Jump to content

Sweex rūteris cmd_ping


tehno-mans
 Share

Recommended Posts

ko pēc pievienotā ekrānšāviņa var pateikt? 

Manuprāt nestabils, ko?

Signāla kvalitāte baigi arī lēkā un sēdi pie ekrāna kā muļķis gaidot, ka kkas ielādēsies. (kanāli ir mainīti). Pieslēgušies tikai 2 lapši. vienkārši pilnīgs random, tad viss ok šeit, tad tur - un otrādi - visās vietās kur noliec lapsi.

Spīdtestā - pings ap 20. vienkārši kā kuru x, bet nav vairāk pa 30.  Downloads uzmet kkādi 6mbit (random), tad krīt, iesprūst, krīt - iesprūst, tad paceļas un beigās nomēra kkādi 0, mbitus.

Rūteris mēslainē?

post-102215-0-35848200-1483991716_thumb.png

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
Bet ar tādu pingu lanā, rūteris būtu jāmet pa logu ārā... Vēlams permamenti ar naglu uzlabojot, lai nevienam citam nenāktos mocīties..

 

Citiem ar šādu pingu jāsadzīvo..

 





Ping statistics for 8.8.8.8:
    Packets: Sent = 288, Received = 270, Lost = 18 (6% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 52ms, Maximum = 3914ms, Average = 583ms
----
Ping statistics for 212.93.97.182:
    Packets: Sent = 350, Received = 333, Lost = 17 (4% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 24ms, Maximum = 3996ms, Average = 548ms



Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

caur wifi.

šobrīd 0:41,
vidējais idlē ir ~5ms
kad notiek downloads (speedtestā) vidējais ~300ms, bet uploadā ~800ms
Nezinu, nekad neesmu šādu testiņu veicis - iespējams šie skaitļi ir pavisam loģiski un ņemos ar to ko nevajag. 

Wireless network connection status logā šobrīd SPEEDs 36Mbps un speedtesta rezis: bet pa dienu grūti kko tādu sadabūt. Priecājos ja tanī pašā vietā uzrodas kaut 12Mbps.  

Reāli ir izspiests 15Mbps down un 11Mbps UP. Tad šobrīd arī kkas traucē to sasniegt.1 PC pierubīts.



 


nu lūk. Lapsis nav kustinats. Connection stausā 5.5Mbps un speedtesta rezultāts http://www.speedtest.net/my-result/5952525244

Labots - tehno-mans
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Velns viņ zin kāds rūtera modelis, kādā pagrabā/faradeja-kastē nobāzts un kāda sistēma tiek izmantota lai to izmantotu.. un kā dibenā bakstītais smurfs tev to ir sapiskonfigurējis.

 

Es te nesen spriedu, ka asus rūteri jau ir mēsls, tad pērkot sweex rūteri vērtīgākā daļa ir kastīte kurā tas nācis, jo pārējais ir metams ārā. Un ņemot vērā ka mājaslapā nav info par to, ka viņi ražotu rūterus, tad tas liecina, ka pat viņi uzskata ka pārdevuši kaudzi sūdu, par ko labprāt arī paši aizmirstu, un cer, ka viņu supportam neprasīs palīdzību ar to piedabūšanu strādāt, jo vispilnīgākais manuālis, ko indiešu supportam ir uztaisijuši sastāv no rindiņas - "discontinued model, no support possible".

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Dzerama viskija cenā ir drusku ņiprāki vainu Mikrotik hAP vai Mikrotik hAP AC Lite

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

tehno-mans

paldies džeki. Nav mans rūteris,. dabūju psw un mēģinu saprast kas pa lietu. ko velkas, kas gļuko.

Rīt pats dabūšu savu lattelecom optisko/tv starta paku. 

100Mbit. Ja 2in1 lattelecom kastei būs sūdīgs wi-fi, tad jau laikam skatīšos Mikrotik virzienā, jo wrt54g vairs te nederēs.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...