Jump to content

ss.lv otrais šāviens kājā


Amazons
 Share

Recommended Posts

deviant1

Tik vienkārši jau nebūs. Pirmkārt, pie darījumiem var uzsūtīt kontrolklientu. Otrkārt, no mobilo sakaru pakalpojuma sniedzēja var uzzināt, kāds IMEI ir gala iekārtai, kādas kartes (numuri) viņa tīklā lietoti ar to telefonu, kam zvanīts, kādi sms, kas zvanījis, galu galā arī izmantotās bāzes stacija utt. Tad jau no e-pasta un IP arī nav jēgas, var atvērt uz feika vārda un IP "noslēpt". Toč darboņi pēc katra sludekļa izmet telefonus, pērk jaunas ZZ un telefonus? 

Ja jau tā "slēpjas", tad ērtākais pieķeršanas veids varbūt pēc samaksas ceļiem ( par sludekli )?

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dils, vienā gadījumā variē starp dažādu tirgotāju tarifiem, otrā gadījumā starp viena tirgotāja tarifiem.

Tiešām nespēj saprast? Jebšu vienkārši trollo un vairo spamu?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 4 stundām , ivo teica:

ebajs arī ir viens, ja kas ;)

Nu, ja godīgi, tad Ebay jau vairs praktiski nelietoju - šad tad kaut ko no EU tur pameklēju, bet arī tad vispirms pa tiešo CN. 

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 55 minūtēm , versatile teica:

Tipa problēma numuru mainīt.

Ja godīgi, cilvēks, pie kura šad tad nopērku kādu čainafonu, kad nav laika gaidīt no ali, arī regulāri maina telefona numuru tiešī ši iemesla dēļ. 

Protams, prieks skatīties, kā 2 man nesimpatizējoši kantori mēģina viens otru vālēt. 

Link to comment
Share on other sites

Lai no operatora kaut ko dabūtu apakšā jābūt ir lietai/procesam... tas pats arī par IP.

 

kas attiecās uz elektrību, tad kaut pieslēdzot biržas tarifu (dinamisko) jau vien cik var ietaupīt, lai gan arī fiksētie krīt un pa lielam diži lielas atšķirības nav.. uz lieliem patēriņiem var vinnēt pāris euro.

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 20 minūtēm , binary teica:

Jebšu vienkārši trollo un vairo spamu?

Nē, tu troļļo kur ir tas tarifs 15 EUR robežās uz 400kW ? ... padalies ar pieredzi ...

 

Link to comment
Share on other sites

deviant1

Jā, to es saprotu. Tomēr nav jau tik grūti tikt pie ierosināta procesa, ja labi veic operatīvo darbu. Kaut vai par to pašu nereğistrētu UD. Piķis valstij ir un metodes ar kontrolklientiem utml atstrādātas simtgadēs. Drīzāk izskatās ka visādu banku un lielo firmu iekšējās drošības dienesti savākuši sev čaklākos operus. Mentenē un vidā nav lielas algas.

Link to comment
Share on other sites

par algām - tas tīri subjektīvi.. kas kuram skaitās liela/maza alga.. Policijā pa lielam algas ir lielākas kā mediķiem, darba stundu apmaksa labāka utt.. nav tā, ka varētu arī baigi sūdzēties. Kriminālpolicijā arī algas ir lielākas kā Kārtības policijā, savukārt centrālajā aparātā lielākas kā reģionos. Visas algas ir publiski redzamas.

Starpcitu.. publicētās algas ir cipars izmaksātais "uz rokām" jau pēc nodokļiem...ieskaitot arī bonusus, atvaļinājumus utt.. kas nu kam kurā mēnesī.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Dils teica:

Nē, tu troļļo kur ir tas tarifs 15 EUR robežās uz 400kW ? ... padalies ar pieredzi ...

Skaidrs, tātad ar saprašanu tev grūti.

