Jump to content

Portatīvā gļuks ar skaņu


biopro
 Share

Recommended Posts

Sveiki!

Iegādājos jaunu portatīvo, viss stradā labi, izņemot vienu lietu,

kad gribu ko klausīties uz austiņām un ir iesprausts barošanas bloks, var dzirdēt fonu, nav spēcīgs, bet ar laiku tracina. Bet, ja baroklis ir astlēgts, fons pazūd un viss skan normāli. Papildus, fons arī pārstāj krakšķēt pie piesprausta barokļa, ja nekas neskan kādu laiku un atsāk skanēt, tiklīdz ieslēdz kaut ko.

Austiņām vaina nav, jo pirms tam uz cita kompja skanēja bez problēmām, pie tam, meģināju arī ar citām un viss tas pats.

Nevaru īsti saprast kur vaina, vispār vai softs vai dzelži vainīgi.

 

Būtu pateicīgs par kādu informāciju vai, iespējams, kādam ir bijusi līdzīga problēma un ir rasts risinājums.

 

Paldies

Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Dzelži vainīgi, vari mēģināt kādu usb skaņas karti paņemt, to pašu ele dac no ebay, skanēs labāk austiņas un drīzākais nebūs problēmu.

Labots - Kaspars12
Link to comment
Share on other sites

Kaspars12

Tā ir diezgan tipiska lapšu problēma. Var mēģināt doties uz garantiju, zaudēt nav ko, bet ļoti iespējams pasūtīs, parteikts Tev mājā nav korekts zemējums utt.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pamēģini sazemēt.

 

 Pie kā ta šis zemēs, mājai zemējuma kontūrs, rozetēs zemējuma kontakts pievienots zemējuma kontūram ir? Privātmājai pie atkārtotā zemējuma, pie sadales, varētu mēģināt aizvilkt zemējuma vadu, Sākumā iespraud porķika šķepseli rozetē otrādāk. Pie porķika vēl kāda iekārta ir pieslēgta? Tā iekārta iesprausta tajā pašā dalītājā? Dalītājā ir zemējuma kontakti bez zemējuma tīkla mājā? Ja tā, ja mājā nav zemējuma tīkla, izmanto dalītāju bez zemējuma kontaktiem. 

 

p.s.

pie terminiem nepiepisties

Link to comment
Share on other sites

Man brāļa meitai bija/ir Lenovo 700tās sērijas lapsis. Problēma tāda pati... Atkoda, netīši iespražot lādētāju otrādi un fons pazūd. Vai nu tur kas nohaltūrēts barošanas ķēdē vai fig viņ' zin kas.

Link to comment
Share on other sites

Man ar bij tāda lieta! Paskaties iestatījumos! Vajadzētu tur būt vainai. Es neatceros tieši, bet man ieteica un palīdzēja! Nav tur datorā vaina.

Labots - symbio
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vieglas brokastis, kafija, šis:

 

 

Man ar bij tāda lieta! Paskaties iestatījumos! Vajadzētu tur būt vainai. Es neatceros tieši, bet man ieteica un palīdzēja! Nav tur datorā vaina.

un diena ir sākusies brīnišķīgi!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...