Jump to content

Izvēle LG Led tv 65UH8507 vai 70UH700V


Krauzeee
 Share

Recommended Posts

Vai priekš filmām prātīgāk nebūtu pirkt projektoru? Man šķiet, ka Latvijas televīziju būs briesmīgi skatīties uz tik liela ekrāna 

Link to comment
Share on other sites

tad jau labāk 65-nieku. specifikā daudz apjomīgāks, ar visu 4K IPS paneli. 70-nieks ir prasts basics un + vel nieka 5 collas diez vai baigi izjutīsi. labāk nedaudz mazāku bet ar labāku bildi, vismaz uz youtbue demo rullīšiem :).

Link to comment
Share on other sites

 

 

4K IPS paneli.

 

Šī ari ir tā problēma, kādēļ abi ir vienlīdz briesmīgi, neskaitot skta leņķi, IPS panelim nav nevienas pozitīvas īpašības 

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

IPS panelim nav nevienas pozitīvas īpašības

 

Tik skaļus apgalvojumus nevajadzētu mētāt par visparīgām lietām, varbūt precizē, ka šo tv IPS paneļiem nav nekā laba.

Link to comment
Share on other sites

autoram, bet ja tomēr paliec pie LG brenda, tad go for 65Uh850. būsi vienīgais pēdējais mohikānis ar 3D, varēsi palielīties draugiem  :thumbsup:

ja par tiem IPS, tad tieši šim ir tas īpašais kvantum panelis ar vel uzlabotāku skata leņķi.

Link to comment
Share on other sites

Kvantums nedod izlabotāku skatu leņķi, bet labākas krāsas un teorētiski labāku melno krāsu, kas nav šis gadījums

 

Pienjemu, ka autora budžets ir ap 2 pakām, tad labāk skatītos uz Samsung 65KS8002

 

Salīdzinājums LG kontrasts 1200:1, samsung 6900:1, kas principā atduras pret briesmīgo melnās krāsas līmeni

 

Maksimālais spilgtums arī ir vairākas reizes zemāks nekā Samsungam un knapi davelk līdz HDR specifikācijām

 

Krāsu spektrs arī tiek mazāk nosegts nekā Samsung panelim

 

Atspīdumi arī vairāk

 

Es neredzu nevienu labu īpašību TV par tadu naudu un to jums pateiks gandrīz jebkurš cilvēks, kas ir iekšā dziļāk visās TV lietās un nevis tikai ar mērķi pārdot -ka pēdējos trīs gadus LG laiž konkrētu lažu ar saviem augstā gala LCD teļukiem, kas ir arī saprotams, jo dārgajā segmentā oled ir daudz lielākas perspektīvas un tur Samsung nervozi pīpē vārtrumē

 

Ja tomēr gribam IPS,skataies labāk uz sony XD85** sēriju, kam skata leņķis būs labāks nekā LG, krāsu spektrs plašāks, lai arī mazāk precīzs un daudz labāk tiek galā ar kustībām, kas ir otrā LG problēma, tiesa, šogad malači, kaut cik saveduši to lietu kārtībā

 

Bet tā arī autors nav atbildējis, kādas ir īsti prasības un varbūt viss šitais ir kaķim zem astes

 

 

 

Tik skaļus apgalvojumus nevajadzētu mētāt par visparīgām lietām, varbūt precizē, ka šo tv IPS paneļiem nav nekā laba.
 

 

Pardon, tiešām ar to domāju lielizmēra TV, ko izmantot filmu baudīšanai

Labots - Zin...
Link to comment
Share on other sites

..vai normāla cilvēka acs šīs sīkās detaļu atšķirības var pamanīt, tāds otršķirīgs jautājums. Nestrīdos. var jau būt nedaudz... ja indetiski saturi iet viens otram blakus.

manam vecajam krāmam melnā krāsa - nu, melns ir melns, ko tur piekasīties  :blind: :D

Link to comment
Share on other sites

ks8000-uniformity-medium.jpg

 

uh8500-uniformity-medium.jpg

 

3x vari minēt, kurs ir Samsung, kurš LG :) Bet varbūt tiešām visas prob ir no salīdzināšanas un es personigi redzu un nevaru ciest to

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nu, melns ir melns, ko tur piekasīties

Pērkot jaunu un dārgu TV, šo tomēr vajadzētu izvērtēt - pelēks tomēr nav melns... 

Link to comment
Share on other sites

Sveiki tauta, paldies par ieteikumiem un jaunām idejām! Tā tas notiek kā parasti salikt visu vienā  iekārtā!