220 energia €56.66 par 400kWh, WIN Baltic €67.99 par 400kWh. Labi, nav €15, ir €11.33 atšķirība.

Link to comment
Share on other sites

deviant1

Ja man pasaka " man alga maziņa", es ticu, sevišķi ja nopietns cilv ar augstāko un pieredzi saka. Droši vien tie paši banku utt iekšējo drošības dienestu šefi var piedāvāt operam vairāk, nekā kriminālpolicija. Ārzemēs, rietumos jau arī esot tāpat. Tā reāli, tad pietiek ar sludekli, lai izskaitļotu utt. Vids droši vien grib nospiest visus sīkos. Doskas lietā droši vien cits īstais iemesls, bet tās alkatīgās doskas vates man nav žēl. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 16 stundām , Ronalds_ teica:

VID var aizklapēt uzņēmumu tāpēc ka viņš atsakās ar savu klientu bāzi dalīties!

pirms 3 stundām , Ronalds_ teica:

VID nu ne tieši db dumpu, bet gan informāciju par visiem auto sludinājumiem prasa

Nu kad tur tā sāls, tad esesam par šādu krietnu attieksmi pret klientu datiem vispār pienākas respekts un bezizmēra tautas mīlestība :good::thank_you:

Nez VID ir arī ZIPam kaut ko tādu prasījis un tie ir bez ierunām devuši?

 

 

pirms 2 stundām , binary teica:

viņiem jau sen varētu būt skaidrs, ka viņus mēģinās pievērt

Hmm, ne jau nu viņi jau sen būtu izdomājuši "VID mums prasīs db dumpu, a mēs viņiem lol nedosim, un tad viņi mūs aizklapēs".

Vai tāpēc, ka

Pirms 10 minūtēm , deviant1 teica:

droši vien cits īstais iemesls

?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 38 minūtēm , binary teica:

220 energia €56.66 par 400kWh

Kuram tarifu plānam, pie kuras amperāžas? 


Man ar saviem 25A 3 fāzēm un tikai 400kw patēriņu, kā reiz izdevīgāks ir Elektrum Dinamiskais.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , deviant1 teica:

Ja man pasaka " man alga maziņa", es ticu, sevišķi ja nopietns cilv ar augstāko un pieredzi saka. Droši vien tie paši banku utt iekšējo drošības dienestu šefi var piedāvāt operam vairāk, nekā kriminālpolicija. Ārzemēs, rietumos jau arī esot tāpat. Tā reāli, tad pietiek ar sludekli, lai izskaitļotu utt. Vids droši vien grib nospiest visus sīkos. Doskas lietā droši vien cits īstais iemesls, bet tās alkatīgās doskas vates man nav žēl. 

 

Domāju, ka VIDam tie maziņie ir pie kājas. Visa štelle slēpjas autoplačos, kas ir SS-a lielākie klienti, katrs tērējot uz sludekļiem pāris tūkstošus mēnesī. Visticamāk VIDs prasīja tabeles, kuras sasien kopā maksātāju ar sludinājumu tekstiem un summām tajos. Pēc tā var pilnīgi normāli veikt gan Sia gan privātpersonu auditus un taisīt nenomaksāto PVNu uzrēķinus. Un ir saprotama SSa īpašnieku klusēšana. Kamdēļ, lai viņi stučītu par saviem maksātspējīgākajiem klientiem?? Tad viņi paliktu bez šiem klientiem.

