Jump to content

Kur visizdevīgāk iegādāties DSLR? (i-neta veikali lv/ārzemju)


Janis 9
 Share

Recommended Posts

Sveiciens!

 

Esmu noskatījis Canon 100D kitu ar standarta EF-S 18-55mm lēcu.  

Gribētu pasūtīt no kāda interneta veikala, bet nav īsti pieredzes, nezinu kur meklēt,

no kurienes būtu vislētāk sūtīt fototehniku, varbūr ir kādi dslr ārzemju veikali ar labāk akcijām vai kaut kas tml.?

 

Vāciešu amazonā (šeit) redzu pa 409eur. Bet varbūt ir kaut kur lētāk?

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

Vizizdevīgāk ebay pie kāda ķīnieša, var būt pat tiešām saņemsi šo kameru nevis ķieģeli kastītē. Vispareizāk - vietējā lielā ne interneta veikalā - tas ir gadījumam, ja būs garantijas gadījums lai tad nebūtu čakars.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vizizdevīgāk ebay pie kāda ķīnieša, var būt pat tiešām saņemsi šo kameru nevis ķieģeli kastītē. Vispareizāk - vietējā lielā ne interneta veikalā - tas ir gadījumam, ja būs garantijas gadījums lai tad nebūtu čakars.

 

Uz sūtīšanu no ķīnas aci ta kā nemetu...

Vietējā lielā veikalā uzcenojums uzreiz kā minimums 100-150eur noteikti gaidāms, neredzu tur īsti izdevīgumu.

Link to comment
Share on other sites

Amazons (de vai uk) šķiet neslikts variants. Problēma ir garantija, uz garantijas remontu LV diez vai varēs cerēt, it īpaši attiecas uz iveikaliem, visiem iveikaliem, arī veikalos parastajos tā būs problēma. Amazonā tikai 1 gads garantija (kāds varbūt var palabot šo, agrāk tā bija laikam), bet tur domāju nebūs ar to problēmu (kāds atkal var palabot :D ).

Labots - cekens
Link to comment
Share on other sites

Gan jau sūtīšana no DE arī kādi 20-30 eur kā minimums izmaksās, kā arī šajos z-sv neko nenobildēsi, dabūsi tik pēc jaungada.

Es ņemtu te - uzreiz un bez papildus izmaksām.:

http://www.rdveikals.lv/products/lv/179/34286/sort/1/filter/0_0_0_0/EOS-100D-kit-18-55-IS-STM-spogu%C4%BCkamera.html?gclid=CLydmOqUiNECFakLcwodwBEOFg#__utmzi__1__=1

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Vai piemaksāt simts eiro (25% no preces vērtības) tiešām ir tik daudz lai vēlāk nebūtu čakars ar garantiju?

Link to comment
Share on other sites

Bet būs tāpat čakars, parasti mēģina atšūt klientu, pats salauzi, nepareizi lietoji, utt. Nomarinēs mēnešiem remontā un varbūt salabos.

Link to comment
Share on other sites

Nav man liela pieredze ar garantijas gadījumiem. Bija nopirkta savulaik planšete biedra ivo ieteiktajā RD veikalā, salūza, bez nekāda čakara ņēma veikals uz garantiju, beigās tā planšete (lētā ķīniešu) nafig nebija labojama, atgrieza naudu veikals. Gan jau visādi gadās ar veikaliem, kad nonāk līdz garantijai, bet man ar RD nebija problēmu.

Ja Canon, tad tā pavisam glauni pirkt www.ibserviss.lv Viņi sevi stāda kā oficiālo Canon tirgotāju, tā teikt pirmās rokas, cik var redzēt no mājaslapas, nav viņu cenas tās zemākās, bet bieži viņiem ir visādas akcijas, tad var lēti nopirkt, pats esmu fotoaparātu tur nopircis, ļoti lēti pa akciju bija.

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

Bet būs tāpat čakars, parasti mēģina atšūt klientu, pats salauzi, nepareizi lietoji, utt. Nomarinēs mēnešiem remontā un varbūt salabos.

