Jump to content

Iesakiet autoservisu dīzeļmotoriem


dragonboy
 Share

Recommended Posts

infekto44

Karoči, vakar aizbraucām uz Rīgu turp šurp, tad atpakaļ uz dobeles csdd un mājās. kkur 300 km salasījās. Dobeles Csdd atgāzes 2.17 konstanti bija. Dūmu nelielu izsita pie gāzēšanas pirmajā sekundē bet tas bija ļoti mazs, pēc tam nekā. Vispār visu ceļu ne smakas no dūmošanas, vietām pamocīju motoru vairāk, un ideāli. Tagat jau jāsāk domat par kvēpu filtra atjaunošanu amatā zobsiksnas atzimju parbaudi. pat nezinu ko vēl.

Labi ka nav mana mašīna, bet tik un tā jādabū pie dzīvības. 

Sūda VolvaFords ne mašīna?

Link to comment
Share on other sites

pirms 22 stundām , MartiniB teica:

Autors tak rakstiija, ka esot diizelju fans,

taatad bez smirdonjas, duumiem un trokshnja nespeej dziivot

epic fail

mūsdienu dīzeļi vairs nav kā belarusiem.

Audi/VW/Skoda dīzeļiem uzstāda balansierus, lai slāpētu vibrāciju un skaņu

MB/BMW nopako motortelpu

Volvo ar 5 cilindru motoru samazināja vibrāciju+ nopako nedaudz motortelpu

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāda mistika tev ar to mašīnu. Man apkārt daudziem ir dažādi dīzeļi ar izgrieztiem kvēpu filtriem un egr, manai mašīnai tajā skaitā, un nevienam nekad nav bijušas problēmas ar skates iziešanu. Man pēdējā skatē dūmainība bija tuvu nullei bez kvēpu filtra. Man gan ir vw golf 6, uz spidometra 310k.

Labots - Reema
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Pirms 29 minūtēm , infekto44 teica:

pat nezinu ko vēl

??

1. Atjaunot rūpnīcas programmatūru sadir*stās vietā

2. Veikt diagnostiku

3. Veikt nepieciešamos remontdarbus 

 

Vai arī var protams mainīt zobsiksnu, vēlreiz mainīt sprauslas un veikt citas interesantas darbības

 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 45 minūtēm , infekto44 teica:

zobsiksnas atzimju parbaud

Ar šo bija jāsāk. 

Tev visas sprauslas nomainīja? Kā jau te teica, skati mierīgi iziet bez kvēpu filtriem un noglušītiem EGR. Jo skatē gāzē brīvgaitā, bet brīvgaitā kompis maz degvielas lej. 

Pielaist var normāli?

Link to comment
Share on other sites

infekto44

Sprauslas 3 mainitas bet par 4to zvērēja ka laba. Pielaizas ne tā ka mans audi pumpa duzis no pus sķīliena bet ir ta ka auksts ir mazliet jāgriež, silts mazliet labak lec. 


Vajadzētu kkad uznemt video ka lec silts vai auksts. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 36 minūtēm , LPC teica:

1. Atjaunot rūpnīcas programmatūru sadir*stās vietā

Lai to izdarītu, jāatjauno kvēpinieks.

Es drīzāk lieku uz to, ka kāds devējs atņirdzies

Link to comment
Share on other sites

MartiniB
pirms 1 stundas , Murlo teica:
pirms 23 stundām , MartiniB teica:

Autors tak rakstiija, ka esot diizelju fans,

taatad bez smirdonjas, duumiem un trokshnja nespeej dziivot

epic fail

mūsdienu dīzeļi vairs nav kā belarusiem.

Audi/VW/Skoda dīzeļiem uzstāda balansierus, lai slāpētu vibrāciju un skaņu

MB/BMW nopako motortelpu

Volvo ar 5 cilindru motoru samazināja vibrāciju+ nopako nedaudz motortelpu

dazhkaart man gadaas buut kaajniekam Riigas centraa, ~Laachpleesha~, ~Chaka~,

pietiek ar 10% lai vareetu neieredzeet visu sugu,

ir arii braukti, ne pashi vecaakie diizelji, 2009. Sonata 2.0 CRDi un 2013. Passat 2.0 TDI -

diizelii kaifa naff!

miiljaakaas atminjas ir par 1992. Audi 100 2.8 V6,

kauch arii tagadeejas 2016. Superb 2.0 TSI arii iet lopaa un stuuree pats, bet ka taa piekare negrabeetu

Link to comment
Share on other sites

marrtins
pirms 2 stundām , infekto44 teica:

Dūmu nelielu izsita pie gāzēšanas pirmajā sekundē bet tas bija ļoti mazs, pēc tam nekā. Vispār visu ceļu ne smakas no dūmošanas, vietām pamocīju motoru vairāk, un ideāli.

