Jump to content

Atdodu portatīvo datoru


ykristaps
 Share

Recommended Posts

LilKarums

Laba sirds tev, lai lapsis atrod jaunu īpašnieku kam tas ir nepieciešams :)

Free bump :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Markei, kā tad izvērtēs kam dot, prasīs mazturīgā statusa apliecinājumu?

 

Forumā, kad aiziet runas par naudām visi multi miljonāri, ne kredītus ņem, tik pelna :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Markei, kā tad izvērtēs kam dot, prasīs mazturīgā statusa apliecinājumu?
 

JuutpaudisMaigsCilveeks tad uzvarēs :(

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

pm. kā reiz muterei dzimene tuvojas, bet vecais LGA478 celerons švaks palicis :D

Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

Kak raz vakar noskatiju ssā jelgavā vecam 3d geimingam lapsi. Un lūk - sis piedāvājums :D em, Varu pa 55 euro paņemt. Izlem pats, jelgavnieks var tikt pie 45 euro, tev dodu + 10 (benzīna cena).

Link to comment
Share on other sites

erikonkulis

 

 

lieks. nez tāds ar kādam interesētu?
divkodolu proci atbalsta?
Link to comment
Share on other sites

Labprat noderētu manas sievas māsas meitai multenes skatīties, viņai tik 6 gadi un divas vecākās māsas 14, 16 nelaiž sīko pie datora.

Link to comment
Share on other sites

es nezinu un īsti negribu zināt ko tā mana kārba atbalsta. dators bija strādājošs, tik optiskais draivs ik pa laikam vērās vaļā pats no sevis un tāpēc bija atslēgts.

Link to comment
Share on other sites

JuutpaudisMaigsCilveeks sha tev pm gan jau staasta smago dziivesstaastu, beigaas tevi taa iezheelinaas, ka dabuusi vinjam vel polshu nopirkt un apmaksaasi taksi turp un atpajkalj!

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

 

 

Izlem pats, jelgavnieks var tikt pie 45 euro, tev dodu + 10 (benzīna cena).

Paldies, nauda tiešām šoreiz nav prioritāte. 

Ļoti atvainojos visiem PM rakstītājiem. Rosība gana, bet, labprāt atdotu lapsi ne sievas mātei, bet bērnam, kuram šīs lietas svešas. 

Link to comment
Share on other sites

Labprāt nopirktu šo datoru/ko līdzīgu uz kura var uzlikt Win7. Prasības - jābūt strādājošam DVD dzinim, iespējai uzlikt Win7. Nepieciešams cilvēkam principā tikai 1 lietai - ārzemju vadītāja apliecības testa mācībām, apmācības programma nāk uz DVD ar iebūvētu copyright security... Ja nu kādam ir ko piedāvāt - droši PM.

Link to comment
Share on other sites

ykristaps

 

 

Labprat noderētu manas sievas māsas meitai multenes skatīties, viņai tik 6 gadi un divas vecākās māsas 14, 16 nelaiž sīko pie datora.

Piektdien tiks nosūtīts biedram @zmeyok . Lai laba sirdsapziņa, un lai sirdī miers. 

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Esmu labs cilvēks. Man noderētu kompis, jo personīgais šobrīd ir diezgan ilgās displeja (17.2) gaidās... :(:D

Link to comment
Share on other sites

@@Kitai, man te viens lieks Acer Aspire 7520G mētājas, skaitījās kaut kāds 17", 1440x900 gan tikai. Nav ne jausmas, vai tas ir tas pats, kas 17.2" :D

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

Esmu labs cilvēks.

Ko nozīmē "labs cilvēks"?

Tāds, kas brauc ar sagāzētu audi 80, vadā paletes un neņem ātros kredītus? :sarkasms:  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Patīkami tas, ka neviens nesāka plēsties un jau stāties rindā piesakoties

Publiski jau nē..

 

 

 

Ļoti atvainojos visiem PM rakstītājiem

Dies' zin, kas notika PM, gan jau, ka pasta kaste pilna ar trūkumcietējiem :)

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Atļaušos atkārtoties pie viena, kamēr topikā dzīvība 

 

 

 

Labprāt nopirktu šo datoru/ko līdzīgu uz kura var uzlikt Win7. Prasības - jābūt strādājošam DVD diskdzinim, iespējai uzlikt Win7. Nepieciešams cilvēkam principā tikai 1 lietai - ārzemju vadītāja apliecības testa mācībām, apmācības programma nāk uz DVD ar iebūvētu copyright security... Ja nu kādam ir ko piedāvāt - droši PM.
Link to comment
Share on other sites

 

 

personīgais šobrīd ir diezgan ilgās displeja (17.2) gaidās.

Tīri intereses pēc - kas bija vainas tiem 2+ piedāvājumiem iekš eoz?

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

 

 

divkodolu proci atbalsta?

Neko vairāk par Pentium D!


DC7700 jau saprot C2D

Link to comment
Share on other sites

Varbūt kādam ir lieka, nevajadzīga P4 HT tipa kaste kā #12 minētā?

Link to comment
Share on other sites

tev ir kaut kāda aizdomīga web lapa profila aprakstā. bet kaste man ir un vari dabūt, ja tiec tai pakaļ.

 

man vienkārši pieredze tāda divējāda ar mantu savācējiem. Ir daži, kuri operatīvi sabīda lietas un piebrauc un atbrīvo mani no nevajadzīgām lietām.

ir tādi, kuriem it kā ļoti vajag, bet kaut kā pēc pirmā kontakta nozūd uz nedēļām, tad atkal uzpeld, un beigās nekā ....

Link to comment
Share on other sites

Domēns aprakstā no senseniem laikiem, kad matricas tirgoju... Sens stāsts...

E=d atsūti lūdzu pm savus kontaktus, rītdien esmu Rīgā varbūt pa ceļam varu savākt...

Link to comment
Share on other sites

es rīt neesmu Rīgā. Un tā manta man arī nav Rīgā pašlaik. Var kaut ko runāt uz tālāku nākotni.

Link to comment
Share on other sites

Labi. Paldies. Sazināmies vēlāk. Dators reāli noderētu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tā manta man arī nav Rīgā pašlaik. Var kaut ko runāt uz tālāku nākotni.

ekk, kā dažiem veicas… :D

Link to comment
Share on other sites

Ja neviens līdz aprīlim nebūs gatavs braukt pēc tās pļaujmašīnas, atvedīšu to tev līdz Rīgai.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Gatis.tutins

Es nezinu kas te notiek bet man noderetu lapsis 😅 jo man jamacas skolai un manai gimenei nav naudas ar ko iegadaties datoru bet nuu jaa☹

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 1
Link to comment
Share on other sites

  • Gestapo locked this tēmaa
Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...