Jump to content

Tele2 bezlimita "internets mājai"


Piits
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Drīzumā pārvācos uz mitekli Grīziņkalnā, kur vienīgais pieejamais "vada" internets ir Lattelecom 10mbit DSL par 17,50 EUR, kas pēc 100mbit optikas (kas ir tagad) būtu diezgan sāpīgi, tāpēc skatos uz 4G bezvadu risinājumu pusi. 

 

Meklējot atsauksmes atradu, ka citādajā kompānijā Bite par vārdu "bezlimita" ir mazliet citāda izpratne, un pēc pārsimts GB sākās ierobežojumi un skābekļa piegriešana, kas mājas lietošanai nav ok. Kā ir šajā sakarā ar Tele2 bezlimita piedāvājumu? Kā ir ar stabilitāti? Zinu, ka var paņemt izmēģināt rūteri uz 7 dienām un to arī darīšu, bet cik saprotu, tas īsti nav tas labākais, kā spriest par pakalpojumu, jo testa periodā tas strādājot labāk, kā īstenībā. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Kā šiem ar reālo ikdienas/vidējo ātrumu un aizturēm? "Tradicionālajam" operatoram ar to ir īpatnēji arī laikaposmos, kad nav "pīķa stundas".

 

Ping statistics for 8.8.8.8:
    Packets: Sent = 288, Received = 270, Lost = 18 (6% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 52ms, Maximum = 3914ms, Average = 583ms
----
Ping statistics for 212.93.97.182:
    Packets: Sent = 350, Received = 333, Lost = 17 (4% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
    Minimum = 24ms, Maximum = 3996ms, Average = 548ms
Link to comment
Share on other sites

Vito Ventura

Ir aptuveni gadu ilga pieredze ar LMT 4G mājas internetu. Nekas netika ierobežots, lai gan bija pamatīgs trafiks no pirātu līčiem un strīmošanas. Trafiku gan centos netaisīt "pīķa stundās", varbūt tāpēc mani pažēloja :D Lielākoties (ar retiem izņēmumiem) vienmēr bija vismaz 30-40mbps gan augšā, gan lejās, ar pingu 40ms robežās.

 

Tagad ap ziemassvētkiem sanāca pie radiem vairāk kā nedēļu izmantot Tele2 internetu un izrādījās, ka Tele2 pārstāvis, uzstādot rūteri, bija uzlicis 3G režīmu ar visām no tā izrietošajām neātruma un 200+ pinga sekām. Nevis Auto, bet 3G only. Pēc 4G ieslēgšanas situācija uzlabojās, bet līdz LMT ātrumam tomēr visai tālu.

 

LMT un Tele2 rūteru lokācija viena un tā pari, pāris centimetru robežās, Liepājas centra tuvumā.

Link to comment
Share on other sites

Izmantoju tele2 internetu ikdienā, viss ir apmierinoši. Lietoju, protams, uz 4G un regulāri D/L ātrums ir ap 40-50mbit/s, U/L ir ap 10mbit/s. Taču d/l mēdz svārstīties, taču zemāku par 15mbit/s, manuprāt, vēl neesmu novērojis.

 

Pa pēdējām 120 dienām izmantoti 1.25TB, kas ir virs 300GB mēnesī.

 

Intereses pēc, kāds tad ir bites limits?

Link to comment
Share on other sites

Tad tas pats, ko es esmu dzirdējis - arī par 100GB. Tādi jautājumi, jo Bite šobrīd esošajiem klientiem piedāvā to pašu 'bezlimita' plānu par zemāku cenu. Ja nemaldos, tas ir nedaudz virs 15EUR/mēn, kas ir visai lētāk par tele2 variantu. Interesanti tikai, ka šķietami viņu mājaslapā neko par šiem ierobežošanas noteikumiem vai pašu limitu nevaru atrast, BET atradu

 

 

Ja gadījumā kādreiz nesanāks iekļauties Bezgalīgs interneta apjoms tarifu plāna minētajos noteikumos, internets Tev būs pieejams ar ātrumu 512Kbit/s.

Kas apstiprina, ka vispār kaut kāds ierobežojums iestājas.

