Jump to content

Ko nozīmē burti/cipari boot laikā?


lops90
 Share

Recommended Posts

Sveiki viedie prāti!

 

Šovakar startējot PC man radās jautājums, ko īsti nozīmē tie cipari/burti, kas bootošanās laikā mainās labajā apakšējā stūrī?

Tai ir kādi "start sequence" vai selftestu kodi? Varbūt kādam ir pa rokai kāds materiāls, kur par to var palasīt, kā viņi atšifrējas?

 

P.S.

goda vārds pirms šo rakstīju mēģināju uzguglēt, bet neko nesanāca jēdzīgu atrast pa tēmai :)

Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Es gribēju ierakstīt kaut ko ļoti pamācošu, bet novaldījos, un ļauju viņam dzīvot mierā un neziņā. Viņam labākā iespējamā dāvana aizvadītajos ziemīšos - laimīgā neziņa.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Google neatradīsi, tas ir slepenais ziņojums, ko var izlasīt tikai tie slepenie izredzētie, kuriem pieejams slepenais šifrs. Senie minēja,ka kaut kāds Manuels varētu ko zināt, bet neko negalvoju...

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Ieraksti savas mātesplates vārdu plus "post codes" google, gan atradīsi kaut ko, lasāmvielai vari palasīt šo http://www.intel.com/content/www/us/en/support/boards-and-kits/000005500.html, teiksim man Intel DQ35JOE mātenei arī rādās tie kodi minētajā vietā uz ekrāna. Jēga blenzt uz tiem nekāda, bet ja post laikā noteiktā vietā iefrīzo, tad pēc koda var mēğināt sameklēt info internetā, piemēram "DQ35JOE freezes at code 5A"

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...