Jump to content

ZPD Aptauja - viedtālruņu lietojuma statistika


Peeteris
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, Boot foruma lietotāji.

Vēlos lūgt jūsu palīdzību - aizpildiet mazu aptauju statistikas iegūšanai. Aptauja sastāv no 9 parastiem jautājumiem, uz kuriem jau ir dotas atbildes, tā ir anonīma un neprasa vairāk par 2 minūtēm maksimums.

​Sīkāk viss ir aprakstīts aptaujā:

https://goo.gl/forms/MZi4bgnR4ublDJkS2


​Paldies! :)
 

Link to comment
Share on other sites

Ir

Link to comment
Share on other sites

Man arī karma +1... varu ar mierīgu sirdi relaksēties :)

Link to comment
Share on other sites

Darīts!

 

Vienīgi man ir situācija, ka izmantoju ikdienā 2 telefonus, bet atzīmēju, ka izmantoju klasisko tālruni, jo to sanāk vairāk lietot.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Manas piecas kapeikas par tēmu - vai tiešām Latvijā ir tik švaki, ka visas algas 700+ ir kā viena vienīga pozīcija? Es kā kaut kāds buržujs sajutos to pozīciju atzīmējot. Ieteiktu tomēr sekot Gemius, SKDS un citu lielo pētījumu firmu paraugam un ielikt cilvēcīgas papildus pozīcijas 700-1000, 1000-1400, un 1400+ Eur, lai vismaz var precīzāk drusku sadalīt tos atbildētājus.

 

Un, jā, mana personīgā nostāja ir ka ja cilvēkam alga ir zem 350€ tad tur nevis smārtfonu, bet atkārtotu vidusskolas kursu vajag...

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

Tu tiešām no sirds uzskati, ka cilvēkam ar minimālo algu vajag smārtfonu? Un mans brālis ir zemnieks Ludzā, un pie viņa strādā divi puiši kas saņem 600+ € pēc nodokļiem rokas, tapēc šitās idiotiskās gaudošanas par "tu paskaties tālāk par savu lielpilsētu" vari iebāzt vienā vietā. Laucinieks arī ir cilvēks, un spēj nopelnīt. Izlasi labāk vēlriez, ko rakstīju, pirms deldē savu spiedpogu plakandēli.

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

Man savulaik, pirms tiem 10 gadiem bija kaut kāda līdzīga ZPD tēma, laikam tā bija 11. klase :D

Aizpildīju.

Link to comment
Share on other sites

Paldies jums! :)

​Gurķis, ņemšu vērā turpmākajos darbos, paldies par aizrādījumu.

​Tomēr šis:

 

ja cilvēkam alga ir zem 350€ tad tur nevis smārtfonu, bet atkārtotu vidusskolas kursu vajag...

 

Nedaudz lika pasmieties, jo tu esi gatavs sūtīt arī vidusskolas skolotājus atkārtot vidusskolas kursu.
Tomēr, ​protams, bēdīgi.

Labots - Peeteris
Link to comment
Share on other sites

Pazīstu vairākus skolotājus gan vispārizglītojošajās gan mūzikas skolās, nevienam nav alga zem 550 ar kapeikām. Par kuru skolu konkrēti tu runā, kur par pilnu slodzi nesanāk vismaz 500€ pedagogam?

 

Un arī tu, tāpat kā bieds jema augstāk, laikam nesaproti, par ko es izsaku apgalvojumus un kādā kontekstā. Ļauj paskaidrot - piekritīsi, ka apkopējam nepieklājas Ferrari, vai ne? Viņš to nespētu nedz apkopt nedz remontēt. Nu tad attiecīgi es apgalvoju, ka cilvēkam, kas saņem zem minimālās algas, nepieklājas lietot smārtfonu, kuru viņš nespēj ne apmaksāt ne saremontēt. Tā saprotams?

Labots - Gurķis
Link to comment
Share on other sites

e = d, nemaisies. Gurķis pateica, ka nepieklājas, tātad nepieklājas. Nav ko smārtfonus lietot, ja alga maza. :sarkasms:

Gurķis, tu tāds gudrs, saki, cik lielai algai jābūt, lai pieklātos aifons par aptuveni ­1000 eiro?

Link to comment
Share on other sites

Tos pa tūkstoti vai tad arī dod nomaksas plānos? Ja ne, tad daudz pircēju nebūs.

P.S. ja beidzas rakstīšanas kvota, nevar rediģēt kādu savu iepriekšējo tekstu un tur rakstīt klāt?

Link to comment
Share on other sites

Godīgi sakot, parasti tagad ir tā, ka cilvēki ar vismazākajiem ienākumiem (piem. skolēni) apkārt staigā ar Apple Inc. produkciju vai Android OS darbinātiem flagmaņiem, bet cilvēki ar pastāvīgu, labi atalgotu darbu bieži vien lieto vienkāršus klasiskos tālruņus.

​Lai gan aptaujas rezultāti vēl nav pietiekami objektīvi, tik un tā pat tagad dati norāda uz to, ka 50% iOS lietotāju pelna zem 250€ un ir no 18 līdz 29 gadus veci.