Link to comment
Share on other sites

Paņem patestēt gan tele2, gan LMT mājas internetu un paturi ātrāko.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Paņem patestēt gan tele2, gan LMT mājas internetu un paturi ātrāko.

 

LMT priekš manis mazliet par dārgu - LMT ātrākais internets mājai maksā 27 eiro, bet iekš Tele2 pa 26 eiro sanāk mājas internets + telefona tarifs ar 6 GB (atlaide kā komplektam)

Link to comment
Share on other sites

 

 

LMT priekš manis mazliet par dārgu - LMT ātrākais internets mājai maksā 27 eiro, bet iekš Tele2 pa 26 eiro sanāk mājas internets + telefona tarifs ar 6 GB (atlaide kā komplektam)

Bija līdz 31.decembrim iespēja šo komplektu pieslēgt.

Bet cik zinu, tad ierobežojumu Tele2 mājas internetam nav, ja vien negrasies serverus slēgt klāt pie Mājas rūtera.

Link to comment
Share on other sites

lietoju tele2 mājas internetu jau kādus 10 mēnešus un nekādu problēmu. 30-50 down/10-20 up

Link to comment
Share on other sites

 

 

120 dienām izmantoti 1.25TB

Kā šis raksturo bezlimitu? Vēl varēji uzrakstīt, ka redz pa desmit gadiem esi iztērējis 500TB. Lūk ja būtu 1.2TB mēnesī, tad jā, tas jau velk uz bezlimitu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

un internets mājai 2 par 21.34 eiro?

 

Tele2 bezlimits ir nedaudz lētāks un ievērojami ātrāks. Esmu neilgu laiku lietojis to un tas ir galīgi garām.

 

 

 

Lūk ja būtu 1.2TB mēnesī, tad jā, tas jau velk uz bezlimitu.

 

Un..? Tāda tukša piršana, tas ir tavs subjektīvais viedoklis. Turklāt es nevienam neko par patiesu bezlimitu neesmu teicis. Neapšaubāmi, ka pie kaut kādas robežas arī tele2 sāks to ātrumu griezt nost.

Labots - Emilz
Link to comment
Share on other sites

Man ir LMT ar gprs+ (reāla ip adrese) un visa jautrība ar googli jau labu laiku nav manīta! 

 

Bet paziņas jaunmārupē lieto tele2 - sīkie youtube multenes caurām dienām dzenā - problēmas pagaidām nav novērota un torņa noslodze mazāka kā LMT (Tas konkrēti Jaunmārupē) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

nu kapcjas vietaa ir kaut kaadas futuuristiskas fotograafijas ar nesaprotamaam prasiibaam. piemeeram, atziimeejiet bildi ar ezeru... plje, kursj uz taam miglu bildeem speejiigs atskjirt ezeru no upes vai juuras?

Es kaut kā pēdējā laikā nospiežu uz to tesktu "I'm not a robot" un šis tur ievelk ķeksi, un store fronts un tml. nav jāklikšķina.

Izskatās, ka dēļ tās DE adreses, ko šamie pārpirkuši, arī neiet vietējās on-line TV.

Šoreiz kaut ko galīgi meistarībā sagooglējuši.


 

 

naakas mainiit mekleetaaju uz bing

Es šo nesen nejauši atvēru, biju šokā par rezultātiem 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Mums Alūksnes pusē galīgi švaka telīte palikusi.  Zvanīju uz Tele 2 , tur tikai pateica ka tīkla noslodze esot liela. Bet kāda tīkla noslodze svētdienas saulainā rītā, vēl saprastu vakarā. Kā ir citiem, nav pēdējā laikā ātruma kritums? 