Beidz dzīt urbāno mītu tuftu, īpaši ja runa ir par fototehniku.

Link to comment
Share on other sites

Es Autoram ieteiktu vēlreiz apdomāt savu izvēli! Kita objektīvs ir diezgan liels mēsls....  Ja tiešām vēlme pēc max bildes kvalitāti, jāskatās uz citu objektīvu.

 

Bet es ieteiktu paskatīties uz bezspoguļu kamerām. piemēram http://www.pro-mix.lv/lv/foto/fotokameras/hibridkameras-bezspogulu-kameras/item-36913/

Link to comment
Share on other sites

laikamtak, vēl nav piektdiena! Tik daudz jau nu vajadzētu saprast...

Link to comment
Share on other sites

Jāskatās nevis kur lētāk, bet vai sakarīgs veikals. Par tēmu pērc te, ja būs uz vietas, piegādās tajā pašā dienā pie durvīm (ir pietiekoši liela pieredze). Bet jā - kitenieks nav laba izvēle. Ja vien maciņš atļauj - šis būs krietni labāks, jo sevišķi tumšākās vietās.

autors neprasīja ieteikumus fotokameras izvēlei, viņš tā kā jau ir izvēlējies,

Tu arī, redzot, ka kāds aiz nezināšanas izvēlas sūdu, piekrītot tikai māj ar galvu ?

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Pagājušā gada decembrī gribēju Fuji X30. Interneta veikalos cenas no €440 līdz 480. Kaut kur piedāvāja modeli sudraba krāsas korpusā, melnais bija jāgaida, jo izpirkts. Tā arī nekas nesanāca. Bet janvāra vidū šo pašu kameru nopirku par €380. Liekas, ka šobrīd ir cenu svētki.

 

raiviic, te pieminēja kādu interneta veikalu, tad tas ir tas pats, atcerējos.

 

Bet, raiviic par velti nicina kit objektīvus. Jācer, ka Janis 9 negaida brīnumus no spoguļkameras, pamēģinās kādreiz pārslēgties no AUTO, un nebaidīsies ieslēgt RAW.

Labots - Cody
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

Tu arī, redzot, ka kāds aiz nezināšanas izvēlas sūdu, piekrītot tikai māj ar galvu ?

Canon EOS 100D par sūdu jau nu nevajadzētu saukt. Kit maksā nedaudz dārgāk par body, bet uzreiz var darboties. Un tāda ideālā pasaulē, kur uzreiz pietiek priekš body un laba objektīva, visi nedzīvo. Paspēs iepirkt labos objektīvus ar laiku.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Jāskatās nevis kur lētāk, bet vai sakarīgs veikals. Par tēmu pērc te, ja būs uz vietas, piegādās tajā pašā dienā pie durvīm (ir pietiekoši liela pieredze). Bet jā - kitenieks nav laba izvēle. Ja vien maciņš atļauj - šis būs krietni labāks, jo sevišķi tumšākās vietās. vvv, 22 Dec 2016 - 19:05, teica: autors neprasīja ieteikumus fotokameras izvēlei, viņš tā kā jau ir izvēlējies, Tu arī, redzot, ka kāds aiz nezināšanas izvēlas sūdu, piekrītot tikai māj ar galvu ?

 

Nedaudz ārpus mana budžeta ietiekums. +/- 400eur ir mans budžets priekš komplekta ar kuru varētu uzreiz darboties, 

tādēļ uzskatu, ka 100D kits nav slikts variants priekš 400eur budžeta! Savukārt lēca pa 400eur īsti nebūs tas, kas šobrīd der :)

 

Bet paldies par bm.lv ietiekumu, pats biju tur sūtījis telefonu un arī apmierināja serviss.

Bet iemetot salidzini.lv kaut kā 100d bm.lv variants tur neparādījās.

Labots - Janis 9
Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Ser, kapec tiesi esi nobriedis par 100d?

