Jump to content

BEMKO transformators 12V 60W to pielietošana?


kreon
 Share

Recommended Posts

Noperkot šo Transformātoru"barošanas bloku" domadams aizstāt iepriekšējo līdzīgu citu ražotāju,bet kautkā netā uzvedās!

Bildēs kāds trafs bija,kurš netā uzvedās un ko ar viņu gribu barot!  Šis ir vecais trafs kas manuprāt ir novardzis

20170219_115238.jpg

Te lūk jaunais

20170219_115113.jpg

Un te lūk iekārto ko baroja vecais trafs

20170219_115338.jpg

Tadnu kur problēma,vecais trafs 2 gadus kalpoja normāli,nesen ievēroju ka gaisma nedaudz pulsē ienāc prātā atvienot aizmugures ventilatoru pulsēsana izuda,bet kā zinams šiem led bez dzeses saīsinās mužš....Izdomāju nopirkt jaunu,bet ar jauno ir tā kad pieslēdzu vis strādāja labi ka arī gaisma gaiašāka līdz nosvila mans super  ventilātors pēc laiciņa arī apdzis gaismēklis.....Ar testeri pamērot Voltāžu izrādas tas nav iespējams ne vecam ne jaunam,multimetra displejā nozipsni mistiski cipari un paliek uz nullēm!!!

Paņēmu parastu 12V adapteri kas prēkš šis iekārtas pa knapu "tik 1A" gaismēklis spīd adapteris nenormāli karsē kas noteikti beigtos ar  bloka nomiršanu!

Kas paskaidros kas ar šo jauno trafiņu isti noteikās.     Jaudas tak 60W 4,9A kautgan uz iepakojuma ir minēts 11,6V!!!

Tad kā,mans gaismēklis pa jaudīgu  vai trafs kautkāds gļukains?! 

 

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

Šie ir domāti 12v halogēnspuldžu barošanai un pirncipā nekam citam nav derīgi! Un par transformatoru viņu saukt nav īsti pareizi - primitīvs impulsu barošanas bloks! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

27 minutes ago, ronalds_ said:

Šie ir domāti 12v halogēnspuldžu barošanai un pirncipā nekam citam nav derīgi! Un par transformatoru viņu saukt nav īsti pareizi - primitīvs impulsu barošanas bloks! 

Ieprieksējais tak darbojās tiktikās kā cits razotājs!

Tālab ne viens ne otrs uz multimetru  neko neparadīja!?

A un vēl uz trafiem pie 12V izejas nav atzīmētas +/- !Jauno trafu sākumā pieliekot gaismēklis mirgoja pamainot vadus otrādi vis  normāli līdz  nosvil FAN un pēc tam nozud gaisma,bet cik izpratu fan pa galam,bet gaismēklis un bloks tomēr darbojas  tikai neiet kopā nu tad jau arī tur ta vaina būs jo izārdot to saucamo trafu tur iekša nav kondensātoru vai viens galīgi maziņš,nesaprot par ko tur 7 eiro prasa!!!

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

Te kautkur jau bija rakstīts, ka šitie "elektroniskie trafi" var nepalaisties, ja izejā nav pieslēgta pietiekami liela slodze.

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, ronalds_ said:

Šie neder ledu barošanai! Nopērc LED paredzētu draiveri! 

vellns nenocietos,jau ceļā no Alli.... panēmu ar regulatoru  lūk https://www.aliexpress.com/item/DC-Motor-Speed-Controller-10-36V-Reversible-PWM-Control-Forward-Reverse-Switch-Y103/32789431100.html  cerams ka šis derēs,vairak  motoriem paredzēts,bet ja nederēs tad būs kur izmantot vienalga ...

Kā minēts LEDus darbin ar OMiem...talab šai konstrukcijai ir "5W 1 OMs " ,bet bija noradīts ja baros pa taisno no auto  akumulatora..

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

ronalds

Tavā linka ir  draiveri lai  visu ofisu  izgaismotu! Man virtuve ir  20W LED draiveris uz 2 10W led  vis rullē ...Garažā bija šis ko demonstrēju .

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, drunk_lizard said:

o, mlje, ku smuki jaunais suuds linkus saiisina :>

Nu ja,man jau likās ka tur kādi 20 lynki padoti!!!! :) Un citējot te arī kautkadi gļuki,pēc tam labojot tā nav....

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ronalds_ said:

Es jau iemetu tikai kā piemēru. 

Kautgan tas 60W  būtu pienemams....Ar tiem lediem ir visai  daudz no savara no pasa led chipa !

Link to comment
Share on other sites

Nu, un kā būtu piejūgt vecu pīšļa barbloku, šiem 12V līnija gana jaudīga.

 

Link to comment
Share on other sites

trumu

2 hours ago, ggg97 said:

Tam ieejā tikai līdz 40V. Ar ko taisies no 230V dabūt 40V ?

 Nuja kautka to uztveeru par izeju,bet tur tak no 10-40V tad jau- manam traktoram slotiņas lido ar  šo varēs regulēt ātrumu,vanetā!?

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, inteens said:

Nu, un kā būtu piejūgt vecu pīšļa barbloku, šiem 12V līnija gana jaudīga.

 

Tu par veca datora PSU ?

Link to comment
Share on other sites

Nu, varbūt īsti neiebraucu tēmā, sākumā bij runa par 12V barbloku.

PC baroklis manuprāt ir ātrākais un lētākais variants

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, inteens said:

Nu, varbūt īsti neiebraucu tēmā, sākumā bij runa par 12V barbloku.

PC baroklis manuprāt ir ātrākais un lētākais variants

Te citet nav iespējams galīgi gļuko...!

Ar PSU ir tā šo palaižot pats pa sevi rij 10W+lukturis 24W kopa 34W  -tad rodas jautājums,kapēc LED!!!

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

Te jau paceļas jautājiens par kapeikmīlestīb.

Es to domāju, kā pagaidu variantu, kamēŗ kas jēdzīgāks atrodaas.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, inteens said:

Te jau paceļas jautājiens par kapeikmīlestīb.

Es to domāju, kā pagaidu variantu, kamēŗ kas jēdzīgāks atrodaas.

Ne nu ja janogruzi šadi pašveidotie lukturi uz kadiem 8 cipiem tad OK pat uz palikšanu...es tik saku ja LED ta tas nozimē kad runa par ekonomiju....orģinalie led  draiveri ne vatu nepaterē palaižot to

Labots - kreon
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, inteens said:

bračiņ es domāju ja ir uz rookām  psu 

nasing spešal

Ir un ar to darbojas tikai bļin speciā nopirku to trafu un šis maita nerukā kā iepriekšējais tas tā abidna ...7 eiro izmet un pat  citur to mēslu nevar izmantot,halogēniem-man tadu nekad nav bijis un nebūs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...