Jump to content

Meklēju auto servisu Venstpilī


Fliize
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Situācija ir sekojoša, esmu atradus automašīnu, kuru vēlētos iegādāties, tikai problēma, ka tā ir Ventspilī, bet es pats esmu no Rīgas, tādējādi darba dienā braukt atkrīt un jāmeklē serviss, kas Ventspilī strādātu sestdienā.

Ir kādi ietiekumi? Mašīna ir e46 330 2002. gada.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Serviss būs jāmeklē jebkuram lietotam auto. Diemžēl jāsadzīvo ar realitāti, ka sestdienās vairums kantoru nestrādā. 

Link to comment
Share on other sites

ja tas ir 330i  - tad tads ir gana jestrs auto - ir ar tādu pabraukts.

Link to comment
Share on other sites

Vairums nestrādā, bet vienmēr ir kāds kurš vismaz pusi dienas strādā, Rīgā tādus atrast nav problēmu, bet kā meklēt Ventspilī diemžēl nezinu. Pameklēju interentā dažus, kas itkā strādājot, piezvanot apjautāties ,protams, ka pateica, ka nestrādā.. Un jā, tas ir 330i :)

Link to comment
Share on other sites

jestrs tas auto bija jaunībā. tagad gana daudzi ir to jestrumu izbaudījuši cik spēj un zirdziņi būs krietni saguruši ...

Link to comment
Share on other sites

neviens nav redzejis, bet visi spriež kur un kā darīt, un beigās nonāksim, ka autoram vajag Astru vai Audi ar gāzi :)

 

uzjautā biedram rubb, gan jau zinās...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc uzreiz netiek taujāts bemberistpowerranger forumā, kur simt punkt kāds no Hūtesciema atradīsies?

Link to comment
Share on other sites

ARD Eoltas un Amserv sestdienās strādā, tikai neceri ka bez pieraksta pieņems. Pasūtīs nakuj, tas no pieredzes.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

... esmu Ventspilnieks. Varētu sagādat galus, kuri to auto notestēs arī sestdienā. Tomēr nē - LV pirkt auto... tikai no tiešām labiem paziņām un draugiem, par kuriem zināms, ka auto vēsture ir tīra, auto normāli kopts, nevis tekoši taupīts cents uz visām auto ekspluatācijas izmaksām...

 

Ja kas, Eoltas noteikti nav tas labākais serviss. Esmu pie šiem remontējies, ir lietas ko pie šiem riskēju remontēt jo nav variantu. A tā - nafig... Amserv - nav pieredzes. Arī netaisos to iegūt un eksperimentēt.

Link to comment
Share on other sites

Paldies par atbildēm, kurās ir ieteikums, nevis uzbrauciens, ka gribu BMW pirkt :) Iečekoju AutoDNA - nav ne zagts, ne sists, viss tīrs. Odometrs, iespējams, rāda patiesību. Uztaisīju tādu pašu tēmu kā šo "bemberistpowerranger" - tā tika izdzēsta, vai pārvietota :D Tekošā mašīna ir no Vācijas - remontos nācies pietiekami likt iekšā, tomēr vairāk laimes spēle un tādēļ pirms pirkšanas dzenu uz servisu, lai man pastāsta, kādu dzīvi autiņš līdz šim dzīvojis.

Piezvanīšu Autofavorītam tad, cik zināms, vismaz Rīgā - normāls serviss esot.

Link to comment
Share on other sites

Cik daudz info par mašīnas dzīvi ārzemēs AutoDNA parāda? Ir viens autiņš, ražots 2008. gadā, Latvijā ievests 2010.g ar 40k nobraukumu. No kurienes ievests nezinu, bet gribētu pārbaudīt vai tie 40k pa pirmajiem 2 gadiem ir īsti.

Labots - yancis
Link to comment
Share on other sites

Tieši par šo domāju. Vai nav tā, ka par 10eur man iedod to pašu informāciju ko CSDD par brīvu.

Un arī ja mēs runājam par Latviju - teiksim 2012. gadā mašīnai būtu gadījusies avārija ko piefiksējusi ceļu policija - šāda info parādīsies AutoDNA? 

Link to comment
Share on other sites

AutoDNA it kā uzrādot arī avārijas, tiesa manā gadījumā viņiem nebija informācijas kāda dzīve dzīvota pirms ierašanās Latvijā (4 gadi). Samaksāju tos 10 eur, neko daudz neuzzināju, galvenokaŗt to, ka nav zagta, kuros datumos visas apskates ietas, kādi nobraukumi bijuši. Cilvēki ir teikuši, ka ar AutoDNA palīdzību noskaidrojuši, ka mašīna patiesībā ir norakstīts īres mobīlis :)

Link to comment
Share on other sites

Autofavorīts ar Amserv ir taču zem viena jumta. Tas burtiskā nozīmē.

Link to comment
Share on other sites

AutoDNA it kā uzrādot arī avārijas, tiesa manā gadījumā viņiem nebija informācijas kāda dzīve dzīvota pirms ierašanās Latvijā (4 gadi). Samaksāju tos 10 eur, neko daudz neuzzināju, galvenokaŗt to, ka nav zagta, kuros datumos visas apskates ietas, kādi nobraukumi bijuši. Cilvēki ir teikuši, ka ar AutoDNA palīdzību noskaidrojuši, ka mašīna patiesībā ir norakstīts īres mobīlis

 

Izklausās ka tu samaksāji 10eur par to, ko CSDD varēji dabūt par brīvu.

Nobraukumi un apskates ir CSDD e-pakalpojumos par brīvu. Ja mēs runājam par pašiem apskates rezultātiem (kādi bojājumi bijuši), tad CSDD rāda tikai par pašu pēdējo gadu. Senākus datus nerāda, tikai nobraukumu un datumu. Vai AutoDNA ir arī senāki rezultāti? (Piemēram, ka 2010.gadā bijusi brīvkustība stūres pirkstos vai kas tāds?)

 

Un par zagtu/nezagtu - ja vien viņa nav tik tikko ievesta no ārzemēm un jau Latvijā ir pāris gadus CSDD reģistrējusies, nu tad loģiski ka nav zagta, citādi jau sen būtu uzosts.

 

Kopumā man izklausās ka AutoDNA nekādu vērtīgu informāciju nedod, tikai paņem 10eur par to pašu ko CSDD dod par brīvu.

Ja viņiem būtu dati par ārzemēm - vot tā jau būtu cita lieta. Bet nav.

Labots - yancis
Link to comment
Share on other sites

Ir. No tām dažām valstīm, no kurām tie ir publiski pieejami (Dānija, Holande ..). Un par apmēram 1% auto, kas ir kādreiz uzpeldējuši izsolēs.

Link to comment
Share on other sites

Izklausās ka tu samaksāji 10eur par to, ko CSDD varēji dabūt par brīvu.

 

Pa lielam jā, viss ko ieguvu bija:

1) Arhīva fotogrāgijas

 

Lietderība diezgan stipri variē, bet nu 10 eur dēļ jau raudāt neiešu.

 

UPDATE: Autofavorīts sestdienās nevar elektroniku pārbaudīt, Amserv Ventspils filejāle vispār neparādās viņu mājas lapā, tai tikt klāt var tikai car gogles linku.

Labots - Fliize
Link to comment
Share on other sites

Jau gadiem Amserv (zem šī nosaukuma) ir laukā no aivariādes.
Varētu būt ap 11. gadu, bet uz atmiņu stipri paļauties ir stipri šaubīgi.
Aleksejs 28226708 - mēģini vienoties par vajadzīgo laikā un "
elektroniku pārbaudīt".

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...