Jump to content

car radio tablete


it.kroplis
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

 

Ir kāds saskāries ar orģinālā maģa maiņu uz tabletisko variantu, tip tamlīdzīgu:

http://www.ebay.com/itm/7-Android-5-1-TFT-Car-Radio-GPS-Navi-4-Core-1080P-2GB-Ram-Bluetooth-DVR-OBD2-3G-/142169972670?hash=item2119fd9fbe:g:IisAAOSwXeJYHALH

 

Man tāds moments, ka panelī maģis aizņem tik 70cm augstuma. Tāda izmēra tableti neatradu. Ja neskaita ar izbraucamo ekrānu, bet tiem nedraudzīgs cipars. 

Moš ir kāds variants ielikt 7colīgo ar nelielu izbīdi(pārklājot nedaudz 15mm augšu apakšu), 10.4cm augstums. Nezinu vai panelī tā bleķa kārba, kurā skrūvējas iekārta ir tā vienkārši pārtaisāma lai fiksētos tajā iekārta bik citā dziļumā.

 

 

 

Siguldas šrotā vienā atradu to karkasu uz 2DIN pa 25 EU

Labots - it.kroplis
Link to comment
Share on other sites

Kāds auto? Gandrīz katram auto ir pieejams "rāmītis" kurā tad ieliek to maģi.

 

Ja auto ir vieta tikai "parastajam" jeb 1din maģim, tad parasti neko lielāku tur neielikt, Jājauc vaļā panelis un jāskatās.

Link to comment
Share on other sites

Bija doma savām, bet atmetu to variantu, jo man OEM maģī ir info centrs, parkings... Kaut kā negribas iebūvētās lietas zaudēt.

Bija doma savām, bet atmetu to variantu, jo man OEM maģī ir info centrs, parkings... Kaut kā negribas iebūvētās lietas zaudēt.

Link to comment
Share on other sites

SAABam ir tīri labi izdomāts

tablet_fascia1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Imbaworld

Čoms tirgo šitādu. Cena  200 eur. Vel 15 mēneši garantija, viss ideālā stāvoklī! 

https://www.amazon.co.uk/d/Shops/Pioneer-X2700BT-Touchscreen-Multimedia-Player-Smartphone-Connectivity/B00PAQGYKO

 

free bump :)

 

Pats būtu paķēris, bet man astra sanāk paneli graizīt, kaut kā pagaidām roka neceļās, ārā auksts, garāžas nav :(

Labots - Imbaworld
Link to comment
Share on other sites

 

 

Man tāds moments, ka panelī maģis aizņem tik 70cm augstuma. Tāda izmēra tableti neatradu. Ja neskaita ar izbraucamo ekrānu, bet tiem nedraudzīgs cipars. 
Iespējams nomaini savu grabžu pret mašīnu? 
Link to comment
Share on other sites

 

 

SAABam ir tīri labi izdomāts

To, izskatās, ka kāds pats ir pielāgojis kaut ko. Tas noteikti nav oriģinālais, ne arī pat ķīniešu aftermarkets. 

Link to comment
Share on other sites

intervall

Oriģinālais tas nav gan, bet kā daudz kas Saabiem - ir pielāgots, bet pieejams.

http://www.saabplanet.com/new-saab-9-5-product-seamlessly-integrates-tablet-and-stereo-installations/

Standarta alternatīva ir kā Volviķiem double din to single din pāreja. Vai nu double din aftermarkets.

Lielākā bēda, ka ar to nestrādā pogas uz stūres, bet arī to var ārstēt ar atsevišķu moduli, kas maksā ļoti "maz". Lai ieliktu aftermarketu un viss skaisti strādātu jārēķinās ar + EUR 200 ieguldījumu.

Labots - intervall
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Audi A4 2004 man nesaprotami liels ir klimata panelis un 1DIN maģis. Es tā saprotu, ka pārkomponēt paneli izmainot novietojumu nevar. Piem noņemot nost  paneļa augšējo daļu kurā ir glāžturis  , atvilknīte un avarijkas poga.

Link to comment
Share on other sites

Audi A4 2004

 

Jā, tur oriģināli ir 1 din.

Vai var pārkombinēt... HVZ... Jājauc vaļā un jāskatās, bet rāmis visdrīzāk pašam būs jātaisa. Bet jāņem vērā, ka bez avārijas pogas skati neiziesi. Tātad viņa kaut kur jāpārnes. Vienu vārdu sakot - čakars pamatīgs lai visu smuki sataisītu.  

