Jump to content

Tele2 zonas un signāli.


MakeMeGoAway
 Share

Recommended Posts

Sveicināti.

Vai pēdējā laikā kāds Tele2 lietotājs ir novērojis izmaiņas sarunu kvalitātē?

Draudzenei sazvanoties ar kādu no mājām ik pa laikam pārtrūkst sarunas. Runā, runā, tad pēkšņi viens otru vairs nevar dzirdēt. Sarunu biedram pēc brīža saruna pātrtūkst, draudzenes telefonā klusums, bet rāda, ka saruna vēl kādu brīdi turpinās (~20 sekundes), pirms pātrūkst.

Kādu stundu nočakarējos zvanot šurpu un turpu un izskatās, ka saruna pārtrūkst brīdī, kad telefons starp kaut zonām slēdzās (H+, 3G un vēl sazin kas). Agrāk šāda problēma nebija, novēroju pēdējās nedēļās.
1x fiksēja arī autobusā braucot.

Manam telefonam tāda problēma novērota nav, tādēļ ir aizdomas, ka Tele2 kaut ko pamainījuši ar signāliem (nezinu par tehnisko pusi, bet mazums kaut kā slodzes dala) un Samsūds varbūt uz kaut ko softiski (vai dzelžos) ne līdz galam salicis, kas arī pārrauj sarunu pie tādām lēkāšanām.

Draudzenes telefons ir Samsung Galaxy J7  (2016), jeb J710F.

Mans telefons ir Sony Xperia Z3 Compact. Tie arī ir vienīgie telefoni mājā, kas pieslēgti Tele2 un abi tiek lietoti vienā istabā.


Interesanti arī, ka testēšanas laikā (~ 30 testa zvani), neskaitot 3 reizes, kad saruna minētajā veidā pārtrūka, vēl bija 2 reizes, kad, konstatējot, ka klausulēs iestājies klusums un, steigšus pārvietojoties uz citu vietu istabā, pēc ~5-7 sekunžu pauzes atkal varēja dzirdēt sarunu.

Rakstīt Tele2 būtu bezjēdzīgi, jo supports diez vai zinās par kādām izmaiņām tīklā (un pat ja zinās, visticamāk tā pat neteiks) un pateiks, lai pārliek simkarti citā telefonā (it kā cilvēkiem mētājas apkārt telefonu uz kuriem testēt zonas).

Attiecīgi, domāju painteresēties te, vai kāds ir ko līdzīgu novērojis pēdējā laikā? Varētu būt tieši pēdējais pus mēnesis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rakstīt Tele2 būtu bezjēdzīgi, jo supports diez vai zinās par kādām izmaiņām tīklā (un pat ja zinās, visticamāk tā pat neteiks) un pateiks, lai pārliek simkarti citā telefonā (it kā cilvēkiem mētājas apkārt telefonu uz kuriem testēt zonas).
Pirms kāda laika uz līdzīgu jautājumu, norādot konkrētu vietu, saņēma atbildi, ka uzlabojumi plānojas tuvāko divu ceturkšņu laikā vai šobrīd īslaicīgas problēmas. Tā ka sāc ar support-a pabakstīšanu gan.
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Es norādīju konkrētu adresi, uzrakstīju visu to pašu penetera aprakstu, ko šeit. Norādīju precīzu laiku, kad notikusi minētā saruna, sarunas garumu katrā viedtālrunī un saņēmu atbildi ielikt sim karti citā ierīcē.

 

Bet jautājums drīzāk par to, vai Tev kas pamainījās savienojumos?

 

Telefons šajā adresē tika lietots kopš pērnā jūlija un problēma tika novērota tikai tagad.

 

Un nekur internetā es nevaru atrast kādu topiku, kur būtu kādas sūdzības par minēto telefona modeli un slēgšanos starp tīkliem utt utjp.

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es norādīju konkrētu adresi, uzrakstīju visu to pašu penetera aprakstu, ko šeit. Norādīju precīzu laiku, kad notikusi minētā saruna, sarunas garumu katrā viedtālrunī un saņēmu atbildi ielikt sim karti citā ierīcē.
Izmēģini, kā saka, un raksti atpakaļ, ka/ja nekas nemainās. Standarta shēma: "Nedarbojas SIM? Ieliekam citā telefonā. Darbojas? Telefona defekts. Nedarbojas? SIM defekts."
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Testēšanas laikā konstatēju, ka saruna mēdz pārtrūkt tieši brīdī, kad telefons pārslēdzas starp tīkla standartiem - H, H+ un 3G

 

Iedomājos, moš ātrākais SIM kartes testēšanas veids varētu būt aiziet uz Tele2 KAC un pateikt, ka SIM karte to joku taisa gan vienā, gan otrā telefonā un palūgt, lai samaina pret jaunu.

 

Jo ja tā loģiski padomā, tad SIM karte tik tiešām arī varētu būt vainīga. Un arī man pašam vēsturē ir bijis gadījums, kad tieši SIM karte sāk muļķoties ar zonām.

Labots - MakeMeGoAway
Link to comment
Share on other sites

vai telefona bacha neveelas biezhaaku uzlaadi?

peec apaljiem diviem gadiem Note 4 saaka prasiit uzlaadi 2x dienaa

un shad un tad nebija sazvanaams, kauch bija pie dziiviibas,

kas tobriid bija ar zonas papagailjiem protams var tikai mineet.

nomainot bachu shii paraadiiba pazuda.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

MakeMeGoAway

Ar baču viss kārtībā. :) Telefons visādi citādi funkcionē ideāli. Nekarās, nekādi gļuki nenotiek. Baterija mierīgi tur vairākas dienas. Es vienkārši tiešām mūsdienu softa un dzelžu pasaulē aizmirsu par tik vienkāršu lietu kā SIM karti. ehh.

Link to comment
Share on other sites

T2 tīkls vienmēr man ir asociējies ar parašu ;) Kad ~2009. gadā muku prom, sarunu trūkšana, un kropļošanās bij ikdiena...

Kad kolēģus pārvilināju 2013 gadā uz biti, situācija viņiem bija analoģiska ;)

Link to comment
Share on other sites

Reizēs, kad ir bijušas līdzīgas problēmas, vienmēr ir palīdzējusi SIM kartes nomaiņa.

LMT tīklā arī ir bijušas.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tie arī ir vienīgie telefoni mājā, kas pieslēgti Tele2 un abi tiek lietoti vienā istabā.
Otram telefonam problēmu nav ?  Tad kādi te vēl jautājumi ? Varianti tikai divi:

1. Izmest SIM karti.

2. Ja problēma paliek - izmest mobilo.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Sveiki tauta  ! Apmēram no sestdienas līdz trešdienai telefons nenormāli ātri izlādējās gan man ZSony gan sievai kkāds samsung ar long live aķi! Tagadiņ norimās! Varbūt kādam bija līdzīgi simptomi?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...