Jump to content

Asus GTX 750ti 2GB


VasaGuns
 Share

Recommended Posts

Kappa, nav jau tā, ka voltāžas svārstības ir tikai pie 100% slodzes. Te uzskatam viena PSU apskats no techpowerup - paņēmu pirmo review, kuru ieraudzīju. Mans uzsvars galvenokārt bija uz to, ka tādam Corsair RM(utml.) ir citas, labākas un iespējami lētākas alternatīvas. Pie voltāžu svārstībām nonācām tik vien tāpēc, ka pats prasīji, ar ko tad tās alternatīvas ir labākas.

 

AndrisBB, nevaru atsaukties uz pētijumu, kura nav vai par kuru es nemaz nezinu. Kāpēc tu tik ļoti par to iespringsti? Iespaids rodas, ka tas vairāk ir kasīšanās pēc nekā jēdzīgas informācijas apmaiņai, jo tu savos (cik?) divos postos esi pateicis tikai to, ko man vajadzētu darīt

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Runa ir par to ka lētam mēslam tu iesaki BB, kas sastāda pus vērtību no pārējā un tas arī viss! Blads es neesmu teorētiķis, es esmu tehniķis, bet kā te sāk stāstīt par Inter barokļiem, kā pa pasaules galu, pieceliet savas pakaļas no monitoriem un paskatieties, kas ir reālajā pasaulē, tie inter ir visur un strādā uz urā, jā sūdīgs ventilators pēc 3 gadiem sāk dziedāt un tas ir viss! Nokāpiet no saviem blogu plauktiem, speci!

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Piekrītu Jema, kāda jēga izmest 50EUR pa virsu (es nerunāju par paša lētākā 10eur barokļa iegādi), ja reālajā pasaulē - ārpus kautkādiem blogu apskatiem atšķirību neviens neredzēs. Un pat ja pieņemsim ka tur arī ir kāda "dižena" atšķirība, tad kas par to? Kas notiks, tas ir spēļu dators?

Labots - AndrisBB
Link to comment
Share on other sites

@@Guncha, - 1A.lv tur es vislētak atradu. Citās adreses skatījos bik dārgakas.. Nez varbūt vel ir kkur lētak

 

 

 

Es to 700watigo barokli paņemu pa 48 euro ,un pat klusāks ne ka man tas ATX 500watigais bija... Bet nu ta pat ieliku atpakaļ 500 watigo , ...jo tik lielu pagaidam man nevajaga..

Labots - VasaGuns
Link to comment
Share on other sites

..... :blink:

https://aio.lv/en/datoru-komponentes/barosanas-bloki/prod/inter-tech-it-sl700_12cm_plus-655287/

power-supply-inter-tech-sl-700-ac-230v-5

AC 230V, njā neslikti...

septiņi gadi?.. ta jau nostāvējies, kā labs konjaks...

 

 

http://www.inter-tech.de/en/products/psu/atx/sl-700-plus

Svars 1.07 kg

a ko viņi tik skopi ar PCI-E šleifēm - tikai viena 8 pin? 700W parasti liek divas?

a kāpēc jāpērk Inter-tech.... ierakstam salidzini.lv PSU 300W un tur jau uzpeld Chieftec IArena Series 300W (GPB-300S) pa 25 eurikiem.

Link to comment
Share on other sites

Svars 1.07 kg

Jā interesanti sver tieši tik pat cik 350 watīgais FSP. :mrgreen:  Tas vien jau daudz ko izsaka.

Labots - Toļiks
Link to comment
Share on other sites

Bet nu cik pieklājīgs! Un purnus tad nesit!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pensionār, nevirini lieki.
Nu pisec, spārnus izvilki? Ej taču ārstēties! 
Link to comment
Share on other sites

 

 

Liels tu varonis kamēr aiz ekrāna.
Ai

 

Liels tu varonis kamēr aiz ekrāna.
 Nu nu kā tad beidzās, lielais onka grib penšus sist, bet pirms tam grib pārbaidīt onkuy? 

 

 

Vislabākais variants - iemācīties rakstīt. 
Tu gan īstā laikā! 
Link to comment
Share on other sites

Beidz spamot, ja ir kas sakāms, droši uz PM. Tur drīksti arī manu tel. numuru paprasīt, bet es jau zinu, ka tev drukāt patīk.

Link to comment
Share on other sites

Man nav nekas sākāms, izņemot to, ka tu esi slims cilvēks, ja tev kāds nepiekrīt, vai tad viņu sist par to vajag?

Būsi pie manis Ķegumā uzzvani, ja esi ērglis, tiksimies!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...