 

Savukārt pēc telefona nr sasiet sludinājumu ar labuma guvēju par mantas pārdošanu ir reāli grūti. Nevajag domāt, ka autoplaču seilsmeņi ir pirmo dienu ar pīpi uz jumta. Kontrolētājus viņi jūt pa gabalu un pa bezdrāti šī infa izplatās zibenīgi. Tur ir vesela brālība. Un tas nav viens telefona nr. Esmu redzējis puišus, kas kontrolē 5-6 aparātus vienlaicīgi vienā mierā. Arī tā ir riska izklīdināšana. VIDs vienkārši gribēja iet vieglāko ceļu, bet nu acīmredzot tomēr būs vajadzība pēc izveicīgiem kontrolpirkumiem un paraugprāvām.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 1 minūtes , snukurins teica:

Kādu brīdi atpakaļ māsa ielika sludinājumu ka izīrē dzīvokli jo pati dzīvoja  Rīgā,nebija ilgi jāgaida lai saņemtu zvanu no VID par to ka īrējot dzīvokli ir jāmaksā nodokļi kaut reāli nekas vēl nebija izīrēts.

 

Nu izīrētāji būs otra VIDa interese, bet par cik tur likme ir 10% (joprojām arī pēc reformas tā plānojas tāda palikt), tad viņi sāk tur, kur fiskālais efekts ir lielāks, t.i. PVN. Lai gan vienu brīdi sprieda arī, ka ienākumus no izīrēšanas vajagot aplikt ar 20%..

Un otrkārt - sistemātiskie izīrētāji tomēr lielākoties ir reģistrējuši savu darbību. Tā lielākā figņa ar izīrēšanu ir tā, ka ar 10% nodokli tiek aplikti arī komunālie, nevis tīri īres ienākumiem, tipa, lai nevienam nebūtu padomā muhļīties ar sadalījumu starp ūdens patēriņu un īres maksu. Pēc būtības tas ir pielīdzināms mikronodoklim.

Link to comment
Share on other sites

Ir sākusies interesanta spēle. Sākums ir daudzsološs. Katrā ziņā SS bija gatavojušies un VIDam neizdevās tā pa vienkāršo paķert viņus "uz muļki". Īsti neticu, ka VIDā ar to nav rēķinājušies un izdomājuši nākošo gājienu. Un gan jau arī SS ir mēģinājis prognozēt iespējamo VIDa reakciju pēc pārcelšanās uz ss.com un sagatavot atbildes. Redzēs, kurš no pretiniekiem būs labāk sagatavojies tālāk izrēķinājis nākošos gājienus.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , M_J teica:

Ir sākusies interesanta spēle.

 

Uzņēmumam, kurš var pasūtīt dillēs iestādi, kas no viņa pieprasa datus, kurus viņam nav pienākums tai izsniegt, kaut vai tikai merkantilu iemeslu -

pirms 5 stundām , msp teica:

Kamdēļ, lai viņi stučītu par saviem maksātspējīgākajiem klientiem?? Tad viņi paliktu bez šiem klientiem.

- nevis cēlas klientu politikas dēļ, visu cieņu, karogs viņiem rokās!

5c9927e1b5ddb10f42691181b7cd141e.gif

 

pokemon-cheerleaders.gif

 

Un tiešām neviens nav aizdomājies vai dzirdējis -

pirms 5 stundām , 138 teica:

Nez VID ir arī ZIPam kaut ko tādu prasījis un tie ir bez ierunām devuši?

Tajā preskonferencē arī nevienam neradās šāds jautājums?

 

 

pirms 4 stundām , msp teica:

izīrētāji būs otra VIDa interese, bet par cik tur likme ir 10%, tad viņi sāk tur, kur fiskālais efekts ir lielāks

Slinkums meklēt to likumu, bet šķiet tur bij tie 10 vai 9 % ja izīrētājs pirms izīrēšanas piereģistrē to lietu VIDā; ja VIDs tevi pieķer izīrējam un saka "vot, maksā mums tagad nodokli!", tad likme kkur ap 20%.

Link to comment
Share on other sites

ja vēl nesen likās, ka ss fuj, vid baltais bruņinieks, tad tagad jau sāk celties smaķele tam visam pasākumam, protams, ss gluži bez vainas nav, bet nu... šerpi. Ko nu.. popkorns un jāturpina novērot šis teātris.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 47 minūtēm , ieleja teica:

visi darījumi ar automašīnām tāpat tiek noformēt CSDD

Bet ja auto ir "noņemts no uzskaites priekš pārdošanas", vai tādā gadījumā autoplača pārdevējs CSDD datu izpratnē ir vispār jebkas? Un vēl vairāk - tad, ja auto ir ievests un vēl nav reģistrēts Latvijā?

