Jump to content

ss.lv otrais šāviens kājā


Amazons
 Share

Recommended Posts

Sludinājumu servisa turpmākai izmantošanai
nepieciešams norādīt un apstiprināt vismaz divas e-pasta adreses.

 

 

ES: Lūdzu paskaidrojiet kāpēc man būtu jāveido kāds otrs, man absolūti nevajadzīgs e-pasts? Lūdzu sniegt pamatotu atbildi!

 

SS.LV: Otra e-pasta adrese būs nepieciešama, paroles aizmiršanas gadījumā, kad tālruņa numurs, izmantots sakotnejai reģistrācijai, jau neeksistē. Jo bez otrā e-pasta adreses, atgūtu piekļuvi reģistrācijai nebūs iespējams

 

ES: Lielāku sviestu neesmu dzirdējis

Pirmkārt, pilnīgi pietiek ar vienu e-pastu paroles atjaunošanai.
Otrkārt, eksistējošiem vai neeksistējošiem tālruņi ir lietotāja problēma.
Treškārt, ja pazaudē piekļuvi portālam, tad vairumā gadījumu otra (pasvītroju - nelietojama) e-pasta adreses parole tiks nozaudēta jebkurā gadījumā
 
No sevis personīgi. Reti kad var redzēt tik absurdu biznesa modeli. Es saprotu ka var iešaut vienreiz sev kājā (es domāju jūsu "jaunizcepto" cenu politiku), bet kad šauj otrreiz pats sev kājā - tas ir unikāls gadījums :D
Droši vien tāpat kā visi pārējie - meklēšu alternatīvas sludināšanās vietas. Pilnīgi noteikti nereģistrēšu otru e-pastu!
 
Visu labu
 
Piebildīšu ka nevar piereģistrēt otru e-pastu no tā paša servisa, piemēram, inbox.lv :D
Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

Pfff, kas tev traucē kā 2. e-pastu ierakstīt SS@suukaa.pi? Jeb viņi arī uz otru adresi sūta apstiprinājumu, kurš obligāti jāapskata?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tur suports sēž, kas atkārto darbā pieņemot pateikto dzejolīti.

 

Gribēji, lai par 2 EUR Tev pretī programmētājs sēž, par primārajām atslēgām un konstreintiem pastāsta, sasauc CEO, CTO un investoru sapulci, piedāvā Tev izdevīgu risinājumu, vienojas par ērtāko piegādes laiku un apvaicājas, kā ar testēšanu, vai viss kārtībā?

Link to comment
Share on other sites

spriežot pēc strauji sarūkošā sludinājumu skaita es domāju ka viņu dienas ir skaitītas

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

Viņi tādā veidā mēģina filtrēt 'lēkājošos' sludinājumu licējus, kas katram sludinājumam taisa jaunu kontu.

Ar eksistējošu (otro ,trešo ceturto epasta adresi vai tel.nr) vēlreiz reģistrēties nevar.

 

p.s.

šīs attieksmes dēļ mani 2 sludinājumi jau aizgāja uz citiem portāliem.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Gribēji, lai par 2 EUR Tev pretī programmētājs sēž

Jā, tieši Amazona 2 € maksā tam supportam algu, neko vairāk viņš nesaņem - nabadziņš :/

Un arī krietni lielākos uzņēmumos ar niecīgiem maksājumiem, piemēram, dropbox, par katru sūdzību supports vienmēr uzreiz baksta vadību, vai ne?

Viņš izteica neapmierinātību, un ja tādi kā viņš būs vairāki, tad normālā uzņēmumā pēc kāda laika tas nonāktu arī līdz vadībai.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

itanium, tur augšā manā postā bija sarkasms. Tur pilnīgi random cilvēki no ielas sēž, kas atkārto pantiņu. Runāt ar viņiem - kā pret sienu.

 

Zinot Latvijas tipisko biznesa modeli - ir liela iespēja, ka kaut kāda dura sēž, kas vakar Maximā strādājusi, šodien ss.lv suportā, viens pīpis. Tādai kaut ko prasīt, draudēt, whatever - lieka mutes dzesēšana. Nedarīs itin neko. Var, protams, cerēt uz brīnumu, bet klienti nāk un iet, suporta cilvēki nāk un iet, bizness paliek, un viens 2 EUR klients vairāk vai mazāk viņiem absolūti pie kājas, līdz nobankrotēs. Ja kaut ko spētu ss.lv mainīt, tad sen jau būtu mainījuši, ne?