Vells viņu zina, ko viņi tieši tur mēra tajā CSDD zem nosaukuma "dūmainība", cik sapratu, tad kaut kādu cieto daļiņu koncentrāciju, bet ar redzamajiem, mellajiem dūmiem (vai to neesamību) tam ciparam var arī nebūt sakara. Kāds varbūt var izskaidrot smalkāk? :dntknw: 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ir dzirdēts viedoklis, ka dažādās CSDD stacijās tie atgāzu rādītāji mēdzot ievērojami atšķirties

Link to comment
Share on other sites

Varbūt jāsāk ar kļūdu nolasīšanu?

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Var jau likt atpakaļ, bet, piemēram, kad savējam izņēmu kvēpu filtru, tad "dūmainība" tāpat bi kaut kas ~1 +/- 0.5 (precīzi jau vairs neatceros).

Link to comment
Share on other sites

man vienīgā reieze kad dīzelim piesējās par atgāzēm/dūmiem -  pats TA vīriņš ieteica jaunu gaisa filtru uzlikt - uzliku un viss bija ok. 

Link to comment
Share on other sites

Nezinu..bet fakts..man uz to brīdi filtram kādi 10k biha nobraukums. Intervāls 20k

Link to comment
Share on other sites

@infekto44

Kurā servisā Saldū biji?

 

 

Vot rekur iemesls kapēc neapmeklēju nekādus dīzeļservisus un vasjas visādus

 

remap.lv

Lūgtum, pazīstu personīgi, vieta kur uzticos par darbu, ļoti ļoti zinoši, un sakarīgi teikšu vieni no....  saprogrammēs, saskrūvēs, dpf off, sačipos.. pārsvarā uzturās ~10gadīgi auto, pēc mana novērojuma

Es esmu ļoti pārliecināts, ka autoram palīdzēs manis ieteiktajā vietā ;)

 

 

Pirms 20 minūtēm , ivo teica:

Varbūt jāsāk ar kļūdu nolasīšanu?

Autoram vajag normālu diagnostiku, kas neskaitās pliku kļūdu nolasīšana

Labots - kicker
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , kicker teica:

remap.lv

(..)

Es esmu ļoti pārliecināts, ka autoram palīdzēs manis ieteiktajā vietā ;)

Es gan par to nebūtu tik ļoti pārliecināts.

Vērsos pie viņiem ar savējo problēmu, man līdz viņiem 5min gājiens, ļoti ērti (atrodas 400-500m attālumā no darba).

Telefonsarunas noslēgums:

Citēt

remap.lv: Kas par auto?
es: Sharāns.
remap.lv: Kura gada?
es: 2006. / 2007.
remap.lv: Piedodiet, nevarēsim jums palīdzēt.

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Te autoram runa par volgo cik saprotu

Nezinu kādēļ tā, bet nu, nav labāk, ka saknē jau cilvēks zin un pasaka, ka nevarēs līdzēt, nevis pasaka, jā jā visu varam, laid tik šurp, noplēš 9 ādas un mašīna cik neiet tikpat arī neiet pēc remonta un pēctam sūta irst? Manupŗat ir korekti, ka pa telefonu jau tiek pateikts.

Ne velti tur pārsvarā jauni auto stāv, lielākā daļa dīzeļu un rindas ir garas un tas tā ir ilgi.. 

 

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

marrtins
Pirms 20 minūtēm , binary teica:
Citēt

remap.lv: Piedodiet, nevarēsim jums palīdzēt.

Kas tur slikts?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 27 minūtēm , kicker teica:

Te autoram runa par volgo cik saprotu

Volvo ta' Volvo, bet neba nu no pēdējās piecgades.

 

Ja par auto markām, tad it kā remap.lv ņem pretim arī Audi un VW, tās viņu lapā kā reiz ir saraksta augšpusē kopā ar Seat, Skoda un Porsche - principā visi no vienas grupas. Tālāk jau seko pārējās markas. Arī pats Jonix ar Audi ir gana labi pazīstams (ne velti audi style forumā skaitās root admin :D).

 

Ja par manējo kaiti, tad man ir aizdomas, ka to diagnosticēt un novērst varētu būt krietni vieglāk nekā "šīs tēmas autora" gadījumā. Tas "Piedodiet, nevarēsim jums palīdzēt" ir nevis "nevarēsim", bet politkorekts veids, kā pateikt "tu neesi mūsu mērķauditorija".

 

Pirms 24 minūtēm , marrtins teica:

Kas tur slikts?

No biznesa viedokļa - droši vien nekas slikts jau nav. Viņiem darba noteikti netrūkst un tos simtus eiro mierīgi saņem no citiem klientiem.

 

Man kā potenciālajam klientam - jādomā, ko tālāk darīt. Jā, tas *ir* slikti :DNeprotu auto elektroniku, lai 2-4 stundu laikā pats izpētītu vadus un štekerus un atrastu, kur tie signāli zūd. Forumā jau izteicās - ja reiz kļūdas "nepastāvīgas", tad visticamāk ar blokiem viss kārtībā, lai vai nu meklēju vados un štekeros. Tērēt tam nevis 2-4 stundas, bet 2-4 dienas, arī šobrīd nav vēlmes - citas prioritātes, zinies. Nekādu "galu", pie kā aizvest auto, tajās aprindās arī nav (pie Jonix uz Ādažiem gan 1x biju aizbraucis, bet tas bija sen un vairs nav taisnība :D).

