Jump to content

EXCEL


Mākonītis
 Share

Recommended Posts

Ne gluži pa tēmu, bet ceru, ka kāds palīdzēs.

Situācija šāda. Es vēlos no vienas excel tabulas sagatavot 10 mazākas tabulas, kurās dati atlasīti no pirmās. Bet man ir svarīgi, lai šīs mazās tabulas ir "dzīvas". Izmainot datus, vai papildinot ar jauniem datiem savu pirmo (lielo) tabulu, informācija mainītos vai papildinātos arī mazajās tabulās. 

Link to comment
Share on other sites

kas ir tabulas?

ekselim ir šīti un faili, kur ir tās 10 tabulas?

visdrošāk būs, ja kāds zinātājs uzrakstīs vba uz event exit cell, ka tiek veiktas attiecīgas darbības. jo pie šadi firmulēta jautājuma formulas lietotājs ātri iznīcinās.

 

papildināts:

vēl būt pieklājīgi atbildēt savā topikā, ko izveidoji par excel filtru 2016. gada martā. 

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

Ja pirmā tabula atrodas atsevišķā Sheetaa, tad vienkārši citā sheetaa veidotai tabulai/formulai norādi šūnu pilno referenci ar sheeta nosaukumu.

Piemēram, ja gribi iekš Sheet2 izmantot A7 šūnas vērtību no Sheet1, jāraksta Sheet1!A7. To var darīt arī, bakstot ar peli, tāpat, kā to dara viena sheeta ietvaros.

Sheetus vari pārsaukt, lai ir īsāk/saprotamāk.

Link to comment
Share on other sites

Var izveidot references ar ="teksts"&""šūnas numurs" un tad caur notepad nomest lieko un iekopēt atpakaļ excelī

 

Man liekās, ka tev vieglāk būs lietot pivot table. Attiecīgi saklikskini filtrus un lai pie atvēršanas atjauno tabulas

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Te prasās sīkāks izklāsts, kā tam visam jānotiek, kādi apmēram dati, kā tie sadalās pa citām 10 lapām, tabulām vai tml.

Kā jau minēja, risinājums varētu būt Pivot tabulas, vienīgi, ka 10 pivoti varētu būt smags pasākums.

Jautājums arī, kur tām 10 citām tabulām jābūt, tajā pašā failā, vai kādam citam tie dati vienkārši jāskatās un ne no datu avota?

Link to comment
Share on other sites

Nav jau external jātaisa, var iekšējo uztaisīt, t.i. pirmo lapu kā avotu, pārējās atbilstoša vaicājuma rezultātus. Bet man negribējās pieminēt, it sevišķi, nezinot ko tieši vajag.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...