Labots - Peeteris
Link to comment
Share on other sites

gurķi salātos.. dzīvo savā leiputrijā.. :) ap minimālo algu ļoti daudz Latvijā saņem.. smartfoni arī nemaksā miljonu.. lētāki ap 100.. labāki līdz 200.. normāli jau no 200... a pārējais ir brendu spēlītes.

 

p.s. anketu arī aizpildīju

Labots - CAP
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ap minimālo algu ļoti daudz Latvijā saņem

Daudzi saņem arī vēl aploksnīti ;) Oficiālā algu statistika pie mums noteikti neataino īsto situāciju.

Labots - rubb
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Arī nosūtiju. Būtu par forumā veiktajiem statistikas rezult. pateicīgs. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

400 paliek, tas jau vēl dakujā. iphons uz 2gadiem maksāja no ~30€ mēnesī. Viņai noteikti jārod iespēja tādu iegādāties nomaksā, pluss klāt vēlams ar bezlimita mobilo netu.

 

/sarkasms/

Link to comment
Share on other sites

@@Tuubijs,šitas vēl pa buržujski.. :D Turklāt.. pelni, Tu taču arī kā otra puse.. tātad vispār neslikti.. man jau šķiet, ka mob.tel. esamībai (markai/vērtībai) mūsdienās nav īsti korelācijas ar ienākumiem, jo bieži vien cilvēki daudz ko iegādājas tādu, ko pēc ienākumiem tā īsti atļauties nevarētu.

 

Jebkurā gadījumā.. šis viss pārējais ir pilnīgs offtopiks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Aizpildīju. Kārtīgi darba ļaudis brauc ar 10 gadus vecu XC90 kredītā ņemtu. Kāda vēl mēnešbiļete.. pff...

 

Topu ir pametis «Volvo S60», kura vietu ieņēmis «Volvo XC90».

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

Tā saprotams?

Redz', Tu raksti normāli, uztver visu tekstu kontekstā un vispār spried loģiski. Un tā arī ir lielākā kļūda šajā forumā! :D Tev jāmēģina saprast vienu lietu - lielākā daļa pārējo to nespēj. Bet tā kā self-esteem liberastu izglītības sistēma viņiem ir saskrūvējusi augstu, tad gāgināt, ūjināt, dauzīt bungas un lēkāt ap ugunskuru gan viņi prot.

 

P.S. Jāpainformē taču ļauno (tā te saprot domātspēju) jaunbiedru par realitāti, lai viņam vieglāk integrēties iezemiešu barā. :)

Link to comment
Share on other sites

Cap, kā jau minēju, es esmu te (UK), viņa vel LV. Un tas, ka esmu UK nenozīmē, ka pelnu baiso piķi te, lai varētu visu sponsorēt. Nu c`mon, atveiet acis vaļā un sāciet domāt ar galvu nevis lasiet visādus nozagt.com un Inspektorus CAP`us, kas ar putām uz lūpām stāv par PSRS`iju. Un ja arī es viņu atbalstītu, par piemēru, ok. viss ok, dzīve griežās, nezinām ne bēdu, a ko teikt citiem, kam nav to atbalstītāju? Tiem, kas reāli tajā Ušakovijā sukā vafeli? Protams, jautājums retorisks, bet ideju tu saprati!

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

putām uz lūpām stāv par PSRS`iju

Kārtējo reizi parādi, ka melošana un apdi*šana ir viss ko spēj. :) Es esmu pret gan PSRS, gan ESRS, gan citiem kolaboracionistu veidojumiem, bet Tu gan jau esi vismaz par otro - Junkerastiju.

 

P.S. Vispār jau šīs tēmas izvēršanai ir cits topiks.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

gan jau esi vismaz par otro - Junkerastiju.
tu esi tik gudrs, ka vari šo visu pamatot! nu tad aiziet - PAMATO, MĒSLS!
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
MĒSLS!

Rekur Tu jau pats visu Junkerastiju perfekti pamatoji. Vispār jau te foruma gan tagad blakus tēmā, gan citās savulaik, ir diezgan daudz uzrakstītas konkrētas lietas. Tīri jomu kopsavilkums, kādas jāpastudē, lai to saprastu: http://www.boot.lv/forums/index.php?showtopic=167399&findpost=1921619 Un, tā kā tas šeit nav par tēmu, tad šeit tālāk neturpināšu!

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

tu esi īsts offtopika meistars, kas no "alus ražošanas spēj pāriet uz plastmasas maisiņu ražotni". klau, ībli, vai nu runā par tēmu vai pazūdi. vairāk šādu lūgumu nebūs un tiksi banots ar ip banu!

un tad tu varēsi skriet uz visām iestādēm pēc kārtas, jo pēc foruma noteikumiem, starpcitu, tu esi pārkāpis gana daudz punktu, lai tevi nahrenizētu no šejienes,

ak jā, aizmrsu piebilst, ka šī tomēr ir ierobežota telpa, kur modi izskata sūdzības pēc savas tiesas. netici? pārbaudīsim:)

Link to comment
Share on other sites

:read:  
​Negaidīts notikumu pavērsiens.
Pat es aizmirsu, lasot ierakstus, ka šī tēma ir saistīta ar ZPD aptauju. :sarkasms:

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...