Jump to content

Kā nopelnīt 1050 € vienā dienā?


Jekaterina
 Share

Recommended Posts

Kā nopelnīt 1050 € vienā dienā? Izrādās, ka tas ir salīdzinoši vienkārši. Vakar uzgāju adresi http://www.sexriga.lv/lv/ads , kura piedāvā darbu. Intereses pēc izdomāju, ka nav ko zaudēt, jo par vienu reizi maksāja ap 10-20 € (šobrīd tur ir pieejams kupons ar 30% atlaidi) un tā ir baigā nauda. Šorīt skatos, ka dažas no kaunuma utīm nosprāgušas (ap 80-90%),bet nopelnīti 1050 €. Domāju, ka nepavisam nav slikti priekš vienas nakts.

post-102908-0-14246900-1486087314_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Send nudes

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka atlikušās utis= 10-20% drīz vien arī pametīs to vietu, jāsagaida tikai nākamā nakts maiņa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

Simt punkti, ka Jūs tagad nodiršat reālu iespēju nopelnīt. Es zinu divus džekus no stroikas, kas ar šito kruti nopelna. :):D Nopietni! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es zinu divus džekus no stroikas, kas ar šito kruti nopelna.


Vai tad pashi piramidas autori vel piesancee stroikaa ? Tad jau ne parak veiksmiga piramida :grin:  
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Bet vispār interesanti cipari... 1050€ pa nakti, pieņemsi, ka baigi veicās un saņēma 20€ pa reizi, pieņemsim, ka darbu sāka 16:00 (tā lai būtu 12 stundas). Tur sanāk 52x divpadsmit stundās... vai 4-5 reizes stundā... Da tur ne tikai utis beigtas...Tur ir:

c3d64dfdb8f9f2da1cd4400d81705bcd.jpg

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

. Es zinu divus džekus no stroikas, kas ar šito kruti nopelna.

Oho! , iesaku katram uztaisīt savu piramīdu .... :mrgreen:  

Link to comment
Share on other sites

TrakaisKodiens

 

 

Pievienots Pirms 2 minūtēm TrakaisKodiens, 03 Feb 2017 - 12:26, teica: . Es zinu divus džekus no stroikas, kas ar šito kruti nopelna. Oho! , iesaku katram uztaisīt savu piramīdu ....   

 

Vispār nesaprotu, ko Jūs te par tām piramīdām. Normāli puikas, tepat LV nevis kaut kādā Ēģiptē.  

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

Es zinu divus džekus no stroikas, kas ar šito kruti nopelna.

droši vien cementu vai ko citu sit gaisā aiz vārtiem ..... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

vienā dienā?   nu kā tad to var ?

 

Nu kāpēc gan nē?

Rakstā īsti nav precizēts, kas nopelnīs tos eur! Kazino parasti pelna pat krietni vairāk!  

 

 

Taču sen jau būtu jābūt skaidram ka azartspēlēs var nopelnīt tikai un vienīgi to organizētāji! Spēlētāji vienmēr paliks zaudētājos! 

Link to comment
Share on other sites

Aizrādījums: kas tad tā raksta dzīparus - 1050? tagad taču pieņemts 999? varbut tas no krievu 10500?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...