Jump to content

Malwarebytes


dainis61
 Share

Recommended Posts

Novilku no ofsaita Mwb 3.0 paskatīt vai nav kas ieperinājies kompīti. Labi,noskenēju,tagad vajadzētu atinstalēt,bet šī skuju! Stundu gaidīju,lodziņā nekas nenotiek. Nu,vismaz atķeksēt startupā,pēc restarta nekā.Stāv kā dzīva!  :mrgreen: Nez,citiem ar tā gadījies? Sanāk Mwb pati zaraza,ja negrib parastā veidā aizvākties.

Link to comment
Share on other sites

Mielestapa

Kādreiz sen sen bija līdzīga problēma, tikai risinājumu līdz galam neatceros. Sākumā caur Task Manager apturēju rijīgo procesu, bet kā izdzēsu, neatceros. Tur Gūgles tantē daudz padomu, ja draugos ar angļu/krievu valodām.

Link to comment
Share on other sites

 Nu kaut   vai ar šo.  Neredzu gan iemeslu atinstalēsanai (ja vien neesi uzlicis pro trial versiju). Pašam uzinstalēts un dzīvot netraucē.

Link to comment
Share on other sites

Home Free : vai tad traucē, startupā atslēdz un miers. Gan jau ka vēl kad noderēs

Ja nevar attinstalēt, izmanto iepriekš teikto vai izmantio Safe Mode(F8).

Man Home Free gadiem stāv kompī, bet tā arī nekad nav bijusi vajadzība izmantot un arī netraucē ar savu klātbūtni.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta,startupā negribēja atslēgties. Un man tas ļoti neiepatikās! Atinstalēt jau atinstalēju,bet ne kā parasti to dara.

Link to comment
Share on other sites

 

 

atinstalēju,bet ne kā parasti to dara.
 

Kā tad parasti atinstelē antivīrusus un visus ķērājus tā lai nepaliek pēdas datorā? Es personīgi tā vai līdzīgi kā biedrs raiviic teica.

Link to comment
Share on other sites

Ko tad tu uzinstalēji?

Ja jau ar ražotāja uninstall tooli nevar noinstalēt, tad jau tas ir kaut kāds unikāls gadījums.

Pamēģini Safe Mode.

PS.

Neuzticos nevienam, bet pirms jebkura instala veicu restore point izveidi.

Vienmēr ir palīdzējis, bet uz W7 64 atgriešana darbojas tikai Safe Mode variantā.

Labots - tu16
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...