Jump to content

budžeta 3/4G router


Jānis Kvadrāts
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Vajadzētu rūteri, kas uz wan skatās ar 3/4 g puļķi (derēs laikam, ja varēs ievietot arī sim karti), uz lan pusi ar wifi (2.4/5).

barošana vai nu aķīša vai no tīkla (labāk)).

lan pusē līdz 5 iekārtām, +/- veikstpēju(atbilstošu cenai:)) un, lai katru dienu nav jārestartē.

operatoru piedāvātie maksā kosmosu:), t.i., man nav nekādas sajēgas par cenu diapazonu šādām iekārtām

 

IESAKIET!

 

atslēgas vārdi - budžeta, +/- stabils savā darbībā + nopērkams populārākajos rīgas elektro preču lielveikalos, nevis kaut kur aliexpress, vai ebay, t.i., vajag šodien, rīt 

 

PALDIES

p.s internetu šajā jautājumā nemāku!!!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Ira man TP-link tl-mr3420, tik vecā "kantainā" versija. Ar oriģinālo firmwari pamatīgi mocījos - bija gļuki, rāvās nost savienojums. Uzliku DD-WRT, aizgāja kā pa sliedēm. Tik tiešām - kopš tā laika neviena gļuka. Vēl tagad, kādu 4-to gadu stāv lauku mājā un priecē vecākus.

Uz 2-3 datoriem + telefoniem (kad sabrauc ciemiņi) internetu izvilka brīnišķīgi. VVZ, varbūt, ka pa tiem 4 gadiem TPlinks arī oriģinālo firmwari ir salabojis, nez?

Link to comment
Share on other sites

Vienīgais sakarīgais, ko LV var nopirkt būs http://router.lv/pro...lv/RBSXTLTE3-7/

Kā noprotu, tur vēl Wi-Fi rūteri jāņem klāt. Un tas jau arī nav par "zemes" cenu. 

 

 

TL-MR3020

Tam jau arī vēl vajadzēs klāt modemu, bet tas jau, laikam, ir

Labots - ju
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Par sxt bija komentari, ka atbalstitas frekvences ir drusku pamaz

Link to comment
Share on other sites

Lietoju TP-Link TL-MR3220 ar pavecu Huawei E392 USB modemu vairākus gadus. Firmware oriģinālā, vidēji reizi divās nedēļās pazūd modemam savienojums ar tīklu, nākas izslēgt/ieslēgt.

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Lidz pasaules galam, kad pieprasa izpirkt iekartu par 100% np jaunas iekartas cenas.

Link to comment
Share on other sites

Lidz pasaules galam, kad pieprasa izpirkt iekartu par 100% np jaunas iekartas cenas.

 

 Kopš kura laika???

 

Citāts no https://www.lmt.lv/lv/internets-majai

Līgums bez termiņa ierobežojuma

LMT nodrošina Internets mājai lietošanai nepieciešamās iekārtas bez maksas.

 

Kad es slēdzu līgumu pirms 1.5 gada man paskaidroja, ka ja lietoju internetu mazāk par 2 gadi tad rūteris laužot līgumu ir jāatdod! Protams ka būs jāmaksā pilna vērtība, ja iemanīsies salauzt! Pēc divi gadi rūteris paliek tavā īpašumā. Var slēgt jaunu līgumu un ņemt jaunu iekārtu!  Neredzu nemazāko jēgu ar tplinkiem seksot! 

Labots - ronalds_
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

 

 

lietoju vairākus gadus, reizi dienā tiek automātiski restartēts

Mī un žē. Par kādu tautas attīstību vispār var runāt, ja paši tehniskie cilvēki ēd sūdus un vēl smaida?

 

Tad jau mans saliktais TP-Link TL-WR1043ND ar OpenWrt un Huawei E3276 salīdzinoši ir zelts, jo strādā stabili un, kopš OpenWrt 15. versijas uzlikšanas gadu atpakaļ, uzkāries ir tieši vienu reizi.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

pirms ~ 3 gadiem tika iegādāti uz sitienu pieejamie lētākie, kas nodrošināja funkcionalitāti, strādā joprojām. 

 

Kā tieši es "ēdu sūdus"? 

 

Ja uzkārsies kaut reizi gadā man tas var nozīmēt līdz pat 400km braucienu, tādēļ labāk reizi dienā restartēju un 3 gadus (ok, no 2014 februāra) strādā vēl šodien.

Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

@@rodrigez, tas, ka tie verķi kaut kādos noteiktos apstākļos ar "visu laiku restartēsim" dara to, ko Tev no tiem vajag, nemaina to, ka pēc maniem kritērijiem softi, kas karās, ir mēsli. Mēsli arī var veikt kaut kādu darbu, bet tie vienalga paliek mēsli.

Link to comment
Share on other sites

labi, labi. vai un cik karās atklāti sakot nezinu, jo ilgāk par 24h nav bijusi iespēja strādāt. ā, mājās šitāds stāv viens, itkā problēmas nesagadā. imho ikdienā restartēts netiek, vismaz neatceros, ka tur būtu taimeri licis. 

Labots - rodrigez
Link to comment
Share on other sites

Inspektors Caps

Nu, tad jau visdrīzāk nav tik traki arī ar oriģinālo firmwari. Vairāki augstāk min restartēšanu, bet var jau vēl būt, ka tas ir atkarīgs no modēma vai vienkārši nav updeitojuši firmwari.

Link to comment
Share on other sites

VebKamera

Nutak teicu - mans konkrētais dzelzis vispār ~~ 7 mēnešus netiek restartēts. TP-linkiem, vismaz vecajiem, gandrīz visas firmwares bija līkas. Uzliekot pareizu dd-wrt vai kādu citu šamie iet labi. Par jaunajiem nezinu - nu jau kur tie gadi kopš nav pirkti.

Link to comment
Share on other sites

Ir TP-LINK 3220 pie kura  Huawei E3272 modems plus antena LP-27 un oriģinālais softs{pēdējais}!!!Nekādu problēmu.

 Tiek restartēts,kad atslēdz elektrību uz remont darbu veikšanu... :)

Link to comment
Share on other sites

canis_lupus

pirms vairākiem gadiem bija četri gabali Tplink TL-MR3420, viens pašam un pārēji trīs verķi draugiem tapa atdoti. Visi lietoja LMT interneta pieslēgumu caur HUAWEI USB modemiem, tagad ir apgreidojušies uz mājas komplektiem ar tiem maršrutētājiem, kuros ir integrēts 3G un 4G modems. Neviens no trim paziņām nebija apmierināts ar tēpēlinku, tepelinku, tfub*eģlinku, jo regulāri tas maršrutētājs uzkārās, pazuda wifi, aizmirsa par USB puļķa esamību un šad tad izdomāja nodzēst iestatījumus. Protams, paši USB puķi arī mēdza pārkarst un uzkārties. Man caur to aparātu tika tecināts medus, sapratu, ka pilnai laimei ir nepieciešams normāls produkts, ko var ieslēgt un aimirst par tā eksistenci. Tāpēc tika paņemts interneta pieslēgums komplektā ar visu maršrutētāju.

Stabilam darbam tas pats Ronalda ieteiktais produkts no mikrotika būs ļoti labs, atbalsts arī viņiem ir latviešu valodā.

Labots - canis_lupus
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Normalus ruterus lmt dod tikai biznesa klientiem un ari tikai, ja ņem dārgāko pieslēguma variantu - 40eur/mēn.

 

Ar sxt lte kopa ar ruteri sanak kadi ~230eur. Bet vismaz interneta nodrošināšanas procesā klienta pusē netiek nodrošināta melnā maģija, kam nevar izsekot lidzi vai kontrolet - ka tas ir ar hujvej ruteriem.

 

Tikai nezin kā rb953 cenu viņi ir sarēķinājuši kā ~488eur, ja ruteris maksa ~125 + miniPCIe hujvei ~120 + varbut antenas ~50 + korpuss ~20 + PVN... tik un tā starpība 100e..

 

https://static.lmt.lv/lmt/files/biz-webs/ib-ruteru-piedavajums_17_11_2016.pdf

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

 

 

Normalus ruterus lmt dod tikai biznesa klientiem un ari tikai, ja ņem dārgāko pieslēguma variantu - 40eur/mēn.

Un priekš kam mājās kaut ko citu?

Man ir bijuši 3 dažādi Huawei rūteri no LMT. Principā ir pat vēl visi, tik divi modeļi tiek lietoti. B260 vienīgā problēma bija tāda, ka pēc iespraušanas rozetē to vajadzēja ieslēgt un izslēgt ar pogu, jo citādi pēc 5min. wi-fi pazuda. Pēc tam gāja viss kā vajag. iepriekšējais un aktuālais 4G rūtermodems iet bez nekādiem sarežģījumiem, pie tam ar normālu slodzi. 

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...