 

Principā šā gada audikiem ir vidus konsoles variants bez apakšējās kabatas un ar 2 din oriģinālo maģi. Potenciāli var mēģināt šrotā atrast un pārlikt.  

ss1.jpg

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Smī, audi a4 2004 gada ir divi vidus konsoles varianti - viens bez apakšējā plaukta, ar 2din maģi kā liku bildi #11 postā.

Otrs ar 1din maģi,

 

ss2.jpg

 

Autoram kā saprotu ir ar 1din maģi. Šim ķīniešu izstrādājumi skaidrs ka nederēs. Bet kā jau teicu - varbūt var viduskonsoli dabūt šrotā un nomainīt. Jājauc un jāskatās.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

 

 

varbūt var viduskonsoli dabūt šrotā un nomainīt

nevis varbūt bet bez problemam to var izdarīt ja ir vēlme....
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Ja ok recepte skaidra. Vajag sameklēt šādu dzelzi:

http://www.ebay.com/itm/STEREO-RADIO-CLIMATE-MOUNT-BRACKET-AUDI-A4-RS4-S4-8E0858005F/152258320421?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D2%26asc%3D38530%26meid%3D8f046ff1d48442fc85e1623b550d0cdb%26pid%3D100005%26rk%3D1%26rkt%3D1%26sd%3D152129134242#vi-ilComp

 

Sameklēt vietējo šrotu weblapās šo neizdevās. Domājams šī detaļa nah nevienam nav vajadzīga, un netiek speciāli piedāvāta. Būs uz kādu šrotu jāaizvelkas, kam Audi vairāk. Un uz vietas moš varēs saprast.

 

Paldies par padomiem.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Sameklēt vietējo šrotu weblapās šo neizdevās

 

Nu bet loģiski. Nav tā ejošā detaļa. Jābrauc uz vietas un jāskatās!  

Link to comment
Share on other sites

Nu nē! Tie auto androīdi ir labāki! Viņiem ir fiziskas pogas, var vadīt no stūres. Var GPS antenu pieslēgt. Ir FM uztvērējs. Interfeiss mašīnai pielāgots.

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Tev nav taisnība. Tik pat labi var lietot trubu un ar teikt ka ir tak GPS BT utt. Bet ar optimizaciju priekš auto ir daudz ērtāk lietojama.

Link to comment
Share on other sites

Esmu dzīvē spaidījis kaut kādu ķīniešu auto androīdu - bija ielikts iekš sonātas, ko taisījos pirkt - ir pat ļoti oki! Es pat teiktu ka krietni labāk, kā gandrīz jebkura auto oriģinālā sistēma! Jā, teslas sistēmu neesmu redzējis. Bet neesmu arī nevienam auto redzējis normālu androīdu kur varētu waze uzlikt.  Sorry, bet oriģinālās navigācijas ir mēsli praktiski visiem auto! LV kartes ir novecojušas, nedetalizētas un neprecīzas, updeiti (ja vispār ir) ir reti un parasti par maksu..

 

Arī 7'' viduskonsolē ir oki. Vairumam auto fiziski tur neko lielāku nevar ielikt! 

Link to comment
Share on other sites

Var GPS antenu pieslēgt. Ir FM uztvērējs.

 

Androidveidiigos, vismaz teoreetiski, varees viegli papildapriikot ar DAB+, piesprauzhot USB uztveereeju

 

 

Bet neesmu arī nevienam auto redzējis normālu androīdu kur varētu Waze uzlikt.

Sorry, bet oriģinālās navigācijas ir mēsli praktiski visiem auto! LV kartes ir novecojušas, nedetalizētas un neprecīzas,

updeiti (ja vispār ir) ir reti un parasti par maksu..

 

+1 

Link to comment
Share on other sites

 

 

ndroidveidiigos, vismaz teoreetiski, varees viegli papildapriikot ar DAB+, piesprauzhot USB uztveereeju

 

Ne tikai teorētiski - jau ķīnieši piedāvā usb DAB+ uztvērēju ko saprotot gandrīz visi android car audio!  

Link to comment
Share on other sites

Saistībā ar nepieciešamību pēc parkošanās kameru ekrāna arī tika / tiek aplūkotas šādas iekārtas

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170101034307&SearchText=2din+w639

 

auto Vito ar jau 2din vietu.

