Jump to content

Gaiļa Gads.


Edis7
 Share

Recommended Posts

Interesanti būtu zināt viedokļus,  kāds tad viņš būs? 

Piem. man tas nu jau pagājušais bija baigi vētrains, daudziem domāju globālā ziņā arī.
Toties šajā gadā ir mans laimīgais cipars 7. Tādām lietām, kā māņticība arī mazliet ticu, kad viņa pastāv.

Ko foruma orākuli šajā sakarā pareģo? 

Visiem Foruma biedriem Laimīgu Jauno Gadu!!!  :)  :)  :) 
 

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

tehno-man, obligāti tagad tev jāuzprasās lai tevi te ieper un nolamā, aizvelcies uz sado mazohist saitiem un tur komunicē.

  • Kādas šausmas! 1
Link to comment
Share on other sites

Edis tu ievilkies te un gaidi kaut kādas atziņas ... pateikt ka tu kļūdījies, vai pats saprati?

Link to comment
Share on other sites

 

 

izņemot tos, kas barojās no valsts siles!

Klau, nu nevajag šādas vispārinātas frāzes mētāt! Tā jau mums te pietiek idioti komentāros portālos! :(

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izskatās, ka tas bija uzbrauciens skolotājiem, maziem bērniem, mediķiem un pensionāriem.

Link to comment
Share on other sites

E=d, mazos bērnus tā kā būtu jāuztur tiem, kas viņus ir sataisījuši! 

 

Bet bija nedaudz savādāk domāts! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tādām lietām, kā māņticība arī mazliet ticu, kad viņa pastāv.

[Grammar Nazi]Un kad tad viņa pastāv? Pavasarī? Rudenī? Divos naktī?[/Grammar Nazi]

 

 

 

Bet bija nedaudz savādāk domāts!

Ugunsdzēsēji, poliči, robežsargi?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ugunsdzēsēji, poliči, robežsargi?

 

Nē! Deputāti, ministriju darbinieki, VID, utt, utjp!

 

Un nemaz nerunāsim par valsts padomniekiem, kas saņem mega algas valsts akciju sabiedrībās par neko!  

Un tie kas bīda shēmas...  

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Lielos vilcienos nekas jau nemainīsies nospiedošajam vairākumam tautas. Augs tikai nodokļi, izmaksas, cenas. Viss pa vecam.

Link to comment
Share on other sites

@ronalds_

Pats nonāktu tur un strādātu kā balts un pūkains mesija bez atalgojuma?

Labots - Draxo
Link to comment
Share on other sites

alusbundza

 

 

 kāds tad viņš būs? 

jāgādā munīcija ....., eirožopa sabruks ...., Latvija būs pēdējā, kas paliks ES savienībā ....., īsāk sakot, katrs par sevi , stiprākie izdzīvos ... 

 

laimīgu jauno gadu visiem ...., un kožam tālāk ...............

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

intervall

Kāds būs jaunais gads? 

Tāds pats kā iepriekšējie - tautai būs jāpelna vairāk, lai dzīvotu kā iepriekš, jo valsts turpinās zagt vairāk.

Šis mazliet izbrīna, 5 gadu laikā cik tautas ir izbraucis, bet mēs turpinām strauji "progresēt".

thumbnail.png

Link to comment
Share on other sites

Draxo, nu tur jau ir tā lieta. Patreizējā situācija ļauj pie varas esošajiem piedzīt kabatu. Būšu godīgs - ja es tiktu pie varas, gan jau ka darītu tāpat.... :( Te vajadzētu likumu par politisko atbildību un sodīt vismaz tos, kas pieņēmuši valstij acīmredzami neizdevīgus lēmumus! 

 

Bet es nepieņemtu stulbus ierobežojums! 

Link to comment
Share on other sites

 

 

tautai būs jāpelna vairāk, lai dzīvotu kā iepriekš, jo valsts turpinās zagt vairāk.

 

Interesants grafiks! Kas, 2009-2010 gados nemaksāja pensijas, nebija policijas un skolotāju???  bet kaut kā ar 5000M varēja valsts iztikt! 

