Jump to content

Nozaudētas auto atslēgas. Auto atmūķēšana.


Artic^MX
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem,

Vakardiena izvērtās ļoti jautra. :)

 

Tātad stāsts kopumā:

Auto tika iegādāts ar vienu atslēgu, bet otra vēl netika paspēta pievīlēt. (nelikās tik ļoti steidzams pasākums :D )

Vakar aizbraucu līdz laukiem (Liepājas puse) un sanāca pazaudēt vienīgās atslēgas.

 

Jāpiebilst, ka viss bija forši sasnidzis, un vietas, kurās esmu bijis arī diezgan daudz.

 

Šodien tika sadabūts metāla detektors un pastaigāju pa vietām, kur itkā esmu bijis, bet neveiksmīgi.

Zemē ir diezgan daudz visādi citi metāla štrunti, kas visu to pasākumu apgrūtina.

 

Auto ir Mazda 6, 2003. gada.

 

Tad nu tā. Varbūt kādam ir kādas idejas kā to auto atmūķēt bez lieliem bojājumiem?

 

Atslēgai ir čips - imobilaizera čips. Varbūt kāds zina, kādās frekvencēs un kā tas čips strādā?

Ar metāla detektoru meklēt metālu nesanāk, bet varbūt var meklēt pēc čipa frekvences?

 

Lai vai kā, būšu pateicīgs par jebkurām idejām. :D

 

Domāju, ka vēl noteikti pagaidīšu līdz sniegs nokusīs. (bet ņemot vērā Mērfija likumus, tad varētu nebūt nemaz tik drīz) :)

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

Atslēgai ir čips - imobilaizera čips. Varbūt kāds zina, kādās frekvencēs un kā tas čips strādā?

Autiņam nāca līdzi grāmatiņa? Grāmatiņā varētu būt kartiņa ar kodu, pēc kura pie dīlera varēsi jaunu uztaisīt.

iekšā autiņā tev tikt palīdzēs jebkurš tāda veida serviss, arī youtubē var atrast idejas - mēģini uz savu atbildību.

Lielākā šaize būs ar auto kustināšanu.

Link to comment
Share on other sites

 

 

auto atmūķēt bez lieliem bojājumiem

Uzzini, kurš stikls ir lētākais un visātrāk pieejamais un bliez to ārā...

Link to comment
Share on other sites

_dunduks_
Uzzini, kurš stikls ir lētākais un visātrāk pieejamais un bliez to ārā...

Un ko saimnieks/autors darīs ar to mašīnu? Iedarbināt tāpat nevarēs.

 

Nezinu, kā Mazda, bet Mollers audi mašīnām atslēgas varēja izgatavot (pasūtināt no rūonīcas), ja uzrādīji mašīnas reģistrācijas apliecību.

Labots - _dunduks_
Link to comment
Share on other sites

Ar mazda dīleriem jau sazinājos.

Arī biju dzirdējis, ka pēc VIN šamie var uzreiz uztaisīt atslēgu, bet izrādās, ka nevar.

Dīleris ieteica kantori, kas izņems slēdzeni un pēc slēdzenes uztaisīs atslēgu, bet kopējā summa sāk vilkt jau uz 250 EUR, nemaz nerunājot par to, ka auto jāaiztransportē uz Rīgu.

 

Par atslēgas čipu un tā frekvenci nevienam nav informācijas?

Nevar kādu RFID (vai kā tie čipi strādā) readeri salikt un ar to pastaigāties? :D

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu es arī nezinu, kā darbojas mazdas immo - bet šaubos, ka iespējams piekodēt vēl vienu atslēgu pa taisno mašīnas kompī. Vismaz tik vecam auto.


The second type, used by automobile manufacturers, are called magnetic coupled transponder systems. Magnetic coupled transponder systems are passive in nature. This means they do not require constant electricity and thus do not need a power source of their own. They operate in the frequency range area of 125 kHz. Since magnetic coupled transponders do not have their own power source, they are very limited in range of communication and generally operate in the range of 1 cm to 15 cm.

 

gudlak.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

intervall

Izbliezt stiklu + jaunu aizdedzes slēdzeni ar atslēgu(neticu, ka immo nevar pieprogrammēt), tas varētu būt lētāk par eur 250.

