Jump to content

Kādā veidā Ķīna pat nieku vērtas preces var piegādāt bez maksas par sūtīšanu?


DeUld
 Share

Recommended Posts

Kur slēpjas tas knifs, ka, iepērkoties internetā, pat pāris eiro vērtas preces no Ķīnas ir iespējams saņemt bez papildus maksas par sūtīšanu, bet mums, Latvijā, piem., Eiropas robežās maksa par sūtīšanu jebkurā gadījumā sanāk padsmit eiro robežās?

Link to comment
Share on other sites

Nav padsmit. Minimālais izsekojama sūtījuma cipars EU robežās ir eiro 1.71 - tas ja gribās nosūtīt monētu.

Link to comment
Share on other sites

Es nesen lasīju, ka ar "zelta" ķēdīti pa 1.99$ ar free shippingu viņi nopelna. Jo vietējie ķīnieši tādu pērk pa pāris centiem, bet vairumtirdzniecībā gandrīz par velti. Līdz ar to, ja piemēram nopērk 500 cilvēki pa 1.99$, tad viņu tīrā peļņa ir gandrīz 1000$. Un tā dažādu veidu sūdiņus vairākiem tūkstošiem pārdod un par to var nopirkt tonnu augstākās kvalitātes rīsu!

Link to comment
Share on other sites

Es ar apbrīnoju tās transporta izmaksas. Pēdējais sūtījums bij caur NL un izmaksāja 9 centus.

Link to comment
Share on other sites

Vakar saņēmu 6$ vērtu sūtījumu no Aliexpress EE adreses Omniva pakomātā! Vismaz pastu atslogos...

Link to comment
Share on other sites

skolnieks_2

Jā, reiz, kad sanāca pabūt Stambulā gāju cauri viņu GRAND BAZAAR un pētīju, cik miljonu viltojumu tur tirgo un aizdomājos, kādām ir jābūt rūpnīcām, kur to visu štancē... Galvenais, ka nav jau runa tikai, piemēram, par kedām, bet par visu!

Sākot ar lētu neilona zeķbiksi un beidzot ar X5 kopijām, ražo pilnīgi visu!

ja neņem gluži lētāko preci un pēta pēc atsauksmēm - tās Ķīnas preces arī atkalpo savu, bet liekām problēmām.


 

 

no Aliexpress EE adreses Omniva pakomātā

 

Tas arī mūsu veiksmes stāsts, nez kāpēc Ali ir izveidojis savu loģistikas/paku sūtīšanas centru Tallinā, nevis Rīgā... 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vakar saņēmu 6$ vērtu sūtījumu no Aliexpress EE adreses Omniva pakomātā! Vismaz pastu atslogos...

 

Kā? Man jau tas pasts ar mūžīgajām rindām "nedaudz" apnicis.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vakar saņēmu 6$ vērtu sūtījumu no Aliexpress EE adreses Omniva pakomātā! Vismaz pastu atslogos...

Man ar tā nesen gadījās 

Link to comment
Share on other sites

Nu ko tad turi sveci zem pūra? Pastāsti kā to darīt, caur googli atradu, ka uz igaunijas pakomātiem šādi var sūtīt. Par LV ne vārda!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Es savukārt apbrīnoju kā viņi vispār tos lētos sūdus var uztaisīt.Tam visam taču vajag ražošanas iekārtas bet šamie jau 90to sākumā spēja piecept pilnu pasauli ar zemas kvalitātes elektroniku.To visu tak nevar izgatavot ar Depo nopērkamiem instrumentiem.

 

Tam visam pamatā ir atšķirīgā domāšana. Puvušajā Jevropā kamēr strieko par lielākām algām tikmēr ķīnieši strādā. Strādā viņi no sirds. Otrkārt ārkārtīgi daudz iegulda tehnoloģijās un ražošanas menedžēšanā. Tās izmaksas ir reālās preču cenas, kas norāda uz pārcenoto līmeni citur pasaulē.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu ko tad turi sveci zem pūra? Pastāsti kā to darīt, caur googli atradu, ka uz igaunijas pakomātiem šādi var sūtīt. Par LV ne vārda!

Ta dzeltenie paši tā atsūtīja un viss, neko speciāli nenorādīju. Sagribēju šitādu cepurīti un lūk - pakomāts!

https://www.aliexpress.com/item/New-2015-Wig-Beard-Hats-Hobo-Mad-Scientist-Rasta-Caveman-Handmade-Knit-Warm-Winter-Caps-Men/32273994356.html

Link to comment
Share on other sites

Ar darba kolēģi pasūtījām vienu lietu no ali ar pāris h starpību. Viņš saņēma 3-4 dienas agrāk caur Omniva, es parastajā pastā. Tracking nr abiem beidzās ar EE.

