Jump to content

ātrie kredīti


simtnieks
 Share

Recommended Posts

alusbundza

 

 

Ne visi var atļauties iegādāties pat primitīvi nepieciešamo elektrotehniku uzreiz, samaksājot pilnu summu. Un es nerunāju par iPhoniem, MacBookiem u.c. "ekskluzīvajiem" verķiem. Parēķini - ja alga ir 500€, tad cik ilgā laikā var sakrāt, piemēram, 300€ jaunam datoram? Un, ja tas dators pēkšņi vienā dienā ir "izbeidzies" - tad ko, dzīvot bez tā gadu?!

un nafig to sūda elektro tehniku jaunu vajag ?, ja ir jauna ģimene, un sākumā rocība maza, nopērk lietotu veļas mašīnu, datoru, teļuku un dzīvo laimīgs ......., kad sapelnīsi tad arī pirksi iPhone ..... 

  • Patīk 3
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ne visi var atļauties iegādāties pat primitīvi nepieciešamo elektrotehniku uzreiz, samaksājot pilnu summu.

 

Ja dators nav vajadzīgs biznesam, netaisies ar viņu pelnīt naudu, kas jau ir cits stāsts, nu iztiec bez PC, ja nevar atļauties!  Ko iegūsi, ja par datoru kas maksā piemēram 300 EUR samaksāsi 500???? 

Kā jau bundža teica - ir varianti pirkt lietotu, salabot veco! Lienot parādos naudas vairāk nepaliek, tieši otrādi! 

 

Es vienmēr esmu aizņēmies ļoti uzmanīgi, jā, man nav bijis krutākais mobilais par piemēru, bet ilgtermiņā šāda stratēģija ir atmaksājusies - esmu uzcēlis māju bez parādiem! 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Kurš ta vairs tos teleponus līzingos kredītos pērk? :D

 

paņem no operatora un dzīvo laimīgi.. tiesa.. nomaksa jau arī kredīts vien sanāk..

 

es gan pats izmantoju LMT atvērto un miers..

 

Es kad veļasmašīnu pirku.. nepažēloju bišķu naudiņas un paņēmu papildus garantiju kopā 5 gadi.. sirds mierīga vēl 4us gadus. Ja kas.. atbrauks paši/savāks/saremontēs/atvedīs/uzliks

 

Nesens piemērs.. salūza dīvāns.. ko darīt? tusēties uz plikas grīdas vai paņemt jaunu pa 400 euro nomaksā (nebija zeķē noglabāti :D )? Turklāt procenti jau nekādi trakie tur nesanāca.. pa gadu, ja nemaldos % kādi 80 eur.. tobiš.. mēnesī 7 euro.. pat uz veikalu īsti neaiziesi. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

ņem no operatora un dzīvo laimīgi.. tiesa.. nomaksa jau arī kredīts vien sanāk..

Taisnība! Es nekad neesmu ņēmis mobilo uz parāda un nekad neņemšu - po, caur kredītu, līzingu vai operatoru!

 

 

 

Nesens piemērs.. salūza dīvāns.. ko darīt? tusēties uz plikas grīdas vai paņemt jaunu pa 400 euro nomaksā

 

Redz dēļ kredītu sloga tev nav pat minimālu iekrājumu! (400 eur - kosmiska summa??? )  Es šajā gadījumā vienkārši aizietu uz veikalu un nopirktu dīvānu!

 

 

Turklāt procenti jau nekādi trakie tur nesanāca.. pa gadu, ja nemaldos % kādi 80 eur..

 

Nu jā - tur jau ir tā atšķirība - tu pārmaksā 80 eur, par dīvānu, 80 eur par telefonu, utt, utjp un tad brīnies ka naudas nav un jāņem nākamais kredīts.... 

Labots - ronalds_
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

ņemt vai nē ta ir katra darīšana. galvenais saprast ko tu dari un kā atdosi.

labāk protams ir krāt nevis barot pasauli, bet ja tev ir alga 500 eur, pat 700, kā nopirkt kautko no tehnikas uzreiz, samaksāt pa dzīvokli, transportu, ēšanu u.c.  

pusgadu tumsā dzīvot arī tā/tā, sevi kautkā jāiepriecina tomēr!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

sevi kautkā jāiepriecina tomēr!

 

Kā tu sevi iepriecini samaksājot par 400 eur vērtu lietu 480 eur? (Kāds nopelna 80 EUR uz to, ka nemāki naudas plūsmu pārvaldīt!) 

 

Nedzīvot pāri saviem līdzekļiem un izveidot kaut minimālu drošības spilvenu!  Lai gadījumā kad saplīst auto vai dīvāns nebūtu parādos jālien! 

Link to comment
Share on other sites

bet ilgtermiņā šāda stratēģija ir atmaksājusies - esmu uzcēlis māju bez parādiem!

