Jump to content

Cik izmaksātu izveidot mājaslapu.


wish
 Share

Recommended Posts

Sveiki, prasu ar domu - cik man prasīt, ja es tādu taisītu.

 

Apmēram piemērs, kāds būtu vajadzīgs - http://cargoservice.lv/

 

Neesmu pats ar haltūrām līdz šim īpaši nodarbojies un nezinu - apmēram cik tas var maksāt!

 

Jātaisa būtu:

  • viss dizains,
  • gan jau kaut kādas "contact us" formas,
  • basic karte,
  • Domāju ka arī kaut kāds content management arī (tātad arī backend mazliet),
  • Atsevišķi lietotāji nav, tik admini, kas tur var kaut ko labot,
  • Un gan jau ka man būtu jāizdomā, kā un kur to prodā uzlikt.

Man vienam pie šī strādājot, domāju, ka vakadzētu kādas 2 (varbūt līdz 3, ja tur īpaši "dizainisku" visu vajag) darba nedēļas.

 

Tātad jautājums: cik var prasīt?

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

CMS neder? Tur tak lapā nekā vairāk nav par pliku info. Kāpēc vispār jātaisa no jauna velosipēds?

Izvēlas kuru CMS un attiecīgi piemeklē templeitu. Piemēram Wordpressam admin panelis arī diezgan plašām iespējām jau gatavs. Sakarīga dizaina templeiti sākas no 30$. Formas pluginu veidā apvemties cik daudz.

Par salikšanu kopā tur jau atkarīgs cik nopietni grib pamainīt dizainu, krāsas. Moš kādu slidebar ielikt. Ja tikai salikt un piekārtot tad darbs tur ne vairāk par dienu un sākot no 150€. Ja kaut ko nopietnāk, tad lidz 300€ un ne vairāk. Parasti vairāk prasa tādi, kuri nekuja nejēdz un patērē dienām laika, kur pro var izdarīt 10min.

 

Ja no nulles un 100% pats, tad kā pieņemts valsts iestādēs, sākot no 100 000 ;):D

Labots - smartdevil
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Njā.. Nu jā. Skaidrs :D Pareizi, tur nekas nav, un tiem, kas ar šito nodarbojas, tur būtu 2, 3 dienas.

Tad nav ko rokas smērēt, lai taisa, kas ar šito visu labi orientējas. Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Леший

basic karte

Kas ar šo ir domāts?

 

(tātad arī backend mazliet)

Backend nav tikai CMS.

 

CMS neder?

CMS exploitus pats labosi?

Link to comment
Share on other sites

smartdevil

Priekš tam ir scaneri, virs scaneriem.

Un še tev 10€, izlabo... ja nejēdz, tad lieki runāt. ;)

Tiku saskāries ar amatieriem. Nekā nevar laicīgi izdarīt un nez cik dienas labošanai. Atradu vienu pro un man šis pāris minūtēs par 5ls salaboja, ko vajadzēja.

Link to comment
Share on other sites

Es vienreiz vienam kaktu kantorim, kas negribēja maksāt par hostingu, mājas lapu bloggerī uztaisīju. Darbojas joprojām ;) tikai pa laikam par domēnu piemirst samaksāt un tad man nāk vēstules no nic. Lv ;)

Link to comment
Share on other sites

dizains 100-200 eur

pati lapas izveide sākot no 300. no pirksta izzīst ko tev vajag nespēju, līdz ar to sastādīt tāmi neviens nevarēs.

Link to comment
Share on other sites

Šo visu var elementāri pats par pliku velti sataisīt kaut vai tajā pašā mozello.lv. Pāris Eiro par domenu mēnesī un viss notiek.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Šadu vienkāršu lapu ļoti labi un lēti taisa https://mazaslapas.lv . Tīra vienkārša lapa, bez smagiem CMS.

Labots - eedvins
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...