Jump to content

Windows login problēma


playback
 Share

Recommended Posts

Sveiki, tad nu vairāk nekā stundu meklēju risinājumu kā ieiet savā microsoft kontā, būtībā tikt uz desktopa. Vadu sava konta paroli bet visu laiku met ka ir nepareiza, kaut gan ir 100% pareiza. Mēģināju nomainīt paroli, bet nekā. Uz cita kompja viss ir kārtībā un var ieiet ar nomainīto paroli(arī ar veco varēja). Problēma sākās, kad dabūju kkadu virusu sodien no viena faila. Ar Malwarebytes dabuju nost, bet pec restarta uz desktopa izmeta: we can`t sign into your account un parādījās stock windows 10 izkārtojums. Restartēju vēlreiz un uz to brīdi aizgāja, bet atkal restartējot uzmetās tā pati problēma. Tad nu pēc viena raksta mēģināju to savest kārtībā. Tur tika minēts ka jaiziet no sava konta un zem: /windows/system32/logfiles/srt/srttrail.txt ir jāizdzēš viens fails zem tā profila kurā ir manīta attiecīgā problēma un tad jaielogojas atpakaļ tajā profilā. Tad nu pēc faila izdzēšanas un restarta esmu tur kur tagad, auzās un nezinu kā no tām tikt laukā. Microsoft support  kā vienīgo variantu minēja windows restore, bet tas izdzēsīs visas programmas, filmas un spēles. Tā kā man ir lēns internets un visu atlikt atpakal prasitu daudz laika, tad šo variantu gribētu atlikt kā pašu pēdējo. Varbūt kādam ir kādas idejas .........???? Zinu ka esmu zābaks un ka nevajadzēja līst kur nevajag, bet nu tā sanāca.


Divaini liekas tas, ka uzspiezot uz windows restore ari prasa konta paroli, bet tur vins rada ka sakotneja parole ir pareiza, nevis to ko es nomainiju, bet ar sakotnejo es ari nevaru ielogoties sava konta
Link to comment
Share on other sites

Kur un ka tu doma save data?? Vienigi varu izdarit reset windows, ja tas ir tas ko tu doma. Nevaru pat tikt ieksa caur safe mode

Link to comment
Share on other sites

Microsoft konta paroli meeginaaji?

 

Kur un ka tu doma save data??
Nonjem hdd, pieliec pie cita kompja, vai izmanto kaadu linux live un saglabaa ko tev vajag uz cita hdd.
Link to comment
Share on other sites

microsoft konta paroli no jebkuras citas ierīces ir iespējams nomainīt

 

iespējams, klaviatūras izkārtojums vairs nav qwerty, tāpēc paroli neņem pretī.

Link to comment
Share on other sites

Tieši ar microsoft kontu ari meginu tikt ieksa.

Klaviatura ir pareiza, rakstiju ari ar onscreen klaviaturu, bet neka

Ienaca prata, vai es varu dabut piem jaunu ssd un uzlikt uz ta windows 10 virsu un tad manu pasreizejo hdd izmantot ka storage device un no ta tad izdzest esoso windowsu??? vai ari man to neatlaus darit un nevaresu pieklut pie failiem???

Ienaca prata, vai es varu dabut piem jaunu ssd un uzlikt uz ta windows 10 virsu un tad manu pasreizejo hdd izmantot ka storage device un no ta tad izdzest esoso windowsu??? vai ari man to neatlaus darit un nevaresu pieklut pie failiem???

Labots - playback
Link to comment
Share on other sites

Jā, vari.

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Ja vares izmantot??? vai ja, ka nelaus man??

Link to comment
Share on other sites

dragonboy

Skatoties kāds ir akaunts ja izvēlējies private tad tikai no live CD vai linux varēsi dabūt visus failus...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
shark15

Ar Spotmau BootSuite var novakt passwordu jabukram juzerim....

Novelkam no piratiem meklejot pec Spotmau

Uztaisam bootable.. botojamies no shita un novacam paroli ...

Restartejam kompi un uilaa nav vars pass... 

Personigi testets un iet ari uz win 10

 

Link to comment
Share on other sites

shark15

Teoretiski jaa -- praktiski naksies tikai mineet..

Lai cieteejs pameigina un padod zinu..

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...