Te nākamais jautājums- kā var omniva būt free šipings??

Link to comment
Share on other sites

adekvāts atalgojums darbiniekiem

 

ekonomikā tev 2. Algas šobrīd veidojas pēc principa "gribu lielāku algu", tu izkauc sev algas pielikumu, bet prece paliek dārgāka, tad tu atkal ej un kauc lielāku algu... tālāk bezgalība. Pavaicā vai norvēģi ir bagāti? Vai arī viņi ir bagāti tikai attiecībā uz tavu niecīgo algu

Labots - Amazons
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

kā var omniva būt free šipings
omniva iekš ee ir laikam oficiālais pasta kantoris, ja caur šamiem iet, moš viņiem izdevīgāk ir laist caur savu pakomātu. hvz.
Link to comment
Share on other sites

versatile

Cik ir dzirdēts, ali mēdz būt daļēji vai pilnīgi centralizēta loģistika, pa reģioniem, utml.

Sarežģīts tas pasākums, bet krava var nākt, uj, cik dažādi.

Vakar arī 2 pakas izņēmu omnivā, nāca caur estiem. Taisni aizdomājos, re, kādi malači, vietē'jā reģiona ali sūtījumus pārņēmuši.

iespējams, skatās, vai pasta indeksa robežās ir pakomāts un vai ir norādīts mobtels.

Link to comment
Share on other sites

 

 

ekonomikā tev 2. Algas šobrīd veidojas pēc principa "gribu lielāku algu", tu izkauc sev algas pielikumu, bet prece paliek dārgāka, tad tu atkal ej un kauc lielāku algu... tālāk bezgalība. Pavaicā vai norvēģi ir bagāti? Vai arī viņi ir bagāti tikai attiecībā uz tavu niecīgo algu

 

Vispār es esmu darba devējs nevis algots darbinieks.  Paldies, ka padalījies ar mani savās ārkārtīgi vērtīgajās pārdomās. Bet es runāju par pavisam ko citu -neadekvāti zemu darba algu, veselībai un dzīvībai kaitīgiem darba apstākļiem utt., kas nav retums Ķīnā, un uz kā rēķina arī ir iespējams samazināt galaprodukta cenu.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

debesskrāpjus
tajos debesskrāpjos dzīvo viņi tādās kastītēs 2kvm. reiz pa tv redzēju.
Link to comment
Share on other sites

Reptīlis

 Domāju, ka tos mazos sūtījumus met vienkārši klāt lielajiem konteinerā. Par lielo sūtījumu samaksāts pēc m2 , bet ne kas neliedz piekraut līdz griestiem.

Vairākas reizes ,vienas dienas sūtījumi no vienas vietas, ir atnākuši ar 2 nedēļu starpību. Tas vedina uz tādām domām.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu ko tad turi sveci zem pūra? Pastāsti kā to darīt, caur googli atradu, ka uz igaunijas pakomātiem šādi var sūtīt. Par LV ne vārda!

Pērkot Aliexpress pie shipping izvēloties Aliexpress standart shipping. Tas gan negarantē tieši pakomātu, manuprāt atkarīgs kā šķērso Latvijas muitu. Aliexpress ir daļa no Alibaba holdinga ar savu loģistiku Cainiao, no kurienes tās pakas nāk. 

Link to comment
Share on other sites

Nu atcerāmies  90-to sakumu Latvijā. Kāda bija alga? Kādi bija nodokļi? Cik ''kasījās'' par dabas piesārņošanu un visādiem ''labturības'' noteikumiem gan dzīvniekiem gan darba vietās? Piedevām Ķina paņem uz apjomu nevis uz to ka uztaisa vienu eksemplāru un grib braukt ar X6. Īpatnēja lieta , ka daži kantori iemanās Latvijā to pašu Ķinas mantu no Alliexpress tirgot  ar 10x uzcenojumu. Saprotu ka nodokļi utt, bet neba jau 10x Nu tauta gandrīz nepērk- biznesmenis vaid cik grūti Latvijā... .  Bet par tiem pankomātiem: pats nopriecājos ka sakuši tā. Ar pastu... pirmkārt knapi kustās rindas . Otrkārt - ja strādā , tad ne katreiz brīvais laiks saskan ar pasta darba laiku. Piedevām, domāju, ka tiem lielajiem piegādātājiem no Ķinas ir speciāli piegādes tarifi jo... neba ir tik viens kas var atvest. A garantētie apjomi būs milzīgi, attiecīgi konkurence ir nevāja . Kur konkurence, tur cenas lejā.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ja tev prioritāte jauns X6 tad tur arī atbilde

 

Vispār jau ja kāds ir darba devējs, tad cepuri nost un po vai prioritāte ir X6 vai villa... 