65 Led, 3D, Pasīvās brīles

Jautājums cik daudz 3D jaunieši skatīsies! Tāpēc domas bija par LG! Kā redzu  atmetot ideju par 3D Samsung  spilgtuma un krāsu ziņā ir krietni labāks!

Budžet 1300-1650

Sāku skatīties Sony KDL-65W855C   1920 x 1080 (Full HD)

 

Liektais ekrans itka savs ++ Samsung UE65KU6502,  ++  3840 x 2160 (Ultra HD) Kgan visi saka ka tikai lieks joks nev reals labums! 

 

Sony KD-65XD8505 Parametri perfekti ++ android TV --- Kas vel ir lidizgs no Samsung ?

 

Sony vai samsung  itka sony  liekas sak atpaklikt! Katra zina Sony Xperia lietoju un kvalitate  ir kā ir  :)

Link to comment
Share on other sites

Retais kam ir 3D, to ir skatījies vairāk, kā uz vienas rokas pirkstiem var saskaitīt.

Pašam man arī ir 3D - jā dažas reizes esmu paskatījies. Ja nebūtu absolūti nepārdzīvotu.

 

Izliekts ekrāns drīzāk ir mīnus un mārketinga triks, nekā fīča.

 

Androīds ir ļoti liels pluss salīdzinājumā ar pārējām smart OS. Tas, ja šī smarta daļa ir aktuāla.

 

Man nez kāpēc liekas ka tik lieli tv ar FHD nevis UHD būs dažus gadus veci modeļi (pilnībā, vai ar nelielām izmaiņām).  Par tādu ciparu, tik lielu šodien ņemt bez UHD būtu laikam muļķīgi. Nav jau tā, ka FHD nav skatāms, bet kāpēc neņemt to UHD ?!

Link to comment
Share on other sites

 

 

tik lielu šodien ņemt bez UHD būtu laikam muļķīgi
Kapēc? Jau lai turētu labu FHD nesējos nav vietas 30-50GB, ko tad teikt par UHD izmēriem  :)

Un no 3M tāpat atšķirību neredzēsi

Link to comment
Share on other sites

Jema, kā jau teicu, tad visticamāk, ka ne-UHD pie šādiem izmēriem būs vecāki modeļi.

 

Tu jau sauc failu izmērus pilniem blueray. Ir tak arī ripu ar H264 un H265.

 

Vēl ir upskeilings. Jā es aŗi šķībi skatos uz visādiem attēlu ulučaizeriem, bet tas reāli sasodīti labi strādā. PROTAMS, ka nekad rezultāts nebūs identisks tam, kas ir 100% UHD ar lielu bitreitu.

 

Vēl, Philipsiem androīda interfeisa izšķirtspēja priekš FHD ir HD, un priekš UHD tā ir FullHD.  Man leika,s ka Sony bija līdzīgi, bet garantēt nevaru.

 

Es nesaku, ka bez UHD nevar dzīvot, es jautāju kāda velna pēc speciāli pirkt tv BEZ UHD ? Tas UHD maisa, pat ja tu skaties FullHD filmas?

Link to comment
Share on other sites

Zin, hvz kādu tuftu Tu te dzenā! Arī manam vecajam LG IR perfekta melnā krāsa! Arī tas LG, kuru ietieci(jo gribēju tieši LG), kuram ārī it kā nebūs melnā krāsa - arī tam IR perfekta melnā krāsa! Atslēgas vārds - TV ir jānoregulē(savu TV es pat nokalibrēju ar kalibrēšanas dzelzi), nevis jālieto kaut kāds defaultais rūpnīcas uzstādījumu komplekts!

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Ja tiem LG ir perfekta melnā krāsa, tad viss, metu laikam mieru visam, kas ir saistīts ar TV, Pat tam Samsung salīdzinājumam nav perfekta melnā krāsa, perfekta būs tikai LG OLED teļukiem un agrākām plazmām, LCD by default nevar dabūt ārā PERFEKTU melno krāsu, kalibrē kaut līdz vemšanai, kur nu vēl IPS panelim. Protams pavisam melnaa bilde neskaitās, jo ja teļukam ir ieslēgts dynamic backlight, tad apgaismojums tiks vienkārši izrubīts ārā.

 

Un laikam no darba ir jaaiziet vēl kādam pārsimts apskatniekiem paasaulē, kas visi kā viens saka, ka LG lai lažu savos high end LCD teļukos, bet stāv un krīt par OLED teļukiem.

 

Es jau aizmirsu kādu modeli paņēmi jo pastāv tomēr iespēja,ka tavam ir VA nevis IPS panelis, ko pasākuši likt LG savos mid range TV.

 

Pēdējās bildes salīdzināšanai

 

Augšējā būs oled, vidējā Samsung, pēdējā būs LG

 

Tagad ievērojam kā izskatās melnās malas apkārt, kā zūd pakāpeniski uzvalkam, citām detaļām detalizācija un kā attēls paliek ar vien tumšāks visās pārējās detaaļās, lai IPS panelis varētu saglabāt kaut cik tumšu melno krāsu.

 

b6-dark-room-medium.jpg

 

ks8000-dark-room-medium.jpg

 

uh8500-dark-room-medium.jpg

 

P.s. šādās bildēs atšķirība ir mazākas, kā tas ir redzams dzīvē, it īpaši tas attiecas uz oled

Labots - Zin...
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Labi, nepiekasies pie vārdiem. Ar "perfekta" biju domājis priekš LCD. Jā, un šīs bildes mēs visi salīdzinām uz LCD monīšiem :D

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

Melnā krāsa jau nav vienīgais vērtēšanas parametrs.

Ja to tv skatīsies vairāk par 2 cilvēkiem, tad IPS būs labāks gan. Jo ko dod tava melnā krāsa, ja nedaudz leņķī pret VA ekrānu tev visas citas krāsas jau izskatās sliktāk nekā uz IPS.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nav, bet ir viens no svarīgakajiem parametriem, jo melnā krāsa rada attēlam to "dziļumu" kā arī ļoti ietekmē kontrastu un kā uztveram pārējās krāsas apkārt. Protams viss tas kaķim ir zem astes, ja panelis pats par sevi šķības krāsas dzen ārā.

 

Leņķis gan, bet nu normālam VA panelim 30 grādi ir tas leņķis pie kā sak parādīties invalīds.  Tā kā 2-4cilvekiem problēmām nevajadzētu būt. ja teļuks tiks izvietots milzīgā viesistabā, vai virtuvē, respektīvi nav noteikta skatīšanās pozīcija, tad visi plusi automātiski pazūd un IPS ir the way to go, piekrītu.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Augšējā būs oled, vidējā Samsung, pēdējā būs LG

 

Vispār jau ir baigi kūl mēģināt novērtēt melno, krāsas un pustoņus no bildītēm, kur ir fočēts ekrāns, skatoties uz velnviņzin kāda monitora... :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Galvenais ir saprast ideju lielos vilcienos kā darbojas šie atšķirīgie ekranu tipi un to jau pēc bildītēm aptuveni var :) Tādēļ saku, dzīvē tas izskatās vel dramatiskāk

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jo ko dod tava melnā krāsa, ja nedaudz leņķī pret VA ekrānu tev visas citas krāsas jau izskatās sliktāk nekā uz IPS.

Tad tikpat labi var teikt, ko dot lielāks skatīšanās leņķis, ja melnā krāsa un kontrasts nekāds no jebkura skatīšanās punkta.

 

Tāpēc jau katram jāizvērtē, kur un pie kāda apgaismojuma TV tiks lietots, un kas galvenokārt tiks skatīts. Atkarībā no tā attiecīgi arī jāizvēlas, vai piemērotāka būs IPS vai VA matrica. 

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ir baigi kūl mēģināt novērtēt melno, krāsas un pustoņus no bildītēm, kur ir fočēts ekrāns, skatoties uz velnviņzin kāda monitora...

 

atsleegas vaardus pasviitroju :)

pat uz sava aizveesturiskaa padsmit gadus vecaa 19" 4:3 Sony SDM-HS95 redzu atschiriibu,

pie jauna netieku, jo nav njemamu eksemplaaru(neskaitot paarcenotu iiboli)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tāpēc jau katram jāizvērtē, kur un pie kāda apgaismojuma TV tiks lietots, un kas galvenokārt tiks skatīts. Atkarībā no tā attiecīgi arī jāizvēlas, vai piemērotāka būs IPS vai VA matrica.

 

Nu jā, bet Zin te visu laiku tikai par to savu melno krāsu aģitē. Kas ir tiešām redzama atšķirība, tomēr tikai pie noteiktiem apstākļiem. Vislabāk aptumšotā telpā un sēžot pretī ekrānam, un regulāri slaukot putekļus no TV (ko daudzi nedara) :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

redzu atschiriibu,

 

Tas ir baig forši, es arī - tikai uz dažādiem monitoriem man ir redzamas savādākas tās atšķirības. :D 

Link to comment
Share on other sites

Labi, neagjiteeshu vairs :) Veelreiz atkaartoju, ka tas ir viens no svariigaakajiem parametriem atteelam un tas ar ko visvairaak razhotaaji ciinaas 

 

Anyway autoram- 3d nevajag,sonjka xd8505 ir labs

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...