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

_dunduks_

 

 

kaut kāda dura sēž, kas vakar Maximā strādājusi, šodien ss.lv suportā, viens pīpis. Tādai kaut ko prasīt, draudēt, whatever - lieka mutes dzesēšana. Nedarīs itin neko.
Draudēt gan nevajag. Par tiek kaut kas bija pat paredzēts. Bet tāds jau ir tas bizness - vienīgais ko vari darīt - izmantot konkurentu pakalpojumus.

Arī LMT visiem "brīvprātīgi" pieslēdza "bezmakas" starptautiskos zvanus un paaugstinātāja ikmēneša maksu. Tev ir iespēja izvēlēties alternatīvus piedāvājumus. Nepatīkami atkal skraidīt, meklēt u.t.t. bet nu tas bizness tāds ir.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nu draudēšana ir domāta šitā, ko autors uzrakstīja (ka ies pie konkurentiem):

Droši vien tāpat kā visi pārējie - meklēšu alternatīvas sludināšanās vietas. Pilnīgi noteikti nereģistrēšu otru e-pastu!

 

Visu labu

Manā ieskatā tie ir ikurāt draudi - "vai nu salabojiet, vai arī es tinos". Veltīgi, bezcerīgi .. suports neko nelemj un neko neietekmē un neko nepārtaisa.

Mūsdienās, ja gribi kaut ko ietekmēt, iečivini tviterī, piemēram, ja iestādei ir konts. Nesalīdzināmi efektīvāk, ar daudz vairāk atbalstītājiem, piebalsotājiem. Vienam raudāt telefonā vai e-pastā .. labu veiksmi! :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Reptīlis

  Neizslēdzu arī iespēju, ka kāds lielā naudas kārē, pārdos spamerim tos e-pastus. Nez kāda atbildība par to varētu būt ? Vai vispār var būt, un vai to var pierādīt ? Bet fakts, ka šāda info reizēm tiek pārdota , nav nekas jauns. Nez kādas ir cenas ?

Link to comment
Share on other sites

 

 

šīs attieksmes dēļ mani 2 sludinājumi jau aizgāja uz citiem portāliem.

Tīri ziņkāres pēc- kuri ir tie portāli, uz kuriem būtu jēga migrēt?

Link to comment
Share on other sites

Prieks redzēt kā tā sūdu bedre pildās. Cerams (maza gan) beidzot nosprāgs pavisam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tīri ziņkāres pēc- kuri ir tie portāli, uz kuriem būtu jēga migrēt?
 

Intereses pēc palūrēju reklama.lv, izskatās, ka šim portalam  dzīvība atgriezusies,  

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

nu SS jau pilnigi iet uz grunti, tachu reali alternativa ta nav kurai butu normals trafiks un ikviens penzionars pat zinatu?

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Tikko intereses pēc papētīju to ss.lv. Nav man tagad vajadzības likt tur sludinājumu.

Neatradu (nemācēju atrast) norādes par tēmā pieminēto prasību. Atradu citu interesantu lietu. Tur apakšā var nospiest «Sludinājumi Krievijā», nospiedu, atverās tieši tāds pats no skata «Doska.ru». Izskatās viena brandža. Tik tur sludinājumi no Krievijas. Atverot kādu sadaļu, var izvēlēties kādu Krievijas reģionu (oblasķ). Un tagad galvenais - starp reģioniem Krima. Ak tā! Šitais kantoris Krimu pie Krievijas pievienojis. Apšķebināja. Nahuj to ss.lv!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Intereses pēc palūrēju reklama.lv, izskatās, ka šim portalam  dzīvība atgriezusies,

Ja lapa pēc noklusējuma atveras krievu valodā, tad tas jau kaut ko liecina...

 

Par ss.lv runājot - man kaut kā pie d*rsas par visiem tiem epastiem (kurš normāls cilvēks tur kaut ko publicē no sava īstā meila anyway?..), bet kas mani izkretinēja ir tas, ka viņi nekustamo īpašumu sadaļā nomainījuši kartes dzinēju no Google Maps uz OpenMaps - skaties tirgošanas sludinājumu, gribi palūrēt uz būdu no ārpuses - a skuju, nav vairs street view...

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

 lepni lepni te daži, kas tad ir tā reālā alternatīva ss'am šobrīd? Es vispār neredzu, ka tik mazā valstī kā Latvija var reāli pastāvēt vairāk nekā viens nopietns sludinājumu dēlis, jau gadiem tas visu prātos ir iegājies kā ss.lv un neticu ka tur kaut kas var reāli mainīties. 

