek reģistrēta visāda informācija, piemēram, spēlētāju vārdi, uzvāri, komandas nosaukumi un aizvadītās spēles. Es vēlētos, lai pildot šo tabulu, šī pati informācija "ielēktu" blakus šītos, bet katrā šītā uzkrātos informācija tikai par konkrētās komandas spēlētājiem un tikai par noslēgtajām spēlēm. 

Līdz šim izmantoju Detalizēto filtrēšanu, bet tā nav "dzīva" un izmainot informāciju galvenajā lapā, pārējās lapās informācija paliek nemainīta.

Vai ir kādi ierosinājumi?

Mēģināju izmantot PIVOT table, bet man tā visus rezultātus sasummē, varbūt nemāku to lietot.

Pielikumā paraudziņš.

IMG_4991.JPG

IMG_4992.JPG

Link to comment
Share on other sites

Pievienojos. pieliec failu ar to, ko mēģini panākt.

Ar pivotu vajadzētu varētu visu izdarīt, iespējams gan, ka naķsies ievaddatu struktūru pamainīt - respektīvi, nāktu klāt jauns datu sheets, bet tas, kas tagad ir datu sheets, jau veidotos caur pivotu.

Link to comment
Share on other sites

Mākonītis

Paldies, ar Pivot tiku galā, ir gan katru reizi, katram šītam jāspiež "refresh" bet ar to var sadzīvot.

Link to comment
Share on other sites

Piovotam gan nevajag aizmirst, ka data range regulāri jāatjauno arī, citādi skatīsies tika uz veco apgabalu, kurā nebūs visi dati.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...