 

Labi labi, nevajag te blatot, no min algas vai drusku virs, neviens māju vēl nav uzcēlis, lai arī cik taupīgi nedzīvotu! Ja ir norm ienākumi, tad, protams, var bīdīt un grozīt naudu šur un tur, bet ja ir pieticīgi ienākumi, tad neko daduz nesakrāsi. Jārēķinās, ka lielu naudu vispār nevar sakrāt, to var vai nu nopelnīt, vai nozagt, naudas krāšana-turēšana zeķē šī brīža ekonomiskajā situācijā ne tuvu nav izdevīgākais naudas izlietojums. 

 

 

Tāpat daudzi ignorē kredītiestāžu aizsardzību arī gadījumos, kad mūs uzment komersants, jā, ir jāmaksā karšu procenti, bet ko darīt, kad tas pats tūroperators nobankorotē kamēr esi ceļojuma laikā? Ko darīt, kad pasūta dārgu lietu online un tas kantoris vienkārši uzmet/nobankrotē? Ko darīt, ja koncentrs tiek atcelts?? Visos šajos gadījumos pirkums ar kredītkarti tiks atgriezts, bet pirkums ar parasto karti vai debitkarti tiks, principā 99%, pasēts. Tā kā, koks ar diviem galiem, tā atkāpe no ātrajiem kredītiem varbūt, bet šitā platu muti braukt, ka kredīti sux utt ir nedaudz pavirši un neobjektīvi.

Labots - kappa
Link to comment
Share on other sites

 

 

Un tas, ka aizņemas nav iemesls pārmest cilvēkam, ka nejēdz apieties ar naudu.

 

Tas ka aizņemas ikdienas lietām - ir gan iemesls!

 

 

 

no min algas vai drusku virs, neviens māju vēl nav uzcēlis,

Bet protams! Bet tomēr, ja cilvēks nav galīgs cirvis viņš var arī LV tagad nopelnīt krietni virs minimālās algas! Un ja cilvēks ir cirvis - tur par ģimenes māju nevajag pat sapņot - tur jādomā kā ātros kredītus atdot!  

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

 

 

atkal Audi 80 ar gāzi variants ....

 

māja un iekārtojums no palatēm, kuras ar audi 80 ar gāzi var daudz pievest :D

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ne visi var atļauties iegādāties pat primitīvi nepieciešamo elektrotehniku uzreiz, samaksājot pilnu summu. Un es nerunāju par iPhoniem, MacBookiem u.c. "ekskluzīvajiem" verķiem. Parēķini - ja alga ir 500€, tad cik ilgā laikā var sakrāt, piemēram, 300€ jaunam datoram? Un, ja tas dators pēkšņi vienā dienā ir "izbeidzies" - tad ko, dzīvot bez tā gadu?!   Bik Jūs te daži ārpus realitātes dzīvojat, taukos noslīkuši... Nu nedzīvo visi tik lepni.

 

ja raksti "alga" tad dators visdrīzāk ir izklaides līdzeklis ne darba instruments

 

manā gadījumā apkārt nēsājamais instrumens ir pirkts tepat forumā par 150 euro kādus pāris gadus atpakaļ un izklaides mājai par 100 lombardā :D

Labi, es citur izpaužos. 

kad kautko iegribās visi sev var sastāstīt nezko kāpēc tas ir pareizi un izdevīgi.

 

katrā gadījumā "ātrie kredīti" ir nepciešami lai noteiktu sabiedrības daļu atbrīvotu no naudas. Jo darba devējam izdevīgāks ir tas strādnieks, kam uzkrājumu nav vispār bet ātro kredītu un citu maksājumu datumi ir. tāds neleksies un strādās, jo nevarēs atļauties dažus mēnešus padzīvot meklējot labāku darbu.

 

Mūsdienās verdzība tiek uzturēta ar marketingu un gudrākie no tās spēj atbrīvoties. 

 

Galu galā tā viņš vienkārši ir - cilvēks ir emocionāls, vājš dzīvnieks un TV būs kredītā un pa pussienu, bet caurules/elektroapgāde avārijas stāvoklī.  

Link to comment
Share on other sites

Ir līzingi un ir ātrie kredīti, tā ir ļoti liela atšķirība, nejauciet kopā!

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans
Ja summa ir maza, neviens nemaz labprāt tiesāties neies

cik tas ir? - 30 euro? :D  Un tiesāsies kaut pa 10 euro, jo tiesu izdevumi jau nebūs jāsedz aizdevējam. Sāc dzīvot realitātē.

 

Un es labprāt arī nemaksātu kko :D vai da jebko - labprāt :D

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Ja esi parādā samaksā, par ko te vēl var būt runa??? Viss parējais jau ir emocijas!

Link to comment
Share on other sites

es paņemu 100€ un nopērku lietotu datoru, nākammēnes es viņā vēl ielieku 50€ uzlabojumiem, un viss ok

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
2017.01.10. , 15:23, alusbundza teica:

ja ir jauna ģimene, un sākumā rocība maza, nopērk lietotu veļas mašīnu, datoru, teļuku un dzīvo laimīgs

 

Galīgi aplams uzskats!

  • Kādas šausmas! 1
  • Slikti! 3
Link to comment
Share on other sites

Tas ka posts ir 2 gadus vecs nemazina šī brīža finansiālo situāciju un aktualitāti Latvijas ģimenes, ja runa ir par kredītiem utt.