 

pirms gadiem 2iem taisni nopirku d3200 ar 18-55 kitu uz akciju ( £200 un vel deva £20 Visa davanu karti atpakal nikons).

neesmu necik aizrautigs fotografetajs,praktiski man pilnigi pie kaajas ir foto-maksla, 99% fotografesana man sastav no produktu bildesanas un ari ar kita leecu+ uz Auto bildes sanak vienkārši koncha..taka nedomaju ka kita leecas ir TIK Sliktas kaa te saka ja ir limitets budzets?

 

sanaca vienreiz uz garantiju sutit vinju,

pirmdien uzrakstiju kas pa vainu, paris stundas velak atsutija pakai labeli, vietejaa pastaa aiznesu, tresdien kamera nikon servisa izjaukta/detalas nomainitas un  4dien jau atnaca pakaa vina atpakal salabota un visiem sensoriem iztiritiem/nokalibretiem un jaunako firmwari- taka skaties gan kur vinu perc...

Link to comment
Share on other sites

Tipiskais boot biedrs... Cilvēks prasa, kur labāk pirkt... a beigās pārliecinās, ka pietiks ar 10 gadus vecā telefona kameru :D


Īsāk sakot - ja nav ko teikt par TĒMU, tad paklusē!

Labots - rubb
Link to comment
Share on other sites

 

 

sanaca vienreiz uz garantiju sutit vinju, pirmdien uzrakstiju kas pa vainu, paris stundas velak atsutija pakai labeli, vietejaa pastaa aiznesu, tresdien kamera nikon servisa izjaukta/detalas nomainitas un  4dien jau atnaca pakaa vina atpakal salabota un visiem sensoriem iztiritiem/nokalibretiem un jaunako firmwari- taka skaties gan kur vinu perc...

Tas bija Latvijā?

 

Bet ar tiem servisiem nemaz nav tik slikti. Esmu devis lētu Gsmart telefonu uz garantijas remontu (pirkts, šķiet, cenuklubā). Bez nekādiem iebildumiem nomainīja mātesplati. Puika laikam bija nokurinājis ar spēlītēm. 

Tikko bija Lenovo planšete uz garantijas remontu caur pašu pārdevēju - euronics. Arī bez nekādiem iebildumiem salaboja.

Tā ka ar šo pieredze tikai laba.

 

Kā jau viens minēja, ja tiešām nedeg, un negribi jau uz šos Ziemassvētkus bildēt, tad pagaidi janvāri.

Link to comment
Share on other sites

 

 

+/- 400eur ir mans budžets priekš komplekta ar kuru varētu uzreiz darboties, 

 

Es uzskatu, ka DSLR + kita lēca nez vai būs pareizā izvēle šāda budžeta ietvaros. DSLR vajag foto entuziastiem vai profiem, kad bildes kvalitāte ir viss un aparāta izmērs ir nesvarīgs. Bet tas neiet kopā ar kit objektīvu. 

Nevajag aizmirst ka dslr ir liela un salīdzinoši smaga. Manējā ar sigmas objektīvu (nekas īpašs, bet labāks par kit) + ārējā zipene pa lielam krāj putekļus plauktā - liela un smaga..... Tā kā fotoaparāta izmērs ir vērā ņemams faktors!

 

Mūsdienās bezspoguļu kameras nodrošina gandrīz visu to pašu, ko DSLR, tikai pie mazākiem izmēriem. 

 

Ja tomēr gribās DSLR, tad es pa 400 EUR meklētu ko lietotu, bet ar labāku objektīvu un ārēju zibspuldzi.Protams ka somu vajag, jo savādāk pārnēsāt nereāli. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Jāskatās nevis kur lētāk, bet vai sakarīgs veikals. Par tēmu pērc te, ja būs uz vietas
+1 par bm.lv. Nekādu problēmu nav un nav bijušas, arī garantijā preci ņem un maina.
Link to comment
Share on other sites

 

 

Es uzskatu, ka DSLR + kita lēca nez vai būs pareizā izvēle šāda budžeta ietvaros.

 

Laika gaitā ir doma pāriet uz kādu nopietnāku lēcu, tādēļ arī šobrīd šāda izvēle. 

  • Patīk 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...