Jump to content

Samsung Smart TV nesavienojas ar Viasat Thomson veco dekoderi


jazzman^
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieši!

 

Vēršos pie Jums,  jo esmu izmēģinājies visādi, bet nekādīgi nevaru savienot savu Samsung TV ar veco VIASAT Thomson dekoderi, respektīvi, dekoderim ir SCART izeja, bet TV - component/av/hdmi/usb, tobiš, nav SCART. Protams, zvanīju uz VIASAT, bet tie piedāvā HD dekoderi, ko īsti negribu, jo vēlos pamēģināt, kā būtu ar veco dekoderi.

Mēģināju pieslēgt dekoderi ar vecajiem vadiem, kas mētājās mājās, kur ir 4 RCA izejas, bet jebkādās kombinācijās nekas nesanāca (TV saka, ka no signal utt. - izmēģinājos visādi gan spiežot source uz component, gan av), tāpēc jautājums - kā savienot to Thomson dekoderi ar TV?  Vai varētu pastāvēt iespēja, ka vienkārši jāatrod SCART ->  kas pārveido uz trīs RCA  vai tomēr jāatrod pilnais component - SCART uz 5 RCA ?

Un vēl - kur varētu nopirkt uz 5 RCA? uz 3 - to jebkur var nopirkt, bet piecus?

 

P.S. TV modelis, ja nu kas - Samsung 49" Full HD Smart TV K5502 un pieliku bildi, ar RCA pārveidotājiem, kas nāca komplektā.

 

post-68712-0-88633600-1484679065_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Scart vadā nekad nav bijis kimponentu signāls. Tur ir tikai klasisks RGB. Nopērc normālu vadu, kur vienā galā RCA, bet otrā scart štepselis, kurš salodēts tā, lai signālu padod uz TV. Varu tādu uzdāvināt. Kāreiz vesalu kaudzi ar scart vadiem taisos mest ārā, jo tas formāts ir pilnībā miris un scart štepseli var tagad iespraust paši zinat, kurā vietā.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, nezināju. :)

Tad vajadzīgs man ir SCART -> RCA ar 3 štepšeļiem? Galvenais, ka man arī ir visādi SCART vadi mājās, tikai ne ar vajadzīgo.

Link to comment
Share on other sites

Ja ir majas lieki rca vadi un visadi scart vadi tad nav problema uztaisit scart rca vadu iegoogle scart pinout un tur jau prieksa tiks paradits

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@Didzis, Tev dārgie Au arī uz izmešanu? Tur gan ar aci varēja redzēt, kad lēto scart uz labu mainīja  :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

SCART vismaz bija lodeejams, ko vairs nepateikt par HDMI :(


p.s.

lietot provaidera dotu uztveereeju = dariit sev paari :)

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Dabūju SCART ar 3 izejām, nu diemžēl nekā... Varbūt kādam ir bijis līdzīgi? Varbūt kaut ko nepareizi daru?

Link to comment
Share on other sites

Labi, ka tas sūda scarts nomirst dabīgā nāvē. Lia nolādēts tas francūzis, kurš to mēslu izdomāja.

Jazzman, kā Tu zini, ka tās ir izejas? Tak tie sūdi nekā netika tolkam marķēti un tik pat labi tie trīs RCA štepseļi var būt ieejas. Tad jau Inteens parādītā pāreja ir saprotamakā. Pārslēdz slēdzi uz OUTPUT un točna var saprast, ka kompozītais signāls no scarta nāks ārā.

Attaisi vaļā to štepseli un apskaties pie kuriem galiem vadi pielodēti. Internetā daudz shēmu, kur parādīts scart slēgums.

 

 

Tev dārgie Au arī uz izmešanu?
Man pilnīgi pofig dārgi vai lēti scart vadi, vienmēr esmu centies no tiem izvairīties. Pats vienu ar 75 omu koaksiālajiem kabeļiem savulaik salodēju un man nekad vairāk nav vajadzējis. Vienkārši salasījušies kautkādi  un točna zinu, ka nekad dzīvē neizmantošu.
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...