Jump to content

Videokartes iegāde


AlvisLeo
 Share

Recommended Posts

 

 

Par ar jaunāko Cereron pietiek, lai skatītos UHD video (H.264 vai HEVC). Pats par to pārliecinājos ar ASRock Beebox J3160. Ja procesors nevelk HD video, tas nozīmē, ka nav aktivizēta video dekodēšana "dzelžos", bet tas notiek programmas līmenī.
 

 

Skaidrs, jo IGPU jau ir identisks visiem skylake. Nu vot nevelk. CPU lietojums no 30 līdz 60% apmēram, bet arī pie 30% video nav plūdens, bet tāds rausteklīgs.  A kur aktivizēt kaut ko?? Video akselerācija jau defaultā ir aktivizēta uz w10, iekš powerdvd arī ķeksis iekš hardware acceleration. Pamēģināju biosā piešķirt max video atmiņu, bet nekas nemainās. Pamēģināju draivus nevis no Asus lapas, bet no intel- nekas nemainās. Nedaudz labāk atskaņojas uz oriģinālās filmu aplikācijas, bet arī tur nav 100% labi. Un gribu tieši, lai iet uz powerdvd, jo šis softs man vislabāk patīk.

 

P.s Ja uzliek 4k video uz chrome iet plūdeni, bet paliels CPU lietojums; uz Edge perfekti. 

Link to comment
Share on other sites

. Pamēģināju draivus nevis no Asus lapas

Šis velk uz klasisko Realtek audio draiveru problēmu. Pamēģini audio draiverus atvilkt no Realtek lapas.

Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

Ir jau, ar to sākumā vispār bij viss slikti. Tagad ir draivs no Realtek un ir krietni labāk. Vispār, nedaudz izskatās, ka tieši powerdvd nemāk izmantot dzelzi, jo tagad testēju ar vienu un to pašu video failu powerdvd  un films app. Iekš powerdvd ~50%, bet films app ~4%. Video izskatās labāk, bet vienalga šad tad manāms zināms ne-plūdenums.  Kur diez ir tā problēma? Vai tomēr man vajag videokarti??

Link to comment
Share on other sites

NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) / AMD Radeon HD 7870 (2GB) or better

Tās ir minimālās prasības. Komfortablai spēlēšanai pieklājīgā kvalitātē, jāskatās, kādas ir ieteicamās prasības. Tur, akurāt, iesaka vismaz 4 GB.

Es pats spēlēju Wolfenstein: The New Order, izmantojot videokarti ar 1 GB atmiņu (lēnām briestu jaunam datoram). Spēle iet, bet prieka maz -- pēc pagriešanās, kādu brīdi attēls ir miglains, kamēr ielādējas tekstūras.Tas notiek tieši videoatmiņas trūkuma dēļ.

 

 

Vai tomēr man vajag videokarti??

Nē un vēlreiz nē! Ko dos cita videokarte, ja HW akselerācija netiek izmantota? Iesaku pamēģināt Kodi un/vai MPCHC.

 

Tikko pamēģināju palaist FullHD video uz sava Intel NUC ar i5-4250U procesoru (i5-6400 ir manāmi jaudīgāks par manu, ja kas), izmantojot MPCHC. Procesora noslodze atskaņošanas laikā bija 7...8% robežās. Pēc video apturēšanas -- 3...5%. Pēc šiem skaitļiem var redzēt, cik "lielus" resursus prasa video atskaņošana.

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

 

 

Diemžēl, ļoti bieži spēļu tehniskajās prasībās ir videokarte ar 4 GB atmiņu.

Prasības, lai spēli varētu spēlēt, ir minimālās, nevis rekomendējāmās. Un otrkārt, sameklē man testu, kur GTX 1060 3GB izpildītos sliktāk par GTX 970. Vajadzētu apjēgt, ka VRAM daudzums nav tas, kurš nosaka videokartes veiktspēju.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

@@ruukjis, ja vēlies, spēle uz minimumu. Es, rakstot par 4 GB, biju domājis par komfortablu spēlēšanu, balstoties uz rekomendējamajām prasībām.

 

 

sameklē man testu, kur GTX 1060 3GB izpildītos sliktāk par GTX 970.

Kāpēc lai es meklētu apstiprinājumu apgalvojumam, kuru neesmu izteicis? Es vienīgi teicu, ka ir spēles, kurām vajadzētu 4 GB videokarti.

Ja kas, domāju, ka GTX 1060 6 GB nav īpaši pievilcīga cenas dēļ. Ja es pirktu GTX 1060, tad drīzāk 3 GB versiju.

Labots - Rom
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es to sauktu par pārkaršanu :-)

 

pārkaršana būtu tad, kad gpu pārsniegtu savus ieteicamos grādu limitus. tie pavisam noteikti ir 100+ grādi

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es vienīgi teicu, ka ir spēles, kurām vajadzētu 4 GB videokarti.

Tur jau tā lieta, ka nav tādu spēļu, kurām tā būtu vajadzība.

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta, ka nav tādu spēļu, kurām tā būtu vajadzība.

