Jump to content

Krāpnieks tavu IP var pārvērst par proxy?


president
 Share

Recommended Posts

president

 

 

Paklau puis, tev vispār ir sajēga, kas ir IP, kāda atšķirība starp statisko un dinamisko IP un kā pie tādas vispār tiek?
 

raivīt, vai tu ar šo teikumu nevarēji sākt uzreiz pēc mana topika atvēršanas?

 

 

Nu beidz murgot par lietām, kurās tev sajēga absolūta nulle

Es topika sākumā minēju, ka pilnīgi neko nesaprotu no PC

.

 

izmet mobilo, jo tavu atrašanās vietu "vīri melnā" var noskaidrot elementāri.

Kāds te sakars ar mobiļņiku, koē? 

Link to comment
Share on other sites

Mobiļnikam arī ir IP adrese  :sorry:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

nepareizi, mobilnjikam ir imei :> 
Nevajag puisietim piekakāt galvu, tagad naktis negulēs IMEI vispār ir briesmīga lieta, un runa gāja par saprotamām lietām un tas ir par IP, nu varbūt drošības pēc lieto Nokia 3110, tad gan mans ir auzās!  :)
Link to comment
Share on other sites

president

 

 

cirvi!

 

 

taadiem klauniem, kaa tev,

 

 

kretiin!
 

 

 

ja tev tavaam trulajaam vistas smadzeneem
 

 

 

pizduj nakuj no sjejienes

 

Es pilnīgi noteikti neesmu vienīgais, kurš ir pārsteigts par šādu (dāmas??) uzvedību, bet es nevaru saprast kā šis forums ir tik ilgi nodzīvojis ar tādu organizāciju. :) 

Kaut gan izskatās, ka apmeklētāju daudzums ir samazinājies par pāris desmitiem K kopš VASARAS. A, būtu jābūt otrādāk :) 

Link to comment
Share on other sites

Kāds te sakars ar mobiļņiku, koē?

  WhatsApp un/vai Skype un vēl šo to no mobilā izmanto? Nu tad kas nav saprotams ? Un vēl te sprēgā, pienapuika, kaut sajēga nav nekāda.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Mobiļņikam ir arī IP pa WiFi... Varbūt ar šo arī pietiek? Pasaule jau tā ir pilna ar prātā pusjukušiem prezidentiem

Link to comment
Share on other sites

WhatsApp un/vai Skype un vēl šo to no mobilā izmanto? Nu tad kas nav saprotams ? Un vēl te sprēgā, pienapuika, kaut sajēga nav nekāda.

Ē, kāds laikam gribēja teikt, vai apgalvot, ka, mainoties telefona atrašanās vietai, uzreiz mainās telefona IP adrese.. :D Cits vispār varbūt ieslēdz sava mobīlā telefona "mobīlos datus" tikai pie vajadzības. Citam varbūt vispār ir tik arhaisks telefons, ka ne ko tādu principā nesupportē.

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

president
WhatsApp un/vai Skype un vēl šo to no mobilā izmanto? Nu tad kas nav saprotams ? Un vēl te sprēgā, pienapuika, kaut sajēga nav nekāda.

 

Raivīti, izmanto tak savas smadzenes, topika tēma tak bija saistīta tikai un vienīgi ar PC, nevis ar kaut kaut kādu  WhatsApp un/vai Skype un vēl šo to no mobilā izmanto?

Labots - president
Link to comment
Share on other sites

Dīvaini, datora IP baida, bet telefona nē!  :shok:

Link to comment
Share on other sites

Baida krāpnieks, kas izmantos tavu IP.

A par telefoniem gan jau būs citā tēmā, piemēram, «Krāpnieks tavu telefonu var...»

Link to comment
Share on other sites

president

 

 

Dīvaini, datora IP baida, bet telefona nē! 

Mani nevar baidīt lietas, kuras, cik es no jums sapratu, nav iespējamas. Mani vairāk baida veči ar tādām profila bildītēm kā tev.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Saku uzreiz, ka no datoriem neko nesaprotu

 

 Nu kāpēc ir sevi tā jāmoca un jālieto lietas par kurām nav nekādas sajēgas ???... nu nelieto datoru un telefonu un nebūs jāuztraucas par kaut kādām IP adresēm ....

Link to comment
Share on other sites

president

 

 

Nu kāpēc ir sevi tā jāmoca un jālieto lietas par kurām nav nekādas sajēgas ???

Gjeniaali, Vatson! Davaj parubīsim ārā 95% iedzīvotāju netus un atstāsim tikai boot.lv lietotājiem? 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Mani nevar baidīt lietas, kuras, cik es no jums sapratu, nav iespējamas
 Nu kāpēc, iesūta tev kādu trojānīti ar mailu sūtītāju, ieraksta tekstu ar Allahu Akbar un domāju, ka ātri uzzināsi, cik labi pie mums DP strādā! Jo nolādēta IP adreses tevi nodos!
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

atstāsim tikai boot.lv lietotājiem

 

Nē, vismaz 1. boot.lv lietotājam noteikti nevajag lietot internetu, drošības dēļ ..... un 95% Latvijas iedzīvotāju neuzdod debīlus jautājumus par IP adresēm ...

Link to comment
Share on other sites

prezident,

Cits dators nevar nozagt tavu statisko IP adresi. Tava statiskā IP adrese tiek izmantota tikai tad, kad to izmanto Tavs dators. Tāpec lai ļaundaris izliktos par Tevi, viņam būtu jāizmanto tavs dators. Lai viņš to izdarītu viņam būtu kautkādā veidā tajā jāielaužas. Vai kāds tieši Tavu datoru vēlētās uzlauzt, un tev sagādāt nepatikšanas - tas Tev pašam labāk zināms. Tā pēc nejaušības principa neviens tavu datoru nemēģinās uzlauzt un inficēt un pārveidot par Proxy serveri. Dinamiskās IP adreses ir sarežģītāk izskaidrot, bet, tev arī nedraud policija, ja neviens tavā datorā nebūs ielauzies un kautko sliktu izdarījis. Ļaundari vairāk izmanto, to ka cilvēki paši internetā inficē savus datorus ar viņu sarkastīto ļaunprogrammatūru, un tad tālāk atkarībā no šīs ļaunprogrammatūras vai nu viņi izmantos tavu datoru kā daļu no zombēta datoru tīkla