 

nepatīk, ka ja ir normālas hw kontroles skaļumam un tā, tad ekrāns paliek vairs tikai 7" pie tam bieži 600x800 vai līdzīgas vēsturiskas izšķirtspējas

 

otrs, kas būtiski satrauc ir skaņas kvalitāte. Esmu dzirdējis ka viss ir slikti. Katrā gadījumā bez labām pārbaudītām atsauksmēm ar 250+ euro riskēt negribētos.

 

Pagaidām tika pārtraukts skatīties šajā virzienā, jo 10" ekrānam ir vieta paneļa augšējā "cimdu / papīru" nodalījumā, kur pats ekrāns maksātu vien ~70euro.

Link to comment
Share on other sites

 

 

otrs, kas būtiski satrauc ir skaņas kvalitāte

 

Esi nomainījis skaļruņus/nopakojis durvis? Par oriģinālo maģi principiāli nekas sliktāks būt nevar! Pat MB. Diemžēl.... 

(Nu labi, es skaidrs ka neesmu pabijis visās pasaules mašīnās, bet nav sanācis būt tādā, kur oriģinālā audiosistēma skanētu tiešām labi. labākā gadījumā ciešami.)

 

 

 

jo 10" ekrānam ir vieta paneļa augšējā "cimdu / papīru" nodalījumā, kur pats ekrāns maksātu vien ~70euro.

 

Un tālāk? Fm uztvērējs, vadība ar fiziskām pogā, vadība no stūres? GPS antena?  

Link to comment
Share on other sites

 

 

Saistībā ar nepieciešamību pēc parkošanās kameru ekrāna
 

 

mūzika pagaidām neinteresē (esošai radio labi ķer, pārējais skan nekā, bet to pašu negribas sačakarēt par naudu), prioritāte ir liels ekrāns parkošanas kamerām.  

šādā skatā uz 7" baidos, ka būs grūti saprast ko

HTB1Ov_wFVXXXXbxXFXXq6xXFXXXa.jpg


Diemžēl pagaidām neesmu atradis LV kādu kas būtu uzstādījis ko šādu, lai novērtētu dzīvē, youtube review ir pamatā no tirgotājiem

 

https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20170101041230&SearchText=bird+view+parking

 

vēl nav skaidrs, vai, kad kamera būs mitruma un sala ietekmē sabojājusies vai varēšu to aizvietot, jo konkrētais ķīniešu modelis tikmēr būs mainījies

Link to comment
Share on other sites

Runājot par kamerām - praktiski visas ir standarta VGA analogās kameras! Tā ka savstarpēji aizvietojamas.

 

Bet nu - iesācējam moš vajag kameru. Bet nu ja kādu laiku ir pabraukts - takš jājūt mašīnas gabarītus! Un ir spoguļi! Nez - vismaz es nejūtu vajadzību pēc atpakaļskata kameras...... 

Bet man vajag normālu car audio + navigāciju. 

Link to comment
Share on other sites

Rīgas centrs + Vito bus + sieviete (pats gan arī neesmu sajūsmā pagalmā apgriezties, vai noparkoties vietā kur pirms tam golfs stāvējis)

 

biju pamēģinājis aizmugurē parastu usb webcameru pielikt un ar vadu pie android tālruņa, prieks un laime.

 

tas ka pats video signāls tiks saņemts, par to nešaubos, uztrauc vai skata lenķis u.c. iespējamas atšķirības, jo tam centrālajam blokam 4 kameru attēli jāsaliek vienā ar diezgan diezgan spēcīgu apstrādi (tur gandrīz no zivsacs skata tiek izlīmētas 4 taisnas plaknes ap auto, kas sakombinētas kopā. 

 

šo uzrakstot, gan padomāju, ka tiešām VGA 170 grādu, vajadzētu tādam palikt "arī āfrikā". 

 

Atvainojos, ka iejaucos svešā topikā. ļoti interesē atsauksmes no

 

1. augstāk apspriestām Android 2din galvas iekārtām

2. parkošanās kameru sistēmām, kas sastāv no 4 kamerām, un apvieno attēlu vienā ar skatu no augšas (tiek aplūkoti ķīnas piedāvājumi 150-300 eur robežās iekārtas cena bez monitora

Link to comment
Share on other sites

 

 

Rīgas centrs + Vito bus + sieviete

 

Nu te laikam kameru vajag....  Manējā gan brauc kā dievs un parkojās bez problēmām un kamerām. Bet tas jau izņēmums....  


