Jump to content

Kādā veidā Ķīna pat nieku vērtas preces var piegādāt bez maksas par sūtīšanu?


DeUld
 Share

Recommended Posts

Oficiālās e-adreses ieviešana varētu ievērojami samazināt to ierakstīto vēstuļu jezgu. Un arī ļautu saņemt paziņojumu par paciņu elektroniski...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Godātie, ja visu elektronizēsim, ko darīs mazkfalicifētais darbaspēks? Ies ielās. Vai to vajag?

Link to comment
Share on other sites

Ne mazums ierakstīto nākas sūtīt privātajiem, kuriem nav elektroniskā e-paraksta, jo tas ir par maksu.

Link to comment
Share on other sites

Tikko baigie joki notikās, gaidu paciņu no AU, zvana kurjers, vai būsiet mājās, es saku ok, gaidu, būšu pēc 10 minūtem pie jums, nu tur muita ir jāmaksā 98 eur, blads ko nu, šis saka, nesatraucieties varēsiet man samaksāt! Atbrauca Latvijas pasta mikriņš, izvilka muitas deklarācijas, es šim samaksāju un dabūju paciņu! Vot tev mūsu pasts!!! Nu izsūtīts gan bija no turienes ar EMS.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Oficiālās e-adreses ieviešana varētu ievērojami samazināt to ierakstīto vēstuļu jezgu. Un arī ļautu saņemt paziņojumu par paciņu elektroniski...

 

Nez, es jau tagad 80% gadījumu no pasta saņemu īsziņu, ka pienākusi paka, nevis lapeli pastkastē. Slokas pasta nodaļa... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Atbrauca Latvijas pasta mikriņš, izvilka muitas deklarācijas, es šim samaksāju un dabūju paciņu! Vot tev mūsu pasts!!! Nu izsūtīts gan bija no turienes ar EMS.

 

Skatos ir arī kas pozitīvs!  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Slokas pasta nodaļa... 

 

Slokas pastā atsaucīgākas dāmas, kā Kauguros. Un kā Tu to noformēji?


 

 

es jau tagad 80% gadījumu no pasta saņemu īsziņu, ka pienākusi paka, nevis lapeli pastkastē
 

Pirms jaunā gada pasts mani pārsteidza, ka svētdienas vakarā Aļika paciņu piegādāja ar zvanu pie durvīm. Bet pēcāk atkal pat mana sieva ar manu pasi nevarēja izņemt manā vietā.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja pastā redzu, ka priekšā stāv divi ar ierakstītām vēstulēm, eju blakus uz veikalu pēc piena

Pa to laiku visu vari sapildīt pats. https://www.manspasts.lv/

 

 

Skatos ir arī kas pozitīvs!

Tas ir savādāks pakalpojums. Kurjers. http://www.expresspasts.lv/lv/pakalpojumi/pasaule/ekonomisks/

Nodokli var samaksāt arī no bankas konta caur latvija.lv

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

 

 

Atbrauca Latvijas pasta mikriņš, izvilka muitas deklarācijas

 

Vienkārši ekselenti iztērēts darbinieka laiks, degviela, papīrs. Tā var māžoties kurjerpasti, kam maksā 15...35 EUR par paciņu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vienkārši ekselenti iztērēts darbinieka laiks, degviela, papīrs.
Gadījumā nestrādā Latvijas pastā? Tie tur arī uzskata, ka viņi ir karaļi un klients muļķis kuru var kakināt kā grib! Tādēļ jau tas Omnivas bizness plauks!
Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Kādam nav izslēdzies sarkasma detektors?

Link to comment
Share on other sites

Tikko uzmanīgāk paskatījos papīros, mīļais pasts iekasējis ir 1.50+1.50 eur, par PVN un muitas saņemšanu, a es jau par pastu labi sāku domāt!  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12
Bet pēcāk atkal pat mana sieva ar manu pasi nevarēja izņemt manā vietā.

 

Tu gadījumā neesi tas, kurš beztabu par visiem šādiem brīnumiem sūdzas ?