Rise of the Tomb Raider gan ir izņēmums ēdot tos 6-7GB VRAM, un pat vairāk. Pats nobrīnījos, jo konstatēju, ka VRAM tiek izmantots vairāk nekā pati operatīvā atmiņa.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Rise of the Tomb Raider gan ir izņēmums ēdot

Tas, ka spēle var norīt tik daudz VRAM vēl nenozīmē, ka viņai to vajag. Tā spēle brīnišķīgi iet pat uz tādiem dinozauriem kā R9 280X. Protams, ieslēdz Ultra settingus un brīnies kā tava video karte piekakā bikses, bet mēs šeit runājam par ~250€ budžetu.

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka spēle var norīt tik daudz VRAM vēl nenozīmē, ka viņai to vajag.

Kurā vietā es rakstu, ka to vajag ? Es tikai konstatēju faktus. Ja pietrūks VRAM to automātiski atraus no operatīvas atmiņas.

Tā spēle brīnišķīgi iet pat uz tādiem dinozauriem kā R9 280X.

Protams ka ies brīnešķīgi, jo iestatījumi ir samērā zemi, un attiecīgi arī bilde pieklibos.

Protams, ieslēdz Ultra settingus un brīnies kā tava video karte piekakā bikses,

Tas gan nav mans gadījums.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

kāds arī to neoptimizēto vram raideri spēlē? witcher 3 un battlefield 1 ēd daudz mazāk vram, kaut grafiski ir daudz skaistāki 

Link to comment
Share on other sites

kāds arī to neoptimizēto vram raideri spēlē? witcher 3 un battlefield 1 ēd daudz mazāk vram, kaut grafiski ir daudz skaistāki 

Wicher 3 jā izskatās labāk, bet battlefield 1 šaubos. "Ar noteikumu ja viss ir uz max". 

 

Manā skatījumā GTX 1060 3GB ir stipri uz robežas, un ar iestatījumiem nevar pārāk aizrauties. Pats GPU ir nedaudz ātrāks par GTX 970, bet arī VRAM ir mazāk. Cik atceros iekš GTA V kad tika pārsniegti tie 3.5GB VRAM (GTX 970) jau varēja just kad spēle sāk iet jūtami lēnāk, un operatīvā tiek izmantota vairāk.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

 

 

Galvenās spēles, kas tiks spēlētas šī PC ir World of tanks, War thunder, Armored warfare, World of warships, Arma 3 un kāda no jaunajām Call of Duty un Battlefield, iespējams arī Battlefield 1, kad cena samazināsies.
 

 

visas viņa iecerētās spēles strādās ideāli ar 1060 3gb vai 480 4gb

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

visas viņa iecerētās spēles strādās ideāli ar 1060 3gb vai 480 4gb
Izņemot arma 3 kur CPU būs par lēnu. :mrgreen:  
Link to comment
Share on other sites

viņš šeit nāk jautāt par gpu, ne cpu iegādi

 

ja kāds pīkstēs par to, ka gpu vram būs par īsu pēc gada - diviem, tad esi laipni lūgts autoram aizšaut lai sanāktu 6/8gb versijas. tas pats par cpu

Link to comment
Share on other sites

Lai jau autors pērk ko grib, bet fakti un nianses viņam ir jāzin. 


 

 

viņš šeit nāk jautāt par gpu, ne cpu iegādi

 

 

Vēlos nopirkt videokarti, bet tādu, lai procim būtu pēc iespējams mazāks bottlenecking
  
Link to comment
Share on other sites

Kurā vietā es rakstu, ka to vajag ?

 

 

 

 

Tur jau tā lieta, ka nav tādu spēļu, kurām tā būtu vajadzība.

 

 

 

Rise of the Tomb Raider gan ir izņēmums ēdot tos 6-7GB VRAM,
Labots - ruukjis
Link to comment
Share on other sites

Nu un kur tad es rakstu, ka obligāti ir jābūt vairāk kā 4GB VRAM lai paspēlētu Tomb Raider ? Kaut ko tu te ne pa tēmu iemeti.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Tu citē mani sakot, ka Tombrider ir izņēmums.

Tas ir fakts, bet ne nepieciešamība! Tā arī ir, jo šī spēle patērē vairāk videoatmiņas nekā citas spēles, bet tas jau nenozīmē, ka uz 4GB videokartēm šo spēli nebūs iespējams paspēlēt. Vienkāršāk sakot operatīvā atmiņa tiks izmantota vairāk, jo pietrūkst VRAM. Un ja šādā reizē operatīvā ir tikai 8GB viņas var arī nepietikt.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Interesē GPU, kas mierīgi tiek galā ar 3 QHD  monitoriem. Pēc iespējas lētāka, jo spēles nespēlēju un netaisos spēlēt. Galvenais, lai var mierīgi darboties ar 3 monitoriem. Kādi ierosinājumi?  Kādu GPU izvēlēties ?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
martvigs

Tikai interesanti, kurai no jūsu izvēlētajām videokartēm, netek termoplēves?

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...