Jump to content

spēles UI dizaina izstrāde.


HTC
 Share

Recommended Posts

Uhh, nepareiza sadaļa, lūgums pārvietot uz pareizo, mans nomudijās :)

 

---------

ņemot vērā, ka man esošais UI dizaineris ir aizņemts līdz vasaras beigām, grafiķi atbildēja, ka uzdevums pārāk specifisks, tad meklēju vēl vienu UI dizaineri (ex geimeri) darbiņam:

 

1. Jāizstrādā spēles UI zem izšķirtspējas - 1080x1920.

2. Primārā platforma - android, tālāk jau portēšana.

 

Tiks iedotas pieejas:

a) coggle.it - struktūra, virzieni, atzari katram logam, lēnā garā to papildinu.

b) trello.com - paraugu apskatei, sarakstei, komentāriem, spamam uz e-pastu

c) google drive folderim. PSD, sprite, atlasu un citu zvēru saglabāšanai

 

Ja tiks izmantoti:

   fontawesome, tad obligāti jāatzimē unicode, lai man cheatsheetā nav jāmeklē un jāsalīdzina kura ikona ir kura

   glyphicons, tad tikai bezmaksas paka, bet nu vēlams, tomēr izmantot fontawesome

   nestandarta fonti, tad jāpārliecinās vai ir RU/DE/LV atbalsts un vai fonts ir komerciāliem nolūkiem paredzēts, attiecīgi fontu regular/bold versijas būs jāiemet draivā, lai varu noģenerēt to atlasus.

   shutterstock, tikai demo bildes ar linkiem uz pilnajām versijām, kuras vēlāk iegādāšos

 

VAR pielāgot (un vēlams) kādus psd failus no https://graphicriver.net. Esmu jau atradis 3 versijas kuras varētu savienot vienā zem krāsu toņiem/formām + veicot labojumus pēc maniem ieskatiem.




 

Vēlamie krāsu novirziens?: rudenīgs, raudulīgs, nīkulīgs, viss galīgā tūtē (precīzāk nevaru izteikties :D )

 

Nav vajadzības neko graizīt, gala rezultātā es gribu pārskatāmu vienu vai vairākus PSD failus, kur viss sadalīts / sagrupēts pa slāņiem (principā visi augstāk minētie linku psd apvienoti vienā + apstrādāti). Itemi, chari, mobi, npc jāzīmē nav.

 

Apmaksas veids - tikai ne graudā un ne baudā. Līgums -> priekšapmaksa 10-30% -> PN akts -> atlikušās summas apmaksa

 

 

PMā būtu vēlams iemest linku uz portfolio + vēlamo gala ciparu. Ja ir kādas neskaidrības, tad pacentīšos tās precizēt atjaunojot šo pašu ziņojumu ar pievienotu informāciju.

 

Pirmajā brīdī varētu šķist, ka uzdevums specifisks / sarežģīts, bet tā nav. Grūtākais ir pirmais, galvenais ekrāns. To var izpīpēt pat vienas dienas laikā, ja labi grib, tiesa, pats ar gimpu aizrauties negribu, jādara citi darbi.

 

Protams, var pieteikties kāds students/mājās sēdētājs/jaunā māmiņa (ja neies konflikts ar pabalstu) - man tas izmaksātu lētāk nekā ņemt sia pakalpojumus (fiziskas personas gadījumā apmaksāšu soc), protams, var runāt arī par savādākiem ciparu veidiem, piem. % no ienākumiem pēc relīzes un t.t., bet nu šaubos, ka uz to kāds piekritīs, jo tādā gadījumā būs regulāri darbiņi    :)

Labots - HTC
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...