 

Bet tagad pat ar 7000M nepietiek un nodokļi jāceļ!!!!! Apetīte rodas ēdot, jeb cauru spaini ar ūdeni nepieliet! :( 

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēki, kas ekonomiku nav mācījušies, sāk spriedelēt par budžeta niansēm, tad nekas vairāk par tupu Krievijas troļļu tekstiem Delfi komentāru stilā nesanāk.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

e=d, tu vienīgais laikam esi te ekonomiku mācījies!

 

Ta paskaidro bauriem kāpēc 2009 ar 5 mijardiem pietika, bet tagad vairs nē? LV cilvēku skaits ir pieaudzis? A moš kungu apetīte pieaugusi? Kur ir iemesls?   

Link to comment
Share on other sites

Antisemīt , iesaki lūdzu kadu labu grāmatu par ekonomiku.

A to es kautka īsti nerubīju vai ekonomika ir zinātne vai vienkārši zināšana,,, :resent:

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ta paskaidro bauriem kāpēc 2009 ar 5 mijardiem pietika, bet tagad vairs nē?

Kau ko par inflāciju ir nācies dzirdēt?..

Link to comment
Share on other sites

Jā, ir, bet nav dzirdēts ka pensijas par 40% tikušas palielinātas! 

Link to comment
Share on other sites

Pat par deflāciju ir dzirdēts, tikai nezkāpēc nav manīta skaidra formula kā inflācija korelē ar augļošanu un navdas drukāšanu.

Zinātne ibio :)

Link to comment
Share on other sites

Bauriem šādas lietas ir neiespējami izskaidrot. līmenis ir pārāk zems.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Bauriem
Mums ir dzimis vietējais Mihailkovs, tas arī atļaujās sevi pa barinu saukt un pārējos par halopiem! 
  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

Nevajag demagoģiju. Es pirmais šo terminu topikā nelietoju. Tas gan nemaina situāciju, ka bauris ir stulbs pēc definīcijas.

Link to comment
Share on other sites

e=d, nu tu viedais, izskaidro mums, lameriem, uz pirkstiem,  kāpēc valstij 2009 gadā ar 5 miljardi pietika, bet tagad pat ar 8 nepietiek un jāžmiedz visi ko var ar nodokļiem???? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jā, ir, bet nav dzirdēts ka pensijas par 40% tikušas palielinātas!

Tev liekas, ka budžetu sastādā tikai pensijas? Tu uzdevi jautājumu, es atbildēju. Es tev nevaru apgalvot, ka tas viss ir tīri inflācijas iespaids, bet ir jābūt pilnīgam cirvim, lai pilnā nopietnībā ticētu, ka valstī ar inflāciju budžets piecu gadu griezumā nepieaugs.

Link to comment
Share on other sites

Labi, pieaug, bet ne jau tuvu 2x! 

 

Tas ir - mums jāsavelk jostas lai kungi varētu dzīvot tāpat kā agrāk, ja ne vēl labāk!  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tas ir - mums jāsavelk jostas

Nu, nu - little drama queen. :)

Es neteiktu, ka no gada uz gadu sāktu dzīvot sliktāk un justu nomācošu naudas trūkumu.

Link to comment
Share on other sites

viesturs0711

Mees tak aizsardziibai beidzot saaksim teereet vairaak...

Link to comment
Share on other sites

Visi budžeta faili ir atrodami Finanšu ministrijas mājaslapā. Vari paņemt un salīdzināt kurās pozīcijās ir pieaugums. Pēc tam jau ar konkrētiem jautājumiem kāpēc tajā sfērā vairāk nāc šurp.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Kau ko par inflāciju ir nācies dzirdēt?.

 

Jā, nafta nogāzās lejā, paraujot citas cenas lejā, izņemot korupciju un pie siles esošo un viņu sadarbības partneru un radu apetīti.

Link to comment
Share on other sites

alusbundza

@@ronalds_,

nav vērts ar tirliņiem laiku kavēt ......,

e-d ir kaut kāds mūžīgais ierēdnis ...., kam tu un es maksāju algu, bet rukijs ir kaut kāds slapjais .....  

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...