6368224085.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pa vasaru izmantoju Saulkrastos Tele2 4G rūteri ar bezlimitu - nepilni 20 Eiro/mēnesī un viss bij ok. Tik viena nianse, kad nesu atdot, tad izrādās, ka minimālais termiņš ir 6 mēneši un jāpiemaksā par atlikušo laiku nepilni 8 eiro/mēnesī. Līgumā tas tiešām atrunāts un es pats esmu vainīgs, ka nepievērsu uzmanību, bet tā kā man meitene, kas to rūteri Tele2 centrā deva, skaidroja, ka lieto kaut mēnesi un jebkurā brīdi var atdot, samaksājot par dienām, tad pēc nelielām pārrunām, vienojāmies, ka nepiemaksāšu. :) Vienīgi uz nākamo vasaru būs jāmeklē citi varianti, jo reāli vajag tik uz 3-4 mēnešiem, piemēram LMT 4G pa 21,34 bez minimālā laika ierobežojuma.

 

 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

Jābūt uzmanīgam ar tiem gnīdām, vienmēr jālasa papīrs!

Tapēc jau visi "pakalpojumu" piedāvātāji grib vienoties mutiski (pa telefonu), nevis e-pastu, jo e-pastā paliek korespondence.

Labots - Pētnieks
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

pirms 6 stundām , Racer teica:

 bet tā kā man meitene, kas to rūteri Tele2 centrā deva, skaidroja, ka lieto kaut mēnesi un jebkurā brīdi var atdot, samaksājot par dienām

 

tur jau akmens tās meitenes dārziņā jo mana gadījumā tas ka jāmaksā atdodot ātrak par 6mēnešiem tika izskaidrots pirmāmkārtām....

Link to comment
Share on other sites

Man gadijās amizants gadijums gan LMT sāka reklamēt savus 14Gā. Paņēmu uz to testa nedēļu vai divām, patestēju, nosūtiju sev 2 SMS. Atdodu modēmu, man pienāk rēķins - 4 vai 6 santīmi :-D

Cirks tas LMT.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Kad, pārejot pie cita operatora, kurjers atveda līgumu, nemaz neļāva izlasīt, jo pēc likumdošanas esot spēkā 2 nedēļu atteikšanās periods arī ar parakstītu līgumu. Sanāk, ka tur darbojas tas pats internetveikalu variants, ka pa telefonu piedāvātais ir atgriežams 2 ned. laikā, neskatoties uz parakstu?

 

Telefona sarunas automātiski ierakstīt mūsdienās nav prolēmas. Tas pats T2 savā piedāvājumā līgumā bija noapaļojis mēneša maksājumu uz augšu pa trīsdesmit ar ko centiem no solītā. Saņemot citu piedāvājumu gan negāju kasīties..

Link to comment
Share on other sites

pirms 3 stundām , Pētnieks teica:

Man gadijās amizants gadijums gan LMT sāka reklamēt savus 14Gā. Paņēmu uz to testa nedēļu vai divām, patestēju, nosūtiju sev 2 SMS. Atdodu modēmu, man pienāk rēķins - 4 vai 6 santīmi :-D

Kas domāji, ka testa laikā SMS ir bezmaksas?

Link to comment
Share on other sites

pirms 2 stundām , Ant_LV teica:

Kas domāji, ka testa laikā SMS ir bezmaksas?

 

Ja līgumā nav minēts savādāk tad jā, protams!

Ne jau twiters ir vienīgais kam izmantot tos USB modēmus. Labi noder lai izsūtītu kaukādu error message no kāda servera vai tamlīdzīgi. IMHO pāris SMS ietilpst testēšanā.

Es protams neko nesamaksāju, tie tur Rīīīgas pusē laikam saprata cik dumji izgāzušies. :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Kāds šis internets ir 2019. gadā? Apsveru tādu iemēģināt savos apartamentos.

Link to comment
Share on other sites

Stasss

Paņem 14 dienu testu, patestē.

Vai arī kādu priekšapmaksas ZZ..

 

Viss jau atkarīgs, kādā miestā dzīvo, cik tīkls noslogots.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis
(labots)

Tas rīdzinieka veiksmes stāsts mēnesī maksā 450e ir ar vienu sauso tualeti uz māju, kas kopš 18gadsimta nav tīrīta, pilnvērtīgu pelējumu un dušu kas strādā tikai lietus laikā. Droši ņem to mele2 internetu ar pieslēgumu uz 2 gadiem, kas strādās adekvāti tikai izmēģinājuma perioda laikā. Efektīvāk būtu iegādāties pasta baložus un zibatmiņas, vismaz tas strādās stabilāk, būs ar mazāk pārtraukumiem un nodrošinās kaut minimālu ātrdarbību, ko no mele2 nesagaidīt.