Link to comment
Share on other sites

Ha, tas portāls ir pilnīgi kapi :D

Vienu reizi mēģināju tur ielikt sludinājumu, - nobanoja. Rakstu suportam, kas par lietu - atbilde atnāk kaut kas tipo: "a jus tur park4pjajt vienu zajavku ievietožanas noteikumu", bez jebkādiem Labdien, uzredzēšanos :D Un manu otro meilu, kur jautāju - uz cik ilgu laiku ir bans - neko neatbild. Grūti pat saprast, ko tur var vēl meklēt? Dzīvokļi vieni mākleri, ar kaut kādām lietotām tehnikām sludinājumi ar cenām, kas lielākas nekā pašlaik veikalos jaunām + es arī nekad neriskētu pirk no ss.lv

Tagad facebookā ir pilns ar tematiskām tirdzniecības grupām un redzi arī kas par cilvēku tirgo. Tā ka drīz viņi varēs uz saviem lv serveriem turēt to doska.ru.

Labots - r.ed
Link to comment
Share on other sites

Igaunijā ir vismaz pieci sludinājumu portāli. (divus lietoju kuri advancētāki

)

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

Neiebraucu, šodien ap pl 13 liku sludinājumu ss.lv, ne man kāds 2 epastus prasīja, ne arī naudu par sludinājumu. 

Link to comment
Share on other sites

Juris Burrrr

Tur jau ne tikai divus e-pastus, bet arī personas kodu prasa ievadīt.

 

Bet protams kurš gudrs cilvēks rakstīs savu īsto :)  ieraksti kaut kādu ka tik der un Vārdu Uzvārdu arī.

Link to comment
Share on other sites

Visai dīvains kantoris jau ntos gadus, vislabākās metodes nokāst naudu. Izvēlies bezmaksas sludinājumu, ievieto visu, bet beigās pie iesniegšanas paziņo, ka attiecīgajai kategorijai nav pieejami bezmaksas sludinājumi. Sūti sms... 

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

kaut kādām lietotām tehnikām sludinājumi ar cenām, kas lielākas nekā pašlaik veikalos jaunām

Vai tu domā, ka tie targaši tepat forumā vai kaut kur citur savu preci tirgotu lētāk? Te tak arī visai bieži kosmonauti uzpeld, lai gan pēc runas spriežot ir cienījami cilvēki!

Link to comment
Share on other sites

 

 

lai gan pēc runas spriežot ir cienījami cilvēki!

 

вежливые люди - вежливые цены.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Pag, sanāk, ka ss.lv ir vateņu serviss?
Pagaidām vēl šie eksistē pēc inerces.
Cik ilgi vēl?
Domāju, šie paši nezin cik tādā garā vēl turpinās. 
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Piemēram, tas, ka ss.lv pa pēdējām 2 dienām ir ielikti 3x vairāk vieglo automobiļu sludinājumu nekā Zipā ir kopā.

Un tas, ka TOP 10 iecienītākās Latvijas e-komercijasvietnes, kurā ss.lv atrodas priekšgalā, zip.lv pat neatrast :/

 

Noteikti daudziem ir bijusi vēlme izveidot labāku sludinājumu portālu par ss.lv (un tas nav nemaz tik sarežģīti), bet problēma ir tajā, ka, lai to padarītu par masu pirmo izvēli, ir jāiegulda ĻOTI daudz naudas marketingā.

Labots - itanium
Link to comment
Share on other sites

Nu, ja viņi nav mega stulbi, tad, ieraugot apmeklētāju aizplūšanu, lietas labā kaut ko darīs. 

Link to comment
Share on other sites

Ir iegadījies tā ka sanāk regulāri novērot tur notiekošo. Secinu ka atsevišķās sadaļās sludinājumu skaits ir nokrities vairāk kā uz pusi un turpina kristies. Tas bija pēc cenu politikas maiņas. Tagad ar šo prasību par 2 e-pastiem es domāju ka situācija vēl pasliktināsies

Link to comment
Share on other sites

Donkeyhot

Šitā sen atpakaļ reklama.lv nosprāga dabīgā nāvē, kad sāka par daudz lekties...

Link to comment
Share on other sites

 

 

kas tad, piemeeram, ar zip.lv?
Pirmo reizi dzirdu. Nu labi, pārspīlēju. Bet lielai daļai PIRCĒJU (tie ir galvenie) tāda ir pirmā reakcija.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...