Link to comment
Share on other sites

Par X6 - vieni paziņas izteica labu domu: ''Redzu pa ielu brauc kruts vāģis ar firmas logo- skaidrs, ka ja taisīšu pasūtijumu šinī kantorī , noplēsīs septiņas ādas!'' . Nu kaut kur jau tā nauda ir jādabū ..  Lai  gan Latvijā bieži tāds pie tāda taisa pasūtijumus. Nu goda jautājums pasūtītājam neļauj taisīt pasūtijumu firmā, kur pārdošanas pārstāvji brauc ar golfiem. Cits jautājums vai šada firma cer uz vienu naudīgu vai plašu klientu loku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

 celt debesskrāpjus un būvēt ātrvilcienus bez tam īpaši neliekas ka tur kāds dzīvotu zaru būdiņās kamēr mums lielākā daļa dzīvo neremontētās pagājušā gadsimta sākuma un beigu mājās/dzīvokļos

 

Nesatraucies, drīz mums ar būs ātrvilciens un pāris augstceltnes Rīgā :) Tik pacietību, drīz nabadzības arī pie mums nebūs :)

 

par piegādes cenām cik google var atrast, tad laikam tirgotājus nesubsidē, bet Ķīnas pasts gan ir valsts atbalstīts, līdz ar to sūtīšanas cenas zemas. 

 

Mani gan vairāk izbrīna, kā mūsu nagu maucēju kantoris pa tiem Ķīnas grašiem piegādā paciņas un vēl paziņojumus pa pastkastēm. Tai pašā laikā par vēstules nosūtīšanu jāmaksā ap 1€

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tai pašā laikā par vēstules nosūtīšanu jāmaksā ap 1€

 

Mūsu pasts arī subsidē Ķīnas pastu. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mani gan vairāk izbrīna, kā mūsu nagu maucēju kantoris pa tiem Ķīnas grašiem piegādā paciņas un vēl paziņojumus pa pastkastēm. Tai pašā laikā par vēstules nosūtīšanu jāmaksā ap 1€

 

Nu droši vien tāpēc ka Ali nāk ar priekšlikumu 25 000 000 EUR gadā un TU piegādāsi mūsu paciņas vienalga cik viņas būs, nu vai arī to darīs EEsti POST

Link to comment
Share on other sites

 

 

Vakar saņēmu 6$ vērtu sūtījumu no Aliexpress EE adreses Omniva pakomātā! Vismaz pastu atslogos...
 

 

aliexp.png

 

​Vai maksāji papildus to 1 eur? Omniva raksta: "Плату за услугу 1 € можно уплатить при получении посылки через платежный терминал посылочного автомата.."

Link to comment
Share on other sites

 

 

​Vai maksāji papildus to 1 eur

 

Ja LV šis pakalpojums būtu pieejams - bez problēmām samaksātu to 1 eur, lai ar LV pastu nebūtu nekādu darījumu! Nervi dārgāki!  

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss

Manuprāt mūsu pasta izdoto sūtījumu (bezmaksas pakalpojumu) skaits pret reāliem maksas pakalpojumiem ir 1000:1. Avīzes neviens neabonē, atklātnes nesūta. Latvijas Pasts balstās uz reklāmu piegādi un uzņēmumu nepieciešamību izmantot ierakstītas vēstules.

 

Tieši ierakstītās vēstules ir kaut kāds alu laikmeta pakalpojums tieši izpildījuma ziņā. Kā var mūsdienās vēstuli sūtīt 4...6 minūtes? Sver, kaut ko zīmogo, šķirsta katalogus, paraksta, tusnī, ņemas, skraida kā apdegusi tā pasta kundze, klients sen prom, šī vēl savos papīros turpina burties. Ja pastā redzu, ka priekšā stāv divi ar ierakstītām vēstulēm, eju blakus uz veikalu pēc piena vai kaut susļikus pētīt zoo veikalā.

 

Gaidu to dienu, kas visur pieņems tikai elektroniski parakstītu PDF!

 

Kāpēc mana mājas adrese nav aizstāta ar QR kodu? Ķīnietis uzlīmē uz pakas QR kodu, tālāk tikai pik-pik-pik un e-pastā ir paziņojums, ka pastā man ir paka.

Link to comment
Share on other sites

Žaks Noriss, beidz fantazēt - ar LV pastu tas nekad nenotiks - stāvēsi rindā kā mīļais.... 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...