Labots - binary
Link to comment
Share on other sites

Pirms 46 minūtēm , binary teica:

remap.lv: Kura gada?
es: 2006. / 2007.

Nu, ja cilvēks pat nezina kura gada auto viņam ir, tad labāk atšūt jau pa telefonu. 

Link to comment
Share on other sites

Ražots 2006. gadā, skaitās 2007. gada modelis. Der?

Link to comment
Share on other sites

Pirms 5 minūtēm , binary teica:

diagnosticēt un novērst varētu būt krietni vieglāk

nedomāju vis - kontakti, kas parādās un pazūd ir katra meistara ļaunākais murgs

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Cik sapratu, tad ne visas mašīnas var ņemt un tā vienkārši nočipot.

Bet varbūt viņiem pašiem vienkārši nav maps priekš konkrētā modeļa vai 0 pieredze. Labāk uzreiz pasaka, ka nevar, nekā vazā aiz deguna ar visādiem eksperimentiem. Eksperimentēt es varu pats, ja būtu vēlme (bet nav), bet maksāt kādam par to - nē.

Link to comment
Share on other sites

marrtins

Jā, es jau redzēju tavu tekstu.

Pirms 26 minūtēm , marrtins teica:

vai 0 pieredze

 

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

pie jonix čipoti kādi 6 volvo-tāpēc nevajag teikt ka viņš volvo neņem pretī.

taisnība gan ka viņš čipo tikai tehniski kārtībā esošus dzinējus- lai nebūtu pretenziju viņam.

 

autoram-jautājums kur un kas izgrieza dpf un atprogrammēja?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
infekto44

Aizdzinam šodien uz Rīgu volvo. Pieslēdza kompi un pateica ka vadibas blokā programma ir pilnigi sačakarēta, saldus servisā pacentās. Pilnigi jauna rupnicas programma jaliek 400 eiro apmēram. Un par sprauslām ari teica ka ja maina tad maina visas 4 jo vinas kopā kka saistīti darbojas un kompensē viena otru, un tikai jaunas jo restaurācijas galīgi neder. 

Link to comment
Share on other sites

Pirms 13 minūtēm , infekto44 teica:

saldus servisā pacentās

un servisa nosaukums ir...?

 

p.s. Parasti, ja kaut ko maina programmā, tad vispirms saglabā programmas orģinālu.

To Tev (domājams) bez maksas iešūs atpakaļ.

Labots - Knaabis
Link to comment
Share on other sites

par sprauslām muļķības. Pat dīlercentrā nemainīs visas sprauslas, ja viena pēkšņi atņirdzas, bet tas tā... Nezinu, kas tas par servisu, kur tagad auto aizdzīts, bet no malas izskatās, ka "gatavo" klientu uz $$$....

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

infekto44

 

Pirms 9 minūtēm , Knaabis teica:
Pirms 20 minūtēm , infekto44 teica:

saldus servisā pacentās

un servisa nosaukums ir...?

Kuldigas ielā, kur gāzes kantoris pie apļa.


Pie brīvdabas muzeja Rīgā. 

Link to comment
Share on other sites

Arnis2002

pie volvo dīlera skanstes atjaunot rūpnīcas softu ecm pēc vin apmēram 80€

Link to comment
Share on other sites

infekto44

Rīgā jau prasija par vecās programmas oriģinālu, tāpat nebija man ko atbildet un šitiem Saldū tapat nebutu bijis. Tad būtu lētāk bijusi visa tā padarīšana. 

Labots - infekto44
Link to comment
Share on other sites

Atkārtošos  - prātīgākais ir

 

1) Nomainīt izgriezto kvēpu filtru, atjaunot EGR darbību

2) Atjaunot rūpnīcas programmatūru

Un tajā brīdī jau var veikt normālu diagnostiku, noteikt reālo problēmu (ja tāda vēl būs)

 

Uz doto brīdi diemžēl auto īpašnieks ir izgājis klasisko ciklu par ko spļaudījos - klasiskas servisnieka darbības - izgriezt kvēpu filtru, sačakarēt dzinēja vadību un pēc tam sūtīt klientu mainīt sprauslas...Finansiālais iznākums uz doto brīdi ir tāds kāds ir, es patiešām ieteiktu sakost zobus, izdarīt to, kas bija jādara jau sākumā, un morāli norakstīt servisos izgāzto naudu - nu nebūs nekāds lēts risinājums (zobsiksnas pārbaude, izpūtēja mazgāšana  u.c. muļķības) - dzinējs uz doto brīdi visdrīzāk turpina strādāt nekorektā režīmā un kaut nost citus komponentus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...