Jump to content

ruteris\modems lmt 4g internets


marcellios
 Share

Recommended Posts

Kads var ieteikt letu 4g ruteri lmt kurs ir mazins ka flesh un nav nepieciesams dators lai vins stradatu. Protams ne dargu... 

 ESu redzejis ieliek ruteri tv usb ligzda un ir wifi internets.

Link to comment
Share on other sites

Mazākais rūteris, kam gan vēl vajadzīgs 3G vai 4G USB puļķis ir TP-Link TL-MR3020.

Ja tiešām kompaktu risinājumu vajag, tad var iepirkt kādu lietotu telefonu, kas būs kā 3G/4G modems, un pēc tam tajā palaiž wi-fi hotspotu.

 

 

 

ESu redzejis ieliek ruteri tv usb ligzda un ir wifi internets.

Vai nu tas ir bijis 3G/4G USB modems, vai arī USB Wi-Fi puļķis, kas slēdzas klāt jau kādam paša vai kaimiņa mājā esošā wi-fi rūtera.


Kādai kastei tas internets nepieciešams?

Link to comment
Share on other sites

man kaiminjiene vienu tirgo, pirms laba laika panjeemusi, bet taa arii ne reizi nav izmantojusi! Taa kaa ja vajag, pm un iedoshu vinjas kontaktus

Link to comment
Share on other sites

 

 

vajadzīgs 3G vai 4G USB puļķis ir TP-Link TL-MR3020.

Cik var izspiest lejupielādē no šī tp-link ar usb modemu?

Bija sen viens Dlink dir-320 un ar usb -4g modemu vairāk par 10Mbit negāja. Pa taisno pie laptopa, 4g puļķis ~ 50mbit lādēja.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
fura1223

kadu programu vajag lai paršutu B593s-22 un softu ruterim,lai varetu parslegt lte bands manuali ?

Link to comment
Share on other sites

pirms 11 stundām , fura1223 teica:

kadu programu vajag lai paršutu B593s-22 un softu ruterim,lai varetu parslegt lte bands manuali ?

Hmanager apk uz Androida, piemēram. 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Nevareju atrast 5g tēmu, tāpēc jautāšu šeit. Ir nepieciešams lētākais sakarīgākais 5g rūteris ar iespēju pielikt anntenu. Paldies

 

Vai arī 5g nevajag antennu? :)

Labots - maiss
Link to comment
Share on other sites

2021.10.31. , 20:48, maiss teica:

Vai arī 5g nevajag antennu?

Par sliktu nenāks.

 

Njā, tas mikrotiks bez līguma ir ap 400EUR, ja kas.

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Tas mikrotiks arī būs viens no lētākajiem 5g rūteriem. No eurodk tas mikrotiks nopērkams par 420e.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Pats prasīji lētāko jēdzīgo. Tāpat būtu jāsaprot, ka 5g nevelk tālāk par pāris kvartāliem un antena neko tur nedos, bet ja ļoti gribas eksperimentēt vienmēr var atvērt korpusu vaļā un piespraust antenu pa taisno uz plates. Bet signāla zudumi no antenas būs lielāki kā ieguvums.

 

P.s. un ja būtu papūlējies atvērt dokumentāciju, tur ir redzams, ka viņam nāk komplektā jau 2x lte/5g antenas ar šķiet sma konektoriem.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

LMT pašlaik izmanto 38. un 40. joslu, kā saprotu. Pēc cellmapper tā izskatās. Tie ir 2600 un 2300 ja nekļūdos. Tā ka būs nedaudz labāk par diviem kvartāliem. Ar āra antenu privātmāju rajonā arī kādu tālāku gabalu vilks.

Kā saprotu, tad arī LMT gadījumā, lai tiktu pie 5G interneta, tad jāņem arī cits plāns (nederēs esošais mājas internets vai tml.), un tad jau tur arī rūteris ir iekļauts.

Link to comment
Share on other sites

Pirms 59 minūtēm , ju teica:

LMT pašlaik izmanto 38. un 40. joslu

šis ir priekš 4G. un LMT gadījumā 5G bez 4G neies..

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

Jā, būšu kļūdījies. Zinu, ka Slokā vienā tornī ir 5G, skatījos frekvences no cellmapper, bet tur izrādās, rāda tikai 4G.

Link to comment
Share on other sites

Vispār Slokā/Kauguros ir pat 2 torņos. Tiesa, ne pārāk plaša zona. Ieraksti vajadzīgo adresi te un saņemsi ziņu , vai tev būs.

Man it kā ir (tā nav Jūrmala), sāku domāt, vai nepaņemt to 12 mēnešu līgumu.

 

5.jpg.19ea27b82ec10a3be178e6b33e1f141d.jpgsl.jpg.e041fa34849c0a6a4b72cb66b234c408.jpg

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ka man nav, jo esmu Asaros :)

Un to karti skatījos, jā.

Kad uzliks kaut ko līdzīgu Vaivaru tornī kā Slokā, tad man varētu tikt.

Link to comment
Share on other sites

4G internets galiga miskaste palicis, visi sīkie sež mobilajos 24/7 skatoties HD videos.

Ganjau 5G arī būs tik lietojams paris gadus līdz to parpludinās ar lietotājiem.

 

Es pašlaik ķepājos ar LHGG LTE6  un Cell tower locking sledzoties klāt citiem torņiem 15km atālumā jo visi vietejie torņi vakaros jau paliek izsmiekla līmenī. zem 5Mbps

Protams naktī ātrums ~150Mbps bet kāda jēga no tā

 

Labots - Laxe
Link to comment
Share on other sites

Pirms 9 minūtēm , Laxe teica:

5G arī būs tik lietojams paris gadus

Tik ātri gan nebūs. Kamēr attīstīsies 5g. Visiem arī ierīces nebūs, kas atbalsta 5g. 

Link to comment
Share on other sites

Tagad telefons ar 5G jau sākas zem 200€. Kaut vai par piemēru Motorola Moto G50 5G

Pirms 2 minūtēm , Aigus teica:

Visiem arī ierīces nebūs, kas atbalsta 5g.

 

Link to comment
Share on other sites

Neiet runa par cenu. Visi neskries manīt telefonu 5g dēļ. Varētu pēc diviem gadiem veikt aptauju šeit, cik 5g dēļ manījuši telefonu (un vispār priekš kam 5g telefonā) un cik vispār lieto 5g...

Labots - Aigus
Link to comment
Share on other sites

Un mājas pieslēgumus ar rūteriem arī sataisīs. Kā man tuvējā tornī būs, tā lūgšu LMT lai ved rūteri.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es, domāju mums ir jāuztaisa jauna tēma par 5g Latvijā. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...