Jump to content

Kā Televizoram uzlabot interneta signālu?


Payne
 Share

Recommended Posts

Ir televizors , lg 850v, Bet diemžēl iebūvētā wi-fi antenna nav tik laba kā gribētos,

Kādas ir iespējas uzlabot internetu viņam,nepieslēdzot ethernet vadu? vai ir kādas antennas ,ko var iespraust ethernet ieejas vietā?

 

Link to comment
Share on other sites

Liec access pointu ar normālu antenu klienta modē, cerībā, ka uztveramība uzlabosies. E=d variants arī der, tur tikai viens štuņķiks pa vidu pietrūkst.


p.s.

 

Man TV  wifi netā normāli šancē tikai 5gHz diapazonā.

Link to comment
Share on other sites

dragonboy

Man arī Samsungs ar tādu pašu problēmu bet nu neka to neatrisināt, vienīgais variants blakus acces point vai nu rooteris...
P.S Ja gadījuma tikai tev televizora nav atsevišķa ligzda priekš WIFI karte...

Labots - dragonboy
Link to comment
Share on other sites

tv un wifi vispār ir interesanta lieta.. pēc caurlaidības 4k būtu jāvelk vēsā mierā un to dara, ja video straumē DLNA, bet youtube.. retu reizi velk.. FHD gan bez problēmām.. vaina nav rūterī, vaina pašā youtube.

 

Tiesa.. vadu neesmu spraudis un nespraudīšu.. jau pietiek dzīvoklī vadu.

Link to comment
Share on other sites

bet youtube.. retu reizi velk.. FHD gan bez problēmām.. vaina nav rūterī, vaina pašā youtube.

 

Tad vaina ir TV Youtubes aplikācijā vai TV CPU spējā atkodēt Youtubes kodeku 4K rezolūcijā, vai interneta pieslēguma ātrumā.

 

Par WiFi runājot, iesaku autoram telefonā uzinstalēt WiFi analyzer un paskatīties, kas ar tīkliem vispār darās. Daudzdzīvokļu mājā mierīgi var būt situācija, ka uz katra kanāla pa vairākiem tīkliem sēž. 

 

Vēl ātrumu samazina, ja strīmo pa WiFi no laptopa uz TV. Tas kanāls tad tiek aizkakāts vēl vairāk.

 

P.S. Visu, ko var, labāk salikt uz vadiem. It īpaši, ja daudz konkurējošo tīklu.

Labots - ArnisR
Link to comment
Share on other sites

@@mafijs,es nesūdzos, es izteicu novērojumu :) wifi kā reiz velk, ja izlasītu kārtīgi :) pie tam tv sēž uz 5ghz..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...