Jump to content

"USB flash" atskaņotājs Mūzikas Centram.


Kārlis Trešais
 Share

Recommended Posts

Sveicināti cienījamie Boot.lv lietotāji.

 

Tātad sen šeit nebiju ielūkojies, bet atcerējos ka ir tāds palīdzības avots kā Boot.lv, kur vienmēr kāds palīdzēs.

Tātad ir sekojoša problēma, ir pienācis neliels pasūtījums no krustmātes, viņa ir iegādājusies mūzikas centru un cik nopratu tad mūzikas centram ir iespēja pievienot usb flash atmiņu, lai klausītos mūziku. Bet tā kā es dzīvoju diezgan tālu no viņas, tad esmu sagatavojis diezgan lielu mūzikas klāstu un esmu gatavs to ievietot fleškā un nosūtīt viņai to ar pasta savstarpniecību. Bet te uzreiz rodas jautājums, kādā formātā precīzāk būtu formātēt flešku? Jo pašreiz viņa man darbojas uz NTFS formāta. Cik zinu tad automašīnās lielākoties iet uz FAT32.

Varbūt kāds ir ar šo saskāries?

  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Ar mūzikas centriem nav pieredzes, bet ir redzēti Android telefoni, kas māk lasīt FAT32 fleškas bet neatpazīst NTFS, tā ka ir aizdomas, ka par pc primitīvākām iekārtām vispārēji piemīt tāda tendence

Link to comment
Share on other sites

  Drošāk jau būs FAT 32, kaut gan - esmu rakstījis NTFS fleškās un nav bijis problēmu (bet  tikai ar kādiem 5 - 6 mūzikas centriem bijusi darīšana, par visiem negalvoju).

Link to comment
Share on other sites

Bet palasīt konkrētā mūzikas centra specifikāciju ir grūti ? Pajautā modeli un pameklē internetā manuāli.

Link to comment
Share on other sites

Noskaidro centra modeli, paskaties instrukciju, tur būs rakstīta atbalstītā failu sistēma un formāti.

Parasti gan ir FAT32.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...