Link to comment
Share on other sites

To - kā strādā "noņemts no uzskaites pārdošanai"? Vai gadījumā nemēdz būt tā, ka Pēteris pārdod savu auto plača džekam tirgošanai, saņem naudu kešā, auto tiek nevis pārreģistrēts uz plača džeka vārda bet "noņemts no uzskaites pārdošanai", kaut kad atnāk uz placi Jānis un nopērk to auto, samaksā plača džekam kešā un piereģistrē auto CSDD uz sevi, un plača džeks priekš CSDD ir nekas, nada, null, void?

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs

Parasti visi kreisie plači to auto piereģistrē uz kāda no saviem cilvēkiem un tālāk tas to auto pārreģistrē uz laimīgo pircēju. Lai gan vai maz to shēmu pieejams.

Link to comment
Share on other sites

Nu un VIDs ko, nemaz neskatās CSDD datus un nemedī tos "savus cilvēkus" ar jautājumiem "Jums šobrīd pieder 88 automašīnas un 14 ir nonākušas Jūsu īpašumā šonedēļ, vai gadījumā Jūs neveicat nereģistrētu saimniecisko darbību?" ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , ieleja teica:

ko galu galā tāds SS.COM zina vairāk par CSDD?

 

SS.COM atšķirībā no VID zina autiņa reālā valdītāja:

- telefona numuru,

- bankas kontu,

- personas kodu,

- aptuveno, vai pat ļoti precīzu dzīves un darba vietas adresi,

- visu to pašu par personām kas ir cieši saistītas ar reālo valdītāju,

- visu to pašu par personām kas ir tuvā radniecībā ar reālo valdītāju,

- precīzu statistiku par konkrētiem autiņiem saistībā ar reālo valdītāju,

- precīzu statistiku ar ko vēl nodarbojas reālais valdītājs,

- zinot paroles, var ar diezgan lielu varbūtību, pie gribēšanas, uzzināti visu ko šams ir darījis soc. tīklos utt.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nevar saprast ko fisi fano pa kaut kadu šarašņiku kantori SS.lv ( nju jau ss.com ) neesu lietojis to visspar. 

 

Kādus menesi atpakaļ čoms ( McB) iepeistoja http://fotomart.lv/ alfas versiju testam, patestejos alfas versijā bija kļudas bet koncepts un ideja laba. so ir normala alternatīva šarašņiku kantorim ss.lv kas pat varētu aiziet 

 

Link to comment
Share on other sites

Nu es pirms pāris stundām samaksāju un ieliku laptopu tur tirgoties. Sludinājuma cena 0.85 EUR, Šogad esmu ap 20 EUR tur maksājis, mazāk jau kā eBay ir samaksāts, bet tomēr, LV nekā labāka nav. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 4 minūtēm , SweeC teica:

 

Citēt

Pārdod un Pērc kā vēl nekad.

T.i. uzliec aplikāciju lai varētu tur vispār tikt klāt?

Citēt

Super ātri un ērti.

Mhm jākātad. Ģeniāls koncepts, lai viņiem veicas.

 

o, hoo gaz pasteidzās

Link to comment
Share on other sites

Nu nav tikai-aplikācijas veidā dzīvotspējīgs jebkas kas nav tinderis, ar kuru galu tie kaut kā šitāda taisītāji vispār domā???