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

jaunu aizdedzes slēdzeni ar atslēgu(neticu, ka immo nevar pieprogrammēt)

Jāprasa mazdistiem. ir auto, kam immo iet caur dzinēja vadību, būtībā, jāmaina visas smadzenes šādā scenārijā. 250 sāpīgi, protams. No otras puses, pēc tās operācijas, ja vari būt drošs, ka ar vecajām atslēgām - ne to, ko papisi, ne to, ko kāds sev paturēja - ar auto nevar aizbraukt, tad, iespējams, ir tā vērts.

var gaidīt līdz pavasarim - a no tās mazdas vēl kkas pāri būs palicis?

Link to comment
Share on other sites

IMO var pieprogrammēt, ja ir Master key pieejams. Ja nav, tad jāmaina viss drošības bloks. 250 EUR par to visu ir diezgan lēti.

Link to comment
Share on other sites

Cik sapratu, tad immo nav jāmaina, jo šamo var piekodēt.

 

Edited: Laikam tad var iztikt arī bez master key.

Un 250 bija par abām atslēgām.

 

Biki pagaidīšu, cerams, ka sniegs nokusīs un atradīšu.

Ja nesanāks, tad laikam būs logs. :)

Labots - Artic^MX
Link to comment
Share on other sites

Cipari, ko prasa atmūķētāji mēdz būt kosmiski. 3 gadus atpakaļ veiksmīgi 3 reizes  2 mēnešu laikā vienīgo atslēgu atstāju mašīņā. Visas reizes mūķēšana notika mehāniski palaužot vaļā durvis, tikai katrs izmantoja cita veida štrumus, Ja tev nedeg auto dabūt vaļā tagad un uzreiz (uz ko parasti visi šie mūķētāji iziet, prasot patiešām kosmisku ciparus) - es tev ieteiktu uzsūtīt šo te:

 

http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=air%20pump%20wedge&rt=nc&LH_PrefLoc=1&_trksid=p2045573.m1684

 

Šis ir civilizētākais veids kā nebliežot ārā stiklus un pārāk nesabojājot durvis, paplest pietiekami lielu atveri lai tālāk jau ar stiepli atķeksētu vaļā.

Link to comment
Share on other sites

ja vēl neesi paspējis - aprunājies ar autolockmaster, ja domāju, ka pratīsi runāt krieviski tas būs + sarunai

 

tur divi meistaru diennakts mobilie uzrādīti

 

pieļauju, ka kāds signalizāciju / elektronikas specs vietējais var dabūt dziesmā to auto

 

kāds kam taisnas rokas tikmēr var nourbt / novīlēt stūres bloķētāju

 

pirms tam gan jābūt  plānam ko darīs tālāk un cik tas maksās

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ir onkuļi, kas var atmūķēt auto, piebrauc un atmūķē, manam brālītim nācās izmantot, tikai ko iesāksi bez imo...

Link to comment
Share on other sites

LPC 

ne katram auto ir pavelkamas pogas ko ar atlocītu drēbju pakaromo atvērt

 

salona kopumā tikt ir viegli, 

 

nourbjot stūres bloķētāju var vilkt uz rīgu, (ja nav automāc) tik jāsagaida kad beigsies ziema, 

Link to comment
Share on other sites

Tieši ar to kantori arī runāju. (lockmaster)

Kopumā jau tas cipars būtu ok, bet vēl jātiek iekšā mašīnā un vēl uz Rīgu jādabon.

 

Par tiem gaisa spilveniem liekas ok, iespējams kāds jāuzsūta.

 

rodrigez, ko biji domājis ar - "salona kopumā tikt ir viegli,"?

ir vēl kādas metodes vai biji domājis par stikla sišanu?

Labots - Artic^MX
Link to comment
Share on other sites

 

 

tur divi meistaru diennakts mobilie uzrādīti   pieļauju, ka kāds signalizāciju / elektronikas specs vietējais var dabūt dziesmā to auto

 

Man ir liela aizdoma, ka sazvanoties ar autolockmaster, ieradīsies elektronikas specs ar dzelzs lineālu, stiepli un šādu pašu pumpējamo spilventiņu :) Cik nu man un maniem paziņām ir nācies saskarties - viss, ko viņi var piedāvāt, ir tikt salonā.

 

Urbt stūres bloķētāju un vilkt uz Rīgu - šeit rodas jautājums, cik šāds pasākums ir rentabls 2003 gada mazda 6 - es jau nu gan ieteiktu sākumā tikt salonā, paskatīties vai salonā arī pati atslēga nav gadījumā palikusi - un ja nē - attiecīgi evakuators un autoserviss, kurš arī lai lemj, ko darīt tālāk, kādas vispār iespējas nomainīt slēdzeni + jaunu atsleģu piekodēšana (tobiš - cik šāds prieks finālā izmaksā) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nourbjot stūres bloķētāju var vilkt uz rīgu
Un imo? 
Link to comment
Share on other sites

Vienkāršākais - sameklēt no šrota motora vadības + imobilaizera bloku un atslēgas čipus, visas atslēgas. Kā tikt salonā, jau aprakstīja...... Njā.. nevajag pirkt auto ar vienu atslēgu! Vēl jo vairāk, otrā var būt palikusi vecajam īpašniekam..... 

