Jump to content

Neejošs portatīvais dators


baltaispujka
 Share

Recommended Posts

Sveiki! Ir lieta tāda, ka portatīvais nobruka. HP 250 G3. Pirmo reizi tika aizvests uz remontu, jo no rītiem bija jāņem baterija ārā, lai ieslēgtu. Atnāca atpakaļ un vaina nebija atrisināta. Aizsūtiju otreiz un pateica ka mitruma defekts. Atnāca no remonta atpakaļ tad vairs vispār negāja. Tieši ar neko apliets nav!!! Varbūt ārā mitrā laikā somā bijis. Pie vada pieliekot iedegas ka lādē. Slēdzot iekšā viss sāk griezt jauki. Takā viss būtu ok aptuveni 3 sekundes un vienkārši nomirst.  Un tā var vislaik darīt. Ekrāns neko nerāda. Dators tika lietots tikai mājā. 

Labots - baltaispujka
Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Autor, labāk sakārto tēmu, pirms kāds moderators no pieghdienas kodiena pamostas. Uz pohām tev iedos kārtīgu banānu!

 

1.Norādi datora modeli!

2.Uzraksti detalizētāku problēmas aprakstu, ko esi ar datoru darijis, kur lietojis. Mitrums ne no šā, ne no tā nerodas! Ekrāns kaut ko rāda/nerāda? Kas notiek tajās 3 - 5 sekundēs kamēr dators strādā!

Link to comment
Share on other sites

Iedod viņu man un es visiem te atklāti pēc tam pateikšu, vai redzēju mitrumu vai nē.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

baltaispujka

 

 

tu nee. 
nu to es zinu kas nevarēšu. Vienkārši vai jēga uz remontu sūtīt. Un aptuveni cik izmaksās tas.  
Link to comment
Share on other sites

Sazinies un nogādā biedram markei. Viņš laptopus labo. Viņš paskatīsies un pateiks cenu.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Microstar

Lai nesāktu jaunu tēmu vēlējos pajautāt kas varētu būt par vainu. Slēdzot iekšā portatīvo nekas negriežas ne cpu vents, ne hdd noskan tikai dvd rooms un iedegas power lampiņa. Ekrāns ir melns nekas nenotiek.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Microstar
Pirms 30 minūtēm , Ozernalds teica:

Vaina ir pircējā. Tas ir fakts.

Turpinām krāt mīnusus.

Labots - Microstar
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...