Labots - staylez
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

man jau šķiet, ka ātros kredītus īsti neņem, lai nopirktu veļasmašīnu.. ok, gadās.. bet vairumā gadījumu tās ir azartspēles, citu parādu atdošana u.tml.... jebkurā gadījumā.. ņem, jo var viegli paņemt.. bankas normālus kredītus vairs nedot un parādu piedzinēji jau rindā stāv..

Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , CAP teica:

parādu piedzinēji jau rindā stāv..

Ja viss uz šito ies (par ko runāja raidījumā) un pieņems likumu tad rindā točna nestāvēs.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Normāli cilvēki pat neizskata iespēju ņemt ātros kredītus. Jebkura banka dod kredītkarti ar defalto 500 eur overdraftu, par kuru % jāsāk maksāt tikai ar nākošā mēneša datumu, kuru Tu pats izvēlies (kaut vai 31.). Tātad līdz 2 mēn. var dabūt bez% kredītu. un to overdraftu var palielināt. Un banka pat neprasa algas izziņu. Ir pat bankas, kuru darbinieks pieved kredītkarti Tev klāt bez maksas un pat mēneša/gada maksas kartei nav (piemēram - BlueOrange). Kāda suņa pēc ķēmoties ar ātrajiem kredītiem. Tur jau jāsaspiež galva durvīs tā ne pa jokam.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Pirms 12 minūtēm , Insekc teica:

Jebkura banka dod kredītkarti ar defalto 500 eur overdraftu, par kuru % jāsāk maksāt tikai ar nākošā mēneša datumu, kuru Tu pats izvēlies (kaut vai 31.). Tātad līdz 2 mēn.

 

Nu tu tie % nav arī mazi ja nopērc veļas mašīnu pa 450 eur. Attiecīgi karte ir tukša uzreiz ja kartes limits ir 500 eur. Rēķini ka uzreiz jau neatdosi pa tiem pāris mēnešiem tos 450 eur. Tātād atkal % uzrēķins.

 

Pirms 15 minūtēm , Insekc teica:

pat mēneša/gada maksas kartei nav

 

Laikam tikai tavai bankai nav maksa par kredīta karti, jo visām kredīta kartēm ir mēneša maksa.

Pirms 16 minūtēm , Insekc teica:

Un banka pat neprasa algas izziņu

 

Starp citu tev tikai tā liekas ka banka neizvērtē kredīta kartes limitus, banka vienmēr izvērtē. 

 

Kopsaucējs ir tāds ka kopumā finanšu rocība ir svarīga, lai varētu veikt naudas uzkrājumus neredzētiem gadījumiem. 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Pirms 41 minūtēm , staylez teica:

 

Nu tu tie % nav arī mazi ja nopērc veļas mašīnu pa 450 eur. Attiecīgi karte ir tukša uzreiz ja kartes limits ir 500 eur. Rēķini ka uzreiz jau neatdosi pa tiem pāris mēnešiem tos 450 eur. Tātād atkal % uzrēķins.

Jebkurai kredītkartei GPL ir mazāks nekā ātrajiem kredītiem.

 

 

Laikam tikai tavai bankai nav maksa par kredīta karti, jo visām kredīta kartēm ir mēneša maksa.

Piemēram BlueOrange kredītkatrtei nav izsniegšanas makzas un nav mēneš/gada maksas.

 

Starp citu tev tikai tā liekas ka banka neizvērtē kredīta kartes limitus, banka vienmēr izvērtē. 

Droši vien jau izvērtē viņiem vien zināmā veidā, bet fakts, ka izsniedz bez birokrātiskiem papīriem.

 

Kopsaucējs ir tāds ka kopumā finanšu rocība ir svarīga, lai varētu veikt naudas uzkrājumus neredzētiem gadījumiem. 

Pilnīgi piekrītu.

 

Link to comment
Share on other sites

1 stundu atpakaļ, staylez teica:

% nav arī mazi

man manā bankā ir 9%.. ir ok. zemāk nekur LV laikam pat īsti nav.. kredītreitings ļoti labs.. paši plijas virsū ar naudu/limitu...

 

pirms 1 stundas , Insekc teica:

banka dod

banka daudz ko dod.. nekas defaults nav. banka ņem vērā oficiālos ienākumus.. pārsvarā gadījumu ātro kredītu ņēmējiem pat oficiālu ienākumu nav.. kur tad viņiem tās kredītkartes radīsies?

 

pirms 1 stundas , Insekc teica:

banka pat neprasa algas izziņu

kāpēc, lai tādu aizvēsturi prasītu? :D bankām (un pat tev pašam) ir pieejams kredītbiroja reģistrs.. Latvijas Bankas kredītu reģistrs, + pārbauda VSAA datus.. nafig viņiem vēl tavu izziņu? 

 

1 stundu atpakaļ, staylez teica:

maksa

piekritīsim, ka tā ir mazākā pozīcija! :D + vairākām bankām ir klientu komplekti.. all inclusive..

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...