Jump to content

Auto krāsošana un rūsas noņemšana


lexxx
 Share

Recommended Posts

Šorīt saņēmu negaidītu pārsteigumu nonākot pie sava auto.

post-67488-0-37467400-1485521973_thumb.jpg

 

Kā jūs rīkojaties šādos gadījumos?

Esmu veiksmīgs cilvēks, jo šomēnes jau otrais šāds gadījums. Vainīgā tītarģīmja autokrāsas pierādījumi vai kas tamlīdzīgs arī nav atrodams.

Tā vien prasās ar cirvi šovakar pastaigāt pa rajonu un pavērot noparkotās mašīnas vainīgā meklējumos.  :mrgreen:

Varētu arī pavērot, kurš kaimiņš pēkšņi vairs neliek savu krānadrisku tur, kur parasti lika.

 

Ieteikumi, kur un par kādu summu neitralizēt šādas ānusgalvu sekas?

 

P.S. man nav kasko ;(

Labots - lexxx
Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Ieteikumi, kur un par kādu summu neitralizēt šādas ānusgalvu sekas?

Šeit ļoti labi krāso. Cenas apmierinošas, kvalitāte izcila. Zvani, brauc un runā, ja gribi zināt precīzāk. Un nopērc Kasko.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Šeit ļoti labi krāso. Cenas apmierinošas, kvalitāte izcila. Zvani, brauc un runā, ja gribi zināt precīzāk. Un nopērc Kasko.

 

Man tieši ar šo iestādi ir slikta pieredze. Man ir Kasko pie ERGO apdrošinātāja un SensonPaint/SensonAuto ir viens no sadarbības autoservisiem. Pie vienas reizes tika krāsotas aizmugurējās durvis + motora pārsegs. Pēc nepilna gada uz durvīm krāsa sāka lobīties, vēl pēc kāda laika motora pārsegam lakas kārta sāka iet nost un pat pie vissīkākajiem akmentiņiem sit ārā robus.

Ar durvīm gan pats nolažoju, jo krāsošanas darbiem garantija 1 gads, bet laika trūkuma dēļ tā arī neuzspēju aizvest atpakaļ. Varbūt man vienkārši nepaveicās :/

Link to comment
Share on other sites

Ja rūsa iemetas, tā uzreiz auto jāpārdod! Ja nepārdod, tad tā uzreiz pie psihiatra, jo ja sācis pūt, tad tas turpināsies, nemāni sevi, vismaz savu psihi "saremontē". Pēc gada, vai diviem tok izlīdīs. Nafig naudu tērēt.

Link to comment
Share on other sites

nav jau tik traki..man hyundajam standarta vaina - ap logu birstes asi  pakaļā rūsa....doma uz pavasari atdot sakrāsot....daudzi ņem birsti nost un špaktelē ciet - un tad krāso. neveiksmīga konstrukcija imho..jaunajiem modeļiem ass caur stiklu iet nevis caur haubi. Imho ir vērts krāsot ...trakākais irkad jai nesošie elementi rūsē....tad gan čau/


rūsu gan tur baigi neredzu - kāds nav redzējis liecinieks ? man ar ir iebuktējuši, bet par laimi kaimiņi redzēja....imho nesaprotu cilvēkus kuri aizbēg un cer , ka tā būs lētāk....ja vainīgo neatradīsi - imho 200 eur iekļausies.

Link to comment
Share on other sites

Šādā aukstā un mitrā laika auto krāsot var tikai apsildāmā krāsošanas kamerā. Protams ja gribās lai kādu laiku tur.

 

LV krāsošanas kameru nemaz tik daudz nav! Un tiem kuriem ir, arī cenas būs atbilstošas.

 

Ja bojājums līdz metālam, es piemēram BRUNOX EPOXY uzziestu lai nerūsē un vasaru gaidītu.

Link to comment
Share on other sites

Nja, manam lūznim uz durvīm vienā vietā krāsa nodauzīta... jau kādus piecus gadus pūst, cauri vēl nav, rūsa redzama arī vēl nav, tikai caurums krāsā... laikam būs kaut kad jāsataisa...

Link to comment
Share on other sites

 jap..man ar jau tie punkti pirms gadiem 4 parādījās..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...