Jump to content

laptops €300 spēlēm


lambada
 Share

Recommended Posts

Hello, hello. Kopš pēdējās līdzīgās atbildes jautājumam sadaļā ir pagājuši divi gadi, 

Kāds būtu loģisks risinājums jauna [varam arī, protams, lietotus aprunāt :)],  laptopa iegādei 300eur robežās?

nu cik saprotu nopirkt var kaut ko ar i3/i5, vairāk par 4gb ram un ssd. Bet ko? Kas diez ar videokartēm un jebkādām citām papildus xy lietām kas ir uzskatāmas par vērā ņemamām šajā cenu kategorijā?

 

Link to comment
Share on other sites

300€ un spēlēm? Es ceru, tu joko? Lai kaut ko uzspēlētu uz kaut cik normāliem fps, to ciparu droši reizini ar divi.

Link to comment
Share on other sites

Klau, tak beidziet te dzīt tuftu! Tetris ies pat uz vēsturiskiem kompjiem! Pie tam, var tak uzlikt arī DOS un spēlēt DOS spēles, tādas kā Doom, Duke Nukem, kaut vai to pašu Tetris vai "bumbiņas"!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu cik saprotu nopirkt var kaut ko ar i3/i5, vairāk par 4gb ram un ssd

Tu nesaproti gan - par 300€ var atrast kreisajā internetveikalā vājāko iespējamo i3, 4GB RAM (varbūt izdodas arī uz akcijām 6-8 dabūt, ja nospīd), un labākajā gadījumā lētāko iespējamo SSD (bet ticamāk gan 500GB hybrid drive).

 

Rubb, galīgi nevietā un stulbs joks - tu lieliski saproti, ko 'apdāvinātais' autors domā ar spēlēm.

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

Gurķis, kāpēc pieņem to, ka zini labāk par mani? Autors ir kaut ko konkrētu pateicis? Tā ka pastāvi malā un paklusē.

Link to comment
Share on other sites

Tu kaut kā mēģini paspīdēt uz pārējo pareizi atbildējušo biedru fona vai būt asprātīgs? Tu domā ka autors par i5 un 8GB RAM un videokarti iekš 300€ laptopa sapņo lai tetri vai Solitare kapātu? Atbildot uz tavu jautājumu - jā, 'kaut kas' man liek domāt ka zinu gan labāk par tevi, ko autors domā, un kā lažojas...

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

Kāds lietotais ar i5, 500gb cieto, 4-8gb ram un kadu 840 GeForce sanaakt vajadzētu, jaunāko nepadzenasi, bet nu 3 gadus vecas speeles iizii

Link to comment
Share on other sites

Lietotu jau varētu mēģināt sazīmēt, bet par 300 naudām šaubos vai tur pat 840-tais sanāks, kas ir zemais slieksnis vismaz 720p spēlēšanā. Tāpat arī ņemt lapsi ar HDD mūsdienās ir mazohisma izpausme. Tad jau labāk aizmirst par spēlēm, bet dabūt ar/ielikt pašam SSD, dators uzreiz 5x ātrāks ikdienas lietošanā jutīsies.

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

Vispār spēlēm vajag stacionāro!

Takš salīdziniet mobilo un desktopa cpu un gpu jaudas! Tas pats core i3 desktopa variantā ir vismaz 2x jaudīgāks!

Pa 300 eur var atrast normālu lietotu pc, kas būs spēlēšanai derīgs!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Es arī nesaprotu, kādā veidā panesās šitais trends spēlēt uz laptopiem - pirms gadiem pieciem vismaz varēja sirsnīgi pasmieties par to 17 collu spēļu 'laptopu' īpašniekiem, kas tiešām tos vāca kopā geimošanai. Bet mūsdienās laikam katram sevi cienīgam studentam liekas, ka uz 300€ vērta laptopa vajag varēt kapāt spēles...

Link to comment
Share on other sites

man ir i3, 4gb rams, 230ssd, un kaut kada videokarte. ramu ieliku 8 un ssd arī atsevišķi. pirms vairāk kā 3 gadiem neskaitot to ramu un ssd, kompis izmaksāja 300 latus. iet tur visādi loli un cs`i. 

bet tie ir 3 gadi. ja tās 2 nepieder kategorijai 'spēles', tad vismaz gribētu, lai apspriežam labāko līdz 300eur. 

Link to comment
Share on other sites

Lambada -

 

Tu nesaproti ko tev saka, ne? Neko īpaši labāku mūsdienās par 300€ (It sevišķi jaunu) nedabūsi (tavs dators pārrēķinot uz to laiku maksātu savus 600-700€). Nekādi brīnumi pa pēdējiem gadiem vairs laptopu industrijā nav notikuši, un nekādi pēkšņie cenas kritumi arī ne.

 

Vēlreiz un lēnākiem burtiem to, ko es un citi jau tev teica - vai nu meklē kaut ko lietotu, vai dzīvo ar to, kas tev ir, jo par tādu naudu neko jaunu labāku nedabūsi.

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

draugam meklējam, neko labāku pat nevajag, varbūt lai ir nedaudz plānāks un smukāks nekā mans lenovo g580. bet nu ja šitā, tad jau jāņem vien to kas pirmais acīs iekrīt. paldies.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...