Link to comment
Share on other sites

salonā:

centrālā atslēga uz gaisu/vakumu vai elektriskā - dažādas iespējas seko, bet jāzin kur un kādi vadi izvilkti

spilventiņu aizvietot ar ko un atvēt stiepli ja ir ko vērt

logi visi elektriskie? parasto ar stiepli atvērt, elektrisko arī, bet visrīzāk pie ieslēgtas aizdedzes vai ACC, ko var mēģināt izdarīt no motortelpas, bet atkal jāzin kur

 

papētīt internetā kādas formas dzelzs lineāls vajadzīgs lai atvērtu konkrēto auto modeli, tur vajag izgriezt āķa formas galu vai savādu, kā kuram auto

 

kāda virsbūve? bagāžnieku varbūt vieglāk atvērt, caur numura apgaismojuma caurumiem


Jema

 

"vilkt" ir "vilkt" nevis ātri braukt

 

un imo risināt rīgā, 

 

pieļauju, ka liepājā gan ir kāds signalizāciju specs, kas var iedarbināt to auto

Link to comment
Share on other sites

Ak jā, moš variants ar veco īpašnieku sazināties, lai kārtīgi pameklē - moš otrā atslēga tomēr atrodas..... 

Link to comment
Share on other sites

nē, Raimonds, cik saprotu, ir teorētiķis, kurš ilgi apgūst teoriju bet nedara

 

es piekopoju "darīt"

 

esmu veicis visas sevis augstāk minētās darbības, ar dažādām sekmēm

Link to comment
Share on other sites

 

 

Uzzini, kurš stikls ir lētākais un visātrāk pieejamais un bliez to ārā...

Šitā golPam ir darīts :D 

Link to comment
Share on other sites

2006 gada rekur šitā verās

 

Ребята!!! Машину открыли!!! Всем спасибо за ответы!!! ближе всех к верному решению оказался Spb-mazda
Нашла тут в окрестностях толкового парнишку, подъехал, отогнул линейкой дверь, всунул какую то резиновую штуку, надул ее, тем самым еще отогнул чуть дверь, но более мягким способом чтобы не повредить, одной металлической проволокой отжали кнопку центрального замка, а второй проволокой дернули за ручку изнутри, и дверь открылась!!! Прикурили аккумулятор и завелась !!! Все заняло ровно 10 минут, ни одной царапины ни на двери изнутри ни на двери снаружи ( хотя я боялась если честно что изнутри то чуть поцарапают точно) , но руки надо иметь не из ж...... точно icon_biggrin.gif , Тут нужна сноровка и опыт какой никакой! Технология проста, но лично я бы так не смогла, да и человек который первый раз делает думаю тоже не смог бы, ну или помучился бы точно, да и царапок было бы не избежать! Хорошо что не стала выламывать поворотник, он там крепко сидит icon_biggrin.gif . И разбивать стекло не стала, вставить проблема, все хотят после праздников или стекол нужных нет.....вообщем сегодня весь день на телефоне обзванивала сервисы, никто не брался помочь ( как ни странно). А "Ангел" конечно ну такую сумму загнул за приезд в подмосковье ужас!!!!!
Теперь поняла как угонщики открывают машины на раз! icon_biggrin.gif 

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

offtopiks:

Ja šo lasa foruma administrators lūdzu nomainīt manu lietotāja vārdu uz: "Usins"

pieci simboli, sākas ar lielo u, bez pēdiņām, paldies!

Es gan neesmu administrators, bet vai tas ir tas pats niks, kas pirms gadiem 10 bija "@@usins_pacina"? Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

nebūs gan. tas pēc postiem izskatās zinošāks datoros par mani.

 

tāds baigais oftopiks, bet es neatradu iespēju mainīt lietotāja niku. 

kādā virzienā vērsties lūdzu?

 

bmwpower.lv samainīja (tur tagad Usins) pat neskatoties, uz to ka neesmu "atbalstītājs" (neesmu ziedojis 10Ls laikam)

Link to comment
Share on other sites

Kaut kur bija raidījums un tur diezgan uzskatāmi pierādīja, ka izsists logs ir lētākais un ātrākais variants.

