Jump to content

[izsole] kaste ar "viss, kas lieks" pa 1€


j@nis

Recommended Posts

original.jpg

 

Pārkrāmēju plauktus un saliku kastē visu ko uzskatiju par ārā metamu/man nevajadzīgu..varbūt kādam noder?

Stāvoklis mantām dažāds..sākot ar "svaigi no čainas" līdz "likās, ka pirms 5 gadiem jau izmetu", ja interesē kādas konkrētas mantas stāvoklis - jautājiet! Kastē atrodas sekojošas lietas un tiek izsolītas visas kopā:

 

 - Cube beņķis 

 - Abus slēdzene

 - Sigma velodators

 - Havit pašiņkoks

 - Emtec DVD+r DL

 - Energizer 9V

 - Heitech 3m Usb A/B

 - Amber velo gaismiņas

 - Swatch pulsteņi 3 gab

 - čaina 3xusb lādētājs

 - čaina termometrs+hidrometrs

 ..visu pārējo skatīt bilžu linkā: LINKS

 

Sākumcena: 1 EUR

Minimālais solis: 1 EUR

BIN cena: 33,33 EUR

Izsole līdz: 08.02.2017 23:00

 

Bezmaksas savākšana TC MOLS vai +7 EUR par iepakošanu un nosūtīšanu ar OMNIVAS pakomātu!

 

Saziņai: PM vai 2deviņi783deviņi83

 

Biedriem 

AK-47 / Ze Baarda / gabals2 / Koalīcija / Piits / markei / PNirvana / Kitai / kroop / janni / muuris / Long John / jakslis / graver / Redline / tam4 

īpaši uzticamo pircēju atlaide 10% apmērā no izsoles gala cenas!!!

Link to comment
viesturs0711

Lai iet!

 

5eur

Link to comment
www.MistersPimpausis.lv

ha man ari paris shadas kastes kkur kas stav ar visadiem struntiem kuri nekad netiks lietoti,ne ari kada vertiba vinjiem,tikai vienmer ir interesanti gadaa reizi aiziet un apskatities kas man labs glabajas :D domaju taa sajuta ir daudz vertigaka neka chakareties un meginat kadam pilnigako hujinju pardot?

bet 6eir jau... gut gut!

Link to comment

 

 

domaju taa sajuta ir daudz vertigaka neka chakareties un meginat kadam pilnigako hujinju pardot?

Sāpīgi vārdi.

Ne visiem turība ļauj piedalīties nopietnās, lielās izsolēs, kur tirgo laptopus pa 30 euro, tāpēc ļauj taču man papriecāties. :tender::grin:

 

 

kāds modelis USB modemam ( abiem)

Nu neliec taču cilvēkam par santīmiem vēl papildus strādāt!

Tie noteikti nav 4G modemi, bet gan aizvēsturiskie 3G modemi. Ja tā vienīgā interesējošā pozīcija, tad tev solīt nav vērts. Uzdāvināšu tāpat, kad laimēšu šo zelta kasti. :download:

Ak jā... kas attiecas uz pārējiem potenciālajiem izsoles dalībniekiem. Atcerieties, ka šeit...

 

pilnigako hujinju pardo

:diablo::grin::sarkasms: :sarkasms:
 
Link to comment

 

 

Tie noteikti nav 4G modemi, bet gan aizvēsturiskie 3G modemi. Ja tā vienīgā interesējošā pozīcija, tad tev solīt nav vērts. Uzdāvināšu tāpat, kad laimēšu šo zelta kasti. :download:

Zinu ka 3g, nju ja uzvari un nav vajadzīgi droši :D

Link to comment

Tā melnais man der,  batais ja tieši e303 ta neder ( nav vienas funkcijas ko meklēju šiem ),  ja izsoles uzvarētajam nevaig varam pēc tam vienoties pēc tam kad zelta lāde vinēta :)

Link to comment

man ir kaut kāds tele2 3G puļķis lieks. modeli varu palūrēt brīvdienās. lētāk kā pa piečuku nedošu un pašam pakaļ jānāk.

Link to comment
binladens

Ja jau panesās modem deali, man mašīnā stāv viens Huawei lmt legāli atbloķēts 4g usb modems ar lokano usb galu e3276, kas pirmais atmetīts pm tam pa 10Eur arī tiks :)

+ Ir pieejams E5172 4g arī atbloķēts rūteris- 25Eur :)

Link to comment

Ņemot vērā milzīgo interesi, nolēmu piemest klāt šo te:

 

original.jpg

 

..palika pāri no iepriekšējā pārdošanas topika - LP atteicās nosūtīt uz Vāciju, jo esot pret noteikumiem! 

 

Varēsiet izmantot pēc saviem ieskatiem..kaut zelta iegūšanai :D

 

ps. izsole beidzas pēc 2 dienām, šajā trešdienā 23:00 - uz doto brīdi biedrs Koalīcija ir piesolījis 6 Eiro!

Link to comment

 

 

kāds anālais lubrikants.
 

 

nekur aprakstos neatradu norādi, ka TAS jāsmērē tieši TUR..bet nu jā - lubrikants ar zelta daļiņām..

Link to comment

 

 

Kaut kāds... lubrikants.

Nesaprotu, kur biedri kaut ko tādu izlasīja. Es pat sapriecājos, ka varēšu ķēdes saeļļot.

Pēc apraksta spriežot, tas ir smāķis, ko smērēt sildīto vadu konektoros u.c. savienojuma vietās, lai tajos ne kripatiņas nezustu no pārākā audio skanējuma.

Link to comment
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
×
×
  • Izveidot jaunu...