Jump to content

ss.lv otrais šāviens kājā


Amazons
 Share

Recommended Posts

man jau liekas feisbūks jau ir iekodis ss.lv . Šķiet diezgan aktīva darbība tajās grupās. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Aktīva varbūt arī ir, tikai tur pārākais haoss un nav tādas sistematizācijas kā esesā, vai reklāmā.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Nez kāpēc visiem "konkurentiem" arī divi burti tiek izmantoti :)

Man patika poga ar uzrakstu [Apskatīt visus postus]

Link to comment
Share on other sites

Kaut kā nevienam tik neizdodas, jo de facto tā ir "vienīgā" vietējā opcija, ja gribi ko pārdot. OK, vēl facebooks konkurē nosacīti.

Cik jau mēģinājuši vietu ierādīt, par draugiem group mēģināja. It kā taču bija visi resursi un tml. 

Ja ebay lokalizēsies, tad kas varētu mainīties.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
pirms 11 stundām , ieleja teica:

INBOX.lv izveidojis sev sludinājumu portālu

Saiti reģistrēti uz dažādām juridiskām personām. Ja tas būtu ss.lv rebrendings, tad pirmkārt viņi būtu izmantojuši esošo datu bāzi. 

 

Saits moderns, mūsdienām prasībām atbilstošs, bet lai izkonkurētu ss.lv ir ļoti daudz jāiegulda reklāmā.

 

pirms 11 stundām , spameris teica:

feisbūks jau ir iekodis ss.lv . Šķiet diezgan aktīva darbība tajās grupās. 

Es nezinu, kā tajās grupās kaut ko var pārdot, jo meklēšana ir praktiski neiespējama. Kamēr posts svaigs, tikmēr ir aktivitāte, pēc tam klusums.

  • Patīk 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 6 minūtēm , Mezavecis teica:

Kamēr posts svaigs, tikmēr ir aktivitāte,

Ja postu iemet marketplace Svētdien no rīta ar saldu cenu, tad parasti arī prece aiziet.
Meklēšana tur ir pilnīgi garām, tas tiesa.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis
Pirms 1 minūtes , ieleja teica:

tev gan jau citi WHOIS serveri, man rāda tā:

Sapratu kļūdu :D Es sajaucu, ka ka tas ir ss.lv garadarbs :)  Inbokss ir resursi, lai varētu šādu projektu izbīdīt, ja vien pratīs. Arī savos resursos ir pievienots.

 

image.png

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, ju said:

Kaut kā nevienam tik neizdodas, jo de facto tā ir "vienīgā" vietējā opcija, ja gribi ko pārdot. OK, vēl facebooks konkurē nosacīti.

 

De facto vai nē, bet es viņu neizmantoju jau gadus 4, dēļ galīgi neinteresantās cenu politikas. Ja viņi ņemtu naudu par reāli tur pārdotu hlamu tad vēl jā, bet šitā alkatība kā teica jau sen atpakaļ Odesā "Жадность фраера сгубила" Nu vai arī сгубит, tas imho ir tikai laika jautājums

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Pirms 10 minūtēm , noname teica:

De facto vai nē, bet es viņu neizmantoju jau gadus 4, dēļ galīgi neinteresantās cenu politikas.

Cenu politika viņiem ir diezgan no pirksta izzīsta, bet maksas sludinājumam ir viena prieksŗocība (salīdzinot ar spamu no sejasgrāmatas), ka tur cilvēki daudz maz piedomā pie sludinājuma, lai tas būtu pircējam inetersants.
Sejasgrāmatā citreiz tie sludinājumi tādi, ka šķiet, ka pārdevējam par katru rakstīto vārdu jāmakā 0,99 eur, nevar saprast, vai pērk, vai pārdot, un vienīgais saprotamais teksts ir cena.

  • Patīk 1
  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ju teica:

Kaut kā nevienam tik neizdodas, jo de facto tā ir "vienīgā" vietējā opcija, ja gribi ko pārdot. OK, vēl facebooks konkurē nosacīti.

 

Šo to tepat forumā var tirgot un pat izsoles taisīt, kā arī atdot pa velti. Tā ir arī iespēja ievilkt jaunus biedrus, ja saites uz pārdodamo preci parādās citos sociālajos mēdijos. 

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , ju teica:

"vienīgā" vietējā opcija, ja gribi ko pārdot.

Tā diemžēl ir. OK, pa sviestmaizi atdot jau var arī FB, bet reāli, ja gribi pārdot par godīgu tirgus cenu, tad tikai ss. Protams, var paveikties arī FB sakarīgi pārdot, bet reti

Link to comment
Share on other sites

Pēdējo divu gadu laikā ss'ā esmu tikai vienu lietu ielicis, jo FB ilgi stāvēja un "negāja prom", bet tā - FB var pārdot jebko un par adekvātām cenām, es pat teiktu, ka virs ss'a cenu līmeņa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Ir viens labs citāts, kas raksturo FB.

Citēt

This is the fundamental flaw with the Facebook Marketplace is that people are not there to buy.

 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Mezavecis said:

Ir viens labs citāts, kas raksturo FB.

 

 

Tas ir kaut kādā tajā citā paralēlajā pasaulē, par kuras eksistenci es joprojām brīnos.

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu Valsts Valodas Centrs, taču šādi teksti no inbox kā platformas šķiet negaidīti zemā līmenī:

 

image.thumb.png.0702651001a3a098c91bb8a685130811.png

 

Vai tiešām nevarēja atļauties noalgot vienu redaktoru, kas ātri izskrien visiem tekstiem...

Link to comment
Share on other sites

Tas taču uz mūsdienu jaunatni tendēts - tie neko skaidrā latviešu valodā nesaprot, vajag visur anglicismus...

Link to comment
Share on other sites

PlayingTheSaint
pirms 17 stundām , midix teica:

Es neesmu Valsts Valodas Centrs, taču šādi teksti no inbox kā platformas šķiet negaidīti zemā līmenī:

 

image.thumb.png.0702651001a3a098c91bb8a685130811.png

 

Vai tiešām nevarēja atļauties noalgot vienu redaktoru, kas ātri izskrien visiem tekstiem...


Kālab tērēt resursus maznozīmīgām lietām?

Link to comment
Share on other sites

Tas man laikam "perfekcionisma sindroms" :)  Pie tam, kā programmētājs arī bieži saskatu korelāciju - ja firma neatļaujas vismaz dienu veltīt tam, lai kāds zinošs kolēģis ātri iziet tekstus un piekoriģē, tas nozīmē, ka arī kopumā produkta kvalitāte var būt zemā līmenī, jo nevienam nav laika arī visu detalizēti notestēt. Ka tik kaut kas strādā un neviens nesūdz tiesā. Vismaz tad kaut kur jāuzliek liela sarkana ziņa "Šis nav pabeigts produkts, bet tikai prototips". :D 

 

Mēdz jau teikt "neskati vīru no cepures", taču ja vīram cepure ir caurumaina, tad es neuzticētu viņam svarīgus pienākumus, jo acīmredzot viņš nav pietiekoši pieredzējis, lai nopelnītu vismaz pieklājīgam apģērbam (ne augstākās klases, bet vienkārši tīram un nenodeldētam).

 

Labots - midix
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Kā tur ir ar to FB Mārketplace kad ir jauns konts uztaisīts kādas ir minimālās prasības, jeb laiks, lai varētu veiksmīgi aktivizēt mārketplace ? Jau kādu nedēļu nav iespēja piekļūt.

https://i.ibb.co/zPFhxnV/23.png

 

 

 

Labots - Marwell
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...