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Preces ir dažādas...:) Laptopu varbūt arī varētu šeit notirgot, tik bendēt nervus klausoties murgus par sliktu cenu, preci, pārdevēju, da nu nag. Var jau te "par velti" notirgot pa lēto, bet var arī samaksāt fee un notirgot jūtami dārgāk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

deviant1

abi jau baigi pārspīlē. Viņi zina visu utt. Noteikti viņiem ir dati, ko klients ievada formulāros, tāpat " cepumi " no klienta browsera, kurš nav tos iztīrījis pirms līst ss kā. Kas vēl, bankas konts no kura šiem pārskaitīja par sludekli. Neies viņi dienām lodāt pa soc tīkliem, stalkojot klientus. Viņiem pofig, kur kas strādā. Sludekļu serveris populārs no doska laikiem. Viņi tup, iekasē piķi par reklāmām un sludekļiem. Telefona numuru sludeklī vid paši var redzēt. Nepatīkama doska ir, bet tautā populāra. Zip smukāks, tāpat viņiem neizdevās atsist tirgu sskai. 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711
8/4/2017 , 08:18, ivo teica:

No otras puses ir labi ja ir viens nacionālais sludinājumu portāls, kur pirkt un pārdot.

Pašos sākumos portāls tāds krievisks bija - doska.lv (tiem kas ar krievu valodu uz jūs, doska - dēlis), bet pēc tam, kad nosaukumu pamainija, man pat iepatikās. Skanīgs un skaists nosaukumus SS (Schutzstaffel... nu labi, labi Sludinājumu serveris).

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 2 stundām , Donkeyhot teica:

Nu Krievijā viņs tāds arī ir.:D

Tad jau nav ne vainas - lai pārorientējas uz savam etnosam atbilstošu tirgu pavisam.

Esmu caur turieni šo to nopircis un pārdevis, bet nu ciest nevaru to portālu tikai dēļ tā, ka nevar šie pamoderēt to miskasti, ja reiz ierauš naudu. Tonnām pajoļu salikuši sludekļus ne tajās kategorijās vai arī konkrēti melo, piemēram, saucot tintenieku par lāzernieku un vēl visādus brīnumus, kas pat neizglītotam liekas sviests.. Un sludinājumam ir apendicītpoga "ziņot" no kuras pēdējo 100 gadu laikā nav nekāda jēga vai reakcija. Saprastu, ja sludeklis maksā 30c, var uzlikt visam mīksto un neko nesatīrīt, nesajaunināt un nemoderēt, bet nu par 4 citroniem gadā jau var nolīgt kādu, kas "saslauka" visu un piegoda, dzēsto sludekļu autoram zolīdi aizsūtot meilu, ka dzēsts tika piemēram xxx. punkta dēļ - tas un šitas nenorādīts. Nu un ja man vai kādam pazīstamajam šādi te padzēstu sludekli bez komentiem un vēl piedraudētu, jei bogu, tā miskaste būtu downā vismaz pāris stundas dienā, kamēr hosteris no tiem atkratītos. Bet nu, cerēsim, ka šīs sadursmes ar VID un pārējiem būs šiem iemācījušas etiķeti - pa to milzīgo piķi, ko viņi pašlaik dēļ šī sviesta ir pakāsuši, kaut kam galvā ir jārodas.. par tukšā un caurā slāviskā galvā.


pirms 2 stundām , viesturs0711 teica:

Pašos sākumos portāls tāds krievisks bija

Tāds vēl ir pat šodien - kā lauku autoserviss - eļļa pa grīdu, instrumenti salauzti, piecas kuvaldas, bet visi paziņas tur remontējas un cita neviena tuvumā nav.


pirms 12 stundām , 138 teica:

T.i. uzliec aplikāciju lai varētu tur vispār tikt klāt?

Tas to projektu Latvijā arī noraks. Pārāk sarežģīti parastam mirstīgajam. 

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
pirms 12 stundām , abi teica:

Laptopu varbūt arī varētu šeit notirgot, tik bendēt nervus klausoties murgus par sliktu cenu, preci, pārdevēju, da nu nag.

