Jump to content

Sienas kronšteins priekš SONY KDL-50W809c


Yaris
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

ir ideja pielikt pie sienas SONY KDL-50W809c

bet ir aizdomas ka ir dažas problēmas, jo tv "pakaļa" nav plakana, taisna, skrūvju attālumi ir 40cm horizontāli, 30 cm vertikāli, bet augšējās ir dziļāk iekšā pie paša paneļa ~5cm starpība starp apakšējām,  un amazone tirgo pat kautkādus adapterus, https://www.amazon.co.uk/VESA-Adapter-Kit-Sony-W6/dp/B00LXP57IQ

 

skatoties internetveikalos, izskatās ka visas kronšteinu sliedes savienojas taisnā plaknē, un vai tad viņām nāk līdzi kādi adapteri/distanceri nestandarta situācijām? vai nāksies veikt kādu Macgaivera DIY risinājumu? :)

 

varbūt varat ieteikt kādu kronšteinu ko varētu arī grozīt horizontāli, jo istabā dīvāns atrodas stūrī un liekas ka nepieciešams tv lpagriezt nedaudz slīpi pret vienu stūri.

 

varbūt varat ieteikt kautko, kur meklēt, vai kādu modeli skatīties?

 

siena ir koka + apmetums, takā tādi varianti kas tikai uz 2 skrūvēm liekas nederēs īsti,

 

 

Link to comment
Share on other sites

Oki, paldies!

 

..njā laikam tv oriģinālie distanceri ir kautkur "pazaudēti" , bet nu tā nav problēma.  bet tas SONY variants ar vienu sliedi gan liekas dīvains un vēl apakša piestiprināta ar siksniņu pie sienas :D   jo liekas, ka gandrīz visi pie sienas redzētie tv ir likti ar nelielu slīpumu uz leju, un manā variantā vēl tv apakša vismaz 110cm no grīdas, jo tālāk no bērniem jo labāk :D:TBS:

Link to comment
Share on other sites

Volodja Zavituškins

Komplektā Tev noteikti nāca tādi kā skrūvju pagarinājumi (neliels cilindrs, kur vienā galā ir ārējā vītne, kas skrūvējas iekš TV un otrā ir iekšējā vītne, kur var skrūvēt klāt stiprinājumu - http://thumbs.ebaystatic.com/images/g/7QEAAOSwLVZVzC6F/s-l225.jpg )
Ja pazaudēts, tad var izlīdzēties ar garāku skrūvi, to fiksējot pie stiprinājuma ar uzgriezni no otras puses un tad izmantot jebkuru standarta VESA stiprinājumu ar regulējamu vertikālo slīpumu.
 
 

Link to comment
Share on other sites

Man ir KDL-50W808C (nezinu un ar ko diži atšķiras no KDL-50W809c, varbūt pavisam savādāks). Euronics konsultants teicās šis derēs: https://www.euronics.lv/t/92505/aksesuari-majas-kinozalem-un-televizoriem/sienas-stiprinajums-prieks-40-80-televizora-w50080-vogels/w50080?utm_source=salidzini&utm_medium=catalog&utm_campaign=salidzini&utm_content=W50080

 

Viņam ir divi ~5cm puļķi, kas skrūvējas teļukā, lai kompensētu pakaļas izciļņus. Stiprinās ar 3 skrūvēm pie sienas.

 

Biju izdomājis likt pie sienas. Paņēmu to kronšteinu, bet pēcāk pārdomāju un uzliku uz kumodes.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...