Labots - Anonīms Alkoholiķis
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Ā, tad tu labāk Īpaši savādo kompāniju izvēlies? :D 

Link to comment
Share on other sites

AlCohol

savādajiem vel ir 200gb traffika griesti?

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, neesmu izmantojis jamo pakalpojumus - pietika ar atsauksmēm no tiem, kas ir. Skaidrs, ka visi viņi reģiskas,. bet nu šitie ir īpaši pie bik lielākiem apjomiem.

Link to comment
Share on other sites

Jainit
pirms 22 stundām , Kungs teica:

Kāds šis internets ir 2019. gadā?

tāds pats kā 2018 - OK, atkarīgs no vietas. Vienīgi "rūpējoties lietotāja drošību" ieviesuši "fīču", ka pie sasniegtiem 800Gb atslēdz , jeb kā to sauc Tele2 - ierobežo (līdz ātrumam 0kb/s) pieslēgumu līdz brīdim, kamēr neieiesi dati.tele2.lv lapā un neiepazīsies ar brīdinājumu par "datu patēriņu, kurš pārsniedz vidējo mobilā interneta lietotāja apjomu" un nenospiedīsi Turpināt. Un tad līdz mēneša beigām šī operācija būs jāatkārto ar intervālu 200Gb .

Ja šitāda "rūpe par Tavu drošību" Tev nav pie sirds, tad Lattelecom piedāvā 4G internetu izmantojot Tele2 tīklu ar tādu pašu akcijas cenu  un bez ierobežojumiem.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Labāk būtu sākuši ar optikas vilkšanu rīgā, nekā duļķojuši piedāvājumu pārpakojot un pārdodot svešu pakalpojumu. 

  • Bēdīgs 1
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

(labots)
1 stundu atpakaļ, Jainit teica:

tāds pats kā 2018 - OK, atkarīgs no vietas. Vienīgi "rūpējoties lietotāja drošību" ieviesuši "fīču", ka pie sasniegtiem 800Gb atslēdz , jeb kā to sauc Tele2 - ierobežo (līdz ātrumam 0kb/s) pieslēgumu līdz brīdim, kamēr neieiesi dati.tele2.lv lapā un neiepazīsies ar brīdinājumu par "datu patēriņu, kurš pārsniedz vidējo mobilā interneta lietotāja apjomu" un nenospiedīsi Turpināt. Un tad līdz mēneša beigām šī operācija būs jāatkārto ar intervālu 200Gb .

Ja šitāda "rūpe par Tavu drošību" Tev nav pie sirds, tad Lattelecom piedāvā 4G internetu izmantojot Tele2 tīklu ar tādu pašu akcijas cenu  un bez ierobežojumiem.

Tādu pampāļu dēļ operatori ir spiesti ierobežot mazos anānistus, lai neslogo tīklu.

Mans favorīts bite/Tele2, tad nākamie pasta baloži un tad sūda lmt

Labots - Murlo
  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Man bišk ir neskaidrība. Man tagad ir Tele2 bezlimita mājs nets, bet kačājot torrentu, man nekad nekas neiet prom, t.i. upload ātrums visiem torrentiem ir 0. Kaut kas nepareizi konfigurācijā?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Labdien,

paņēmu Tele2 rūteri Huawei B315s-22 priekš laukiem. DL ātrums ~2 Mbps. Telefonā 4-8 Mbps. Tele2 saka, ka tuvākais tornis ir ļoti noslogots, nākamgad cels jaunu. 

 

Tiešā redzamībā tornis nebūs, apkārt priežu mežs. Kad telefons ir tālāk no rūtera, ātrums nez kapēc ir stipri lielāks neka blakus rūterim. Ir arī tāda lieta, ka mājā iekšā tele2 zona ir sliktāka nekā ārpusē.

 

Gribētu jautāt no pieredzes, kādu antenu ir vērts likt?  Mazās iekšējās Huawei antenas esot izpirktas. 

Labots - riki123
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...