Link to comment
Share on other sites

Par logu - nebūt nē,  tas logs vēl jādabū atpakaļ, stikli jātīra. Vienkāršāk ir atspiest durvju augšdaļu ar ķīļiem / gumijas spilventiņu. Tas lai tiktu salonā. 

Link to comment
Share on other sites

intervall

 

 

2006 gada rekur šitā verās   Ребята!!! Машину открыли!!! Всем спасибо за ответы!!! ближе всех к верному решению оказался Spb-mazda.  Нашла тут в окрестностях толкового парнишку, подъехал, отогнул линейкой дверь, всунул какую то резиновую штуку, надул ее, тем самым еще отогнул чуть дверь, но более мягким способом чтобы не повредить, одной металлической проволокой отжали кнопку центрального замка, а второй проволокой дернули за ручку изнутри, и дверь открылась!!! Прикурили аккумулятор и завелась !!! Все заняло ровно 10 минут, ни одной царапины ни на двери изнутри ни на двери снаружи ( хотя я боялась если честно что изнутри то чуть поцарапают точно) , но руки надо иметь не из ж...... точно  , Тут нужна сноровка и опыт какой никакой! Технология проста, но лично я бы так не смогла, да и человек который первый раз делает думаю тоже не смог бы, ну или помучился бы точно, да и царапок было бы не избежать! Хорошо что не стала выламывать поворотник, он там крепко сидит  . И разбивать стекло не стала, вставить проблема, все хотят после праздников или стекол нужных нет.....вообщем сегодня весь день на телефоне обзванивала сервисы, никто не брался помочь ( как ни странно). А "Ангел" конечно ну такую сумму загнул за приезд в подмосковье ужас!!!!! Теперь поняла как угонщики открывают машины на раз!  

Atvērt jau nebūtu nekas sarežģīts, uz to gan jau jebkurš normāls kantoris parakstītos, bet kā tu palaidīsi auto bez atslēgas?

Kontaktgrupa(vajag jaunu slēdzeni+atsēgu) ta' ir "jāsaslēdz" + immo jāpieprogrammē.

Link to comment
Share on other sites

Par logu sišanu, vienmēr šis video atmiņā nāk, labākais ka šajā gadījumā tam nav jēga, volvo bloķē durvis un no iekšpuses atvērt vienalga nevar  :)

 

Link to comment
Share on other sites

Nu gan lieta palika nopietna. Sievai rīt dzimšanas diena, bet atcerējos, ka dāvana man mašīnā. :D :D

 

Rīt vēl apzvanīšu Liepājas kantorus un tālāk jau skatīsies.

Ja tiktu iekšā auto - nedaudz problēmu atkristu, kaut vai tad pats varētu izņemt slēdzeni no durvīm un aizvest čaļiem, lai uztaisa.

Link to comment
Share on other sites

intervall

Neesi apdomājis izsist mazo stikliņu aizmugurē, tas varētu būt lēts un pats noteikti prastu nomainīt.

Link to comment
Share on other sites

Labvakar, drunk_lizard!

Atkārtošu vēlreiz, domāju, ka nekad neesmu reģistrējies notepad.lv nu vismaz tik ilgi lai atcerētos niku un būtu saglabājis loginu.

 

Lūdzu neliegt man pieeju šim forumam.

No sirds vēlējos palīdzēt topika autoram. Man ļoti žēl, ka mani uz praktiskās pieredzes balstītie ieteikumi tik ļoti griež acīs.

 

Vēlos atzīmēt, ka esmu labojies, un foruma noteikumus par sarkasmu padomos vairs nepārkāpju.

 

Topika autoram un intervall

mazais stikliņš parasri ir dārgāks un līmējams, pirms sist iesaku vismaz uzzvanīt uz kādu mazdas detsļu slidinājumu un servisu par nomaiņas cenu.

 

Es saprotu ka laukos -10 grādos meditēt pie auto ar stiepli un linēalu negribas.

 

Man Rīgas centrā nesen izvilka aizdedzē nolūzušu atslēgu 15mm dziļumā, 15-20 minūtēs par ļoti godīgu cenu.

 

Pazvani taču Liepājā pa auto signalizāciji kantoriem un atslēgu servisiem. Kamdēļ demolēt.

Link to comment
Share on other sites

Drīzāk pastaigā pa "īsto rajonu" Liepājā un tev gan durvis atvērs, gan auto iedarbinās.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...