Jump to content

Pokera saits negrib izmaksāt naudu.


simtnieks
 Share

Recommended Posts

Nesen piereģistrējos pokera saitā PKR.com. Vinnēju 100 EUR, paņēmu uz izmaksu, bet viņi man uzrakstīja, ka nepieciešams apstiprināt manu identitāti un adresi. ID karti viņi pieņēma, bet viņiem vēl vajag šādu brīnumu (1. Copy of proof of address, for example a online bank statement or official letter, showing your full name and current postal address which is no more than 3 months old. A snapshot of the bill will not be accepted, we need to see all of the document page). Problēma ir tajā, ka es īreju dzīvokli un komunālo maksājumu rēķinos ir saimnieces vārds nevis man. Rakstīju to viņiem, bet nekādu sakarīgu atbildi nesaņēmu. Jautājums, kas ir online bank statment? Kā tādu var dabūt ar mani adresi un vārdu? 

Link to comment
Share on other sites

Tā ir bankas konta izdruka. Izklausās pēc UK vai Īrijas padarīšanas, viņiem tādas lietas patīk prasīt. Tas gan nenozīmē, ka tu jau tagad neesi 'apjāts'.

Link to comment
Share on other sites

Nedomāju, ka viņi dēļ 100eur ies kādu apjāt.

Kaut kur tak Tu deklarēts esi? Aizsūti to pašu bankas izdruku (kur parasti ir arī angliski) un viss būs kā nākas.

Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Varbūt viņiem der arī kāds telefona rēķins vai kas tamlīdzīgs. Ja pat PayPalam der, gan jau viņiem arī der.

Link to comment
Share on other sites

Ja tev atnāk rēķins par mobīlo uz e-pastu, saglabā to, izdrukā un nobildē ar fotoaparātu. Pēc tam nosūti tiem bildi. Es tā esmu darījis visur, kur man prasīja "Proof of address''.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Tā ir standarta pokera saitu prakse un tas ir normāli. Visvienkāršāk parasti ir ar mobilā telefona rēķinu, dažreiz der arī vienkārši bankas izraksts angļu valodā, kur uzrādīta adrese ( šķiet ka tas bija  pāri eur maksas pakalpojums bankā)

Link to comment
Share on other sites

Tas ir ļoti vienkārši. Ieej interneta bankā pēdējos maksājumos un nokopē to sarakstu PDF formātā kā izdruku. Tur parasti ir arī adrese minēta un vārds, uzvārds. Ar to vajadzētu pietikt.

Link to comment
Share on other sites

Tak  nomaini inernet bankā adresi uz to, ko esi norādījis reģistrējoties PKR, aizej uz banku, palūdz izrakstu ( būs tev adrese un bankas zīmogs/paraksts), nomaini adresi atpakaļ uz iepriekšējo.

Link to comment
Share on other sites

Ja jau pokers, tad ir arī pastāvīgs internets ar rēķinu kur vārds un adrese. Nav tā situācija ka izeja ir fotošops, ka nepaliek bez izmaksas un bloķētu kontu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

No savas pieredzes. Ir diezgan bieži sūtīti skani uz dažādām pokera istabām.

Kā jau iepriekš minēja, tad var izprintēt  telefona rēķinu un tad noskanēt (šis variants gan dažām pokera istabām nepatīk).

To pašu var arī izdarīt ar atskaiti internetbankā (šis variants man aizgāja 888.com). 

Vēl man aizgājis variants ar skanētu rēķinu par pirkumu internetveikalā.

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...