 

 

jo tam centrālajam blokam 4 kameru attēli jāsaliek vienā

Tiešām tādi ir? Es vismaz neesmu sastapis! Parasti ir viena platleņķa kamera kaut kur ap vidu!  

Link to comment
Share on other sites

Varbūt var sataisīt tā. Ieliek labu 10.1 planšeti. Ar 3D printeri izdrukā rāmi, fiziskās pogas, savas stūres vadības pogas. Pogu signāls tiek padots caur Arduino un tad no Arduino uz planšeti. Apakaļskata kameras savieno ar BT. Būtu interesants projektiņš.

Link to comment
Share on other sites

it.kroplis

Iestartēšana noteikti radīs zināmas problēmas. Kamēr katrs posms pacelsies un sapārosies, var sanākt ilgāk gaidīt.

Pogas(bezvadu) jau ar stūrei ir pieejamas kā atsevišķa opcija. Gan jau pat strādā, tik atkal mūžīgā pārošanās. Nestabili var sanākt ar pārāk plašu bezvadu izmantošanu.

Pameklēju paralēli projekcijas iespējas ko laist uz stiklu. Kaut kādi daži štrunti bija, kas nedaudz infas var padot. Bet kopumā izvēle švaka.

Link to comment
Share on other sites

uldii12345

Man ir 2 din androids no navi.lv. Darbojas jau kādu gadu. Visiem šiem aparātiem mīnuss ir radio. Uztver sliktāk un skan kā mucā. No visiem pārējiem skaņas avotiem, skaņa ir ok. Man ir dual core un pēc update vāze bremzē. Savādāk aparāts super, atskaņo jebkuru formātu, atbalsta lielus cietos, var uzlikt sava auto logo. Var pieslēgt atpakaļ skata kameru. No stūres vadības nav jēgas, jo tā atbalsta tikai oriğinālās programmas. Varēs regulēt tikai skaļumu. Vēl mīnus ir, ka nevar pieslēgt ārējo monitoru.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Nevajag uzreiz domāt ka vainīgs aparāts vai auto

 

ir ir no auto atkariigs. Eiropas markaam radio juutiiba ir pulku labaaka par citiem.

piemeeram 2009 Hyundai Sonata un 2015 Subaru Outback

no AAgenskalna raidoshais 96.8MHz shnjaakuljo jau Meluzhos un Slokaa-Kjemeros nodziest pavisam,

kameer 1992 Audi 100 un 2016 Škoda Superb nodzisa vien Tukumaa-Puuree

ar 2015 Passat vispaar bez paartraukumiem tiku liidz Talsu raidiitaaja paarklaajuma zonai

 

 

Kā vispār ir ar interneta rādio un 3g?Kāds ir mēģinājis lietot regulāri braucot?

 

garos braucienos diezgan biezhi klausos - ~100Mb/h

LV; LT; EE Tele2 paarklaajums ir paarliecinosh,

DE AldiTalk(EPlus) shausmiigi daudz robu uz shosejaam, 4G tikai lielpilseetaas paraadaas

 

 

Pogas stūrē?man tādas noteikti nevajag.Galvenā planšetes sāls manuprāt ir tikt vaļā no fiziskām pogām.

Arī telefons ar tačskrīnu man vajadzīgs galvenokārt šim mērķim-tikt vaļā no fiziskām pogām.

 

reaalas pogas ir pulku eertaakas, taas var lietot neskatoties uz taam!!! 

Link to comment
Share on other sites

Tačskrīns iekš auto galīgi nav labs, jo neko nevar uz tausti izdarīt! Skaļuma regulācijai nekas labāks par apaļo kloķi nav izdomāts! Pogas uz stūres - kaut kā neesmu piešāvies viņas lietot. Var jau būt, ka ir ērti, kad pierod. 

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps
Šitas labs variants ja panelis ļauj iebūvēt

Jā, riktīgi labais, ka ir 10" ekrāns, uz kura lielāko daļu laika tizli videi nepiemēroti softi rāda vienu uzrakstu, trīs pogas un vidū mazu albuma vāciņu pat mazākā fiziskajā izmērā kā to ir iespējams normāli parādīt uz 6-7" ekrāniem, kādi ir Double DIN iekārtās.

Labots - Inspektors Caps
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...