Redz, šeit ir cita auditorija, kas zin ko grib un viņiem nepateiksi, ka lapsim ir 8 kodolu procis ar 16Ghz takts frekvenci. SSā tādi aļņi ir pilns. Turklāt, ja šeit tev ierakstīs jautājumu par cenu forumā, tad tajā urnā to uzdos astoņos no rīta, svētdienā. A začem tak dorogo? Eto posļedņaja cena? Ja kaut ko jāpārdod, tad nākas fleitēt, kā orķestra pirmajai flautai, citādi neviens pat neskatīsies. 

Laptopu, ja kas es nopirku šeit un esmu tiešām apmierināts ar pirkumu. SSā es diez vai pirktu, jo laikam paranoja liek redzēt sludekļos tekstus, kas norāda uz to, ko pārdevējs nav gribējis atklāt. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 10 minūtēm , Bruketajs teica:

Tāds vēl ir pat šodien - kā lauku autoserviss - eļļa pa grīdu, instrumenti salauzti, piecas kuvaldas, bet visi paziņas tur remontējas un cita neviena tuvumā nav.

Nu gan uzbrauci laukiem! Varētu atbraukt uz Cēsu pusi, uzrīkotu ekskursiju pa servisiem, gan pilsētā gan laukos. Nu nav tā! Trakākie midzeņi, ko nācies redzēt ir tieši Rīgā.

Link to comment
Share on other sites

Bruketajs
Pirms 7 minūtēm , M_J teica:

Varētu atbraukt uz Cēsu pusi

Nu, pag, es Cēsis nenosauktu par laukiem. Jums tak pat Opel dīleris un serviss savulaik bija (pirms 7-8 gadiem biju iebraucis ar noplīsušu siksnu, braucot no vidzemes) 

Bet par rīgu savā ziņā taisnība - dēļ milzīgā pieprasījuma, ir daudz Vaņķu kantori.


Bet nu vismaz spēju nodot to iespaidu par kantora uzbūvi - sak, pofig kā te izskatās, ka tik ienes naudu.


Ceru, ka vienu dienu šī topika virsraksts izmainīsies, kājas vietā ieliekot galvu.

Link to comment
Share on other sites

fotomart.lv
pirms 12 stundām , SweeC teica:

McB nav softa radītājs, bet vienkāŗi man atsūtija linku,jo atrak satika kopējo paziņu idejas autoru. Piedo GAZ es nevaru vienmer ka kāds no musu ar McB kopējam paziņam ierodas Liepāja uz reiz aizskriet uz bāru ar viņu iedzert man ir DARBS.   

 

Tev nepatīk nelieto,  Internets nav tavas tiesības, tā ir privilēģija. Gluži tapat kā es nelietoju šarašņiku kantori SS.LV 

 

Svieciens visam boot proletariātam : )

FotoMart apps nav domāts ikvienam un jebkuram, bet gan tiem kas grib pārdot 'dajebko', neiedziļinoties tēmā, nemeklējot internetā vai kaut kur tematisko forumu. Ja nu kādam mājās mētājas neizmantotas skrituļslidas, neies tak meklēt skrituļotāju forumu. 

Labi, visiem foršas brīvdienas, varbūt pirmdien iečekošu visas jaukās sūdības, bet atbildēt nevaru garantēt ka visiem atbildēsim uz nekonstruktīvām diskusijām vai monologiem.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 23 minūtēm , fotomart.lv teica:

FotoMart apps nav domāts ikvienam un jebkuram

Tieši tā! Pamēģināju no datora. Neiet. Prasa instalēt uz telefena/planštes aplikāciju. It kā tur jau tāpat visādu drazu trūktu. Neesmu no tiem, kam domāts FotoMart.

Link to comment
Share on other sites

pirms 1 stundas , fotomart.lv teica:

FotoMart apps nav domāts ikvienam un jebkuram, bet gan tiem kas grib pārdot 'dajebko'

Ē? Man nav kas jums reiz bija bet ir kas jums vairs nav?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...