Jump to content

ZPD Aptauja - viedtālruņu lietojuma statistika


Peeteris
 Share

Recommended Posts

Tuubijs ar Capsu pēc manas mazliet snobiskās klasifikācijas ietilpst lūzeru grupā. Tikai katram ir savs iedomāts iemesls kāpēc dzīve nav izdevusies (paši, protams, ne pie kā nav vainīgi). Vulgāra valoda ir viena no šīs grupas īpatņu raksturīgākajām iezīmēm.

Link to comment
Share on other sites

Tā ir tāda vājuma pazīmē, ka savu oponentu sāk saukt rupjos vārdos, nespēj konstruktīvi argumentēt pretī. Tas ir tas pats kā: "eh, tev nav taisnība (pats nezina ko atbildēt)" un vieglākais ceļš ir iedot pa muti (ja spēj) un lepni kā gailis aiziet.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Man jau šķiet, kad galvā promiles, tad daudz muļķības nāk ārā, kas uz mēles.. 

 

Kāda jēga tad darboties UK, ja pelni tikai sev, ne ģimenei!? Tātad, rezumē.. uz UK esi aizmucis no ģimenes, lai varētu tur mierīgi tālumā pamērcēt vienu vietu bez ierobežojuma.. bet nu ok.. bērni lieli.. sieva nodrošina sevi.. tā jau arī pajūk tās ģimenes.. viens tur, otrs šur.. no acīm ārā, no sirds ārā :D

 

/offtopic

 

Es nepelnu nekādu baiso piķi, tomēr uzskatu, ka dzīvoju salīdzinoši labi.. un labāk te LV ar ģimeni, bērniem kā viens tur kaut kur svešumā..

Link to comment
Share on other sites

aizpildīts. prasās ienākumiem lielāka gradācija, ķeksis vai dzīvo patstāvīgi,ja grib statistiku vilkt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aizpidlīts.

Interesanti, ka algas tabulā augšējais slieksnis mazāls par vidējo algu valstī. Varēja jau uzstādīt uz 2x.

Par IT prasmēm: ir doti 3 līmeņi, bet nav IT izglītība/pieredze IT nozarē

Link to comment
Share on other sites

 

 

Interesanti, ka algas tabulā augšējais slieksnis mazāls par vidējo algu valstī. Varēja jau uzstādīt uz 2x. Par IT prasmēm: ir doti 3 līmeņi, bet nav IT izglītība/pieredze IT nozarē

 

 

prasās ienākumiem lielāka gradācija, ķeksis vai dzīvo patstāvīgi,ja grib statistiku vilkt.

 

Jā, nenoliedzu, kļūdas ir. Par to jau ieminējos pirmajā lapā.

Link to comment
Share on other sites

"cik lielai algai jābūt, lai pieklātos aifons par aptuveni ­1000 eiro?" - tādai, lai valodu neraustot varētu nopirkt citu vietā, ja nu esošais tiek nozagts/pazaudēts un apdrošināšanas tam nav. Un tas vairāk atkarīgs no uzkrājumiem. Alga var blūt kāda vēlies, bet ja izdevumi neatpaliek, konstanti mēneša beigās lej degvielu par 5 eur un makā tukšpadsmit, tad diez vai lielāks pirkums sanāks

Atgādina tepat forumā dzirdēto stāstu par narvesenā strādājošo jaunieti, kurš paņēmis treknajos gados luksusa džipu līzingā, dzīvo pie mammas un algas dienā atļaujas ieliet degvielu, lai varētu draugus un meitenes pavizināt. riepām, akumulatoram, KASKO u.c. amortizācijai var nojaust, cik bija rezervēts.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

no androīda iekopēju oriģinālo tekstu un pierakstīju klāt komentāru - jau cik ilgu laiku citēt nevar,iezīmējot un spiežot pogu :(


ej nu fisies tagad no mobža formatēt ar mikropogām :/

Link to comment
Share on other sites

 

 

no androīda iekopēju oriģinālo tekstu un pierakstīju klāt komentāru - jau cik ilgu laiku citēt nevar,iezīmējot un spiežot pogu
Ieslēdz mobilo versiju, tad citēt varēsi, bet ne iezīmējot, klikšķinot uz posta, tālāk poga - Banot mani.
Link to comment
Share on other sites

pilnajā versijā /forums ieejot, labajā pusē ir jauno tēmu izvilkums. Lūk, mobilajā versijā es neredzu tādu lietu - lai redzētu jauno tēmu sarakstu, jāsāk ar galveno lapu. No kā jau kādu laiku esmu atradinājies.

Labots - usver
Link to comment
Share on other sites

pilnajā versijā /forums ieejot, labajā pusē ir jauno tēmu izvilkums. Lūk, mobilajā versijā es neredzu tādu lietu

Mobilajā versijā nospied pogu labajā pusē, atveras pogu izvēlē - Jauns saturs, būs tēmu saraksts kurās piedalies!

Labots - jema
Link to comment
Share on other sites

Mobilaja versija pasa apaksa ir pilnas versijas lodzins kur var parslegties uz pilno versiju un tur redz jaunakos ierakstus:) 


Jema jau pasteidzas 

Labots - gromix
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mobilaja versija pasa apaksa ir pilnas versijas lodzins kur var parslegties uz pilno versiju un tur redz jaunakos ierakstus:)

 

Tas nav tas, par ko šeit iet runa, cik saprotu.
​Runa iet par to, ka mobilajā versijā šādas iespējas nav, nevis par to, vai ir iespējams tālrunī redzēt jaunākos ierakstus.

Link to comment
Share on other sites

gromix: to arī lietoju.

 

jema: paldies - joprojām tizli, ka kaut kur iekšā jāiet, bet darboties darbojas.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Lūk, mobilajā versijā es neredzu tādu lietu - lai redzētu jauno tēmu sarakstu
Man uz opera mini ir nodefinēt 3 shorcuti - saturs kuram sekoju, jaunākie raksti, foruma sākuma lapa. Nekādu problēmu, bet protams, ik pa reizei vajag arī pilno versiju. Piem., jau izlasītai tēmai, kur daudz lapu, otreiz uz pēdējo lapu pa tiešo netikt.
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

klau, ībli, vai nu runā par tēmu vai pazūdi.

 

 

Tā ir tāda vājuma pazīmē, ka savu oponentu sāk saukt rupjos vārdos, nespēj konstruktīvi argumentēt pretī.

Tūbijam ļoti loģiski un pamatoti argumenti, plus galvenais, ka par tēmu!

 

 

 

vairāk šādu lūgumu nebūs un tiksi banots ar ip banu!

Pārbijos! Īpaši kā jau datoriķis... :D Bet nodzerto smadzeņu īblēns nespēj saprast pat to, ka vienīgais, ko viņš maksimāli var panākt, ir šeit mazāk lietderīga satura un vairāk īblēnu piebezdēto atkritumu.

 

 

 

prasās ienākumiem lielāka gradācija, ķeksis vai dzīvo patstāvīgi,ja grib statistiku vilkt.

Sievas matu krāsa, auto marka un mīļākais ēdiens arī? Aptaujas jautājumi ir paredzēti konkrētas lietas noskaidrošanai un, acīm redzot, autors ir izlēmis, ka šajā jautājumā virs kaut kādas summas viņam nav svarīgs ienākumu apjoms.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...