 

Padomā kādreiz no otras puses, kā pasts var zināt. ka Tu ar sievu neesi uz šķiršanās procesa un šī pa kluso ar tavu pasi iet pakaļ tavas mīļākās jaunajam biksiņām un briljantiem. Ja gribi, lai sieva var izņemt, uztaisi pastā pilnvaru, tur ir tāda iespēja. Vai pasūti pakas jau laicīgi uz sievas vārda, ja pats neiesi pakaļ! 

 

Jejbogu!

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

 

 

kuriem nav elektroniskā e-paraksta, jo tas ir par maksu.

 

vienu parakstu nopirkt izmaksā mazāk nekā marka uz vietējās vēstules.

Link to comment
Share on other sites

Nu virtuālais tiešām neko daudz nemaksā, uz gadu laikam 10eur vai 20x ap 5 eur.

Link to comment
Share on other sites

 

 

hina nav tā sapņu un laimes zeme.


Ja nu vienīgi angļu valodas skolotājiem par 15'000 rmb mēnesī. 
Link to comment
Share on other sites

 

 

kā pasts var zināt. ka Tu ar sievu neesi uz šķiršanās procesa un šī pa kluso
 

Vēl jau pastam tad jānoskaidro kas ir viņa sieva, to nedarīs un nav svarīgi, jāatdod ir konkrētajam adresātam, nevis sievai.

 

 

Ja gribi, lai sieva var izņemt, uztaisi pastā pilnvaru

Var mēģināt kā saņēmēju sūtītājs norādījis abus. Jānis un Ilze xxxx.

Link to comment
Share on other sites

Caur Omnivu iet ne tikai Aliexpress paciņas uz LV, LT un EE. Esmu daudzos ukraiņu komentāros redzējis, ka viņiem pakas sūta caur Igauniju.

Link to comment
Share on other sites

Kurjerpasta puisis teica, ja papildus komentārā pieraksta cita saņēmēja datus, tad drīkst dot citam. Ja ne, tad nekā. Iedeva tad, kad es apsolījos veikala pārstāvim, ja nu šis zvana un prasa, teikt ka pats saņēmu preci.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu gadījumā neesi tas, kurš beztabu par visiem šādiem brīnumiem sūdzas ?

 

 Es televizoru neskatos, un Tev neiesaku.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

 Es televizoru neskatos,

kur jaunākās ziņas izlasi , dzirdi?, neesi muļķis , mūsu interneta ziņu portāli taču pēdējo huiņu stāsta .....,

 

es tikai jaunākās ziņas uzklausu TV-1 (panorāma), TV-3 nekā personīga .... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

mīļais pasts iekasējis ir 1.50+1.50 eur, par PVN un muitas saņemšanu,
 Ja to salīdzina ar DHL izcenojumiem par šādu pakalpojumu, tad Latvijas Pasts ar saviem “1.50+1.50” ir nīkuļi, kuri neprot taisīt biznesu.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Neredzēju ka kāds būtu pieminējis to, ka Ķīnai ir piešķirti zemāki pasta sūtīšanas tarifi sūtot pastu (it īpaši maza izmēra paciņas - vieglākas par 2kg) uz attīstītajām valstīm.

Tikmēr, ja paciņa tiek sūtīta no attīstītās valsts uz valsti, kas atrodas "pārejas" posmā, vai arī uz citu attīstīto valsti, tarifi ir lielāki.

Tos tarifus regulē Universal Postal Union, no kuras ASV iesniedza nolēmumu par izstāšanos, tieši tāpēc, ka ķīniešu zemie tarifi rada priekšroku. ASV tagad noteiks lielākus tarifus par sīkpakām, kas nāk no citām valstīm.

Kaut kā tā.

https://www.scmp.com/news/china/diplomacy/article/2169144/chinas-cheap-shipping-advantage-explained

 

Link to comment
Share on other sites

lēti ta lēti.. bet es labāk citreiz kādu kapeiku samaksāju vairāk un saņemu ātrāk no Eiropas.. tagad ar salīdzinājumam..

 

1) paciņa no UK = atnāca faktiski 4 dienu laikā..

2) paciņa no CH = atnāca 6 nedēļu laikā.. i vēl čerez Turciju...

 

abas vienā dienā pasūtītas +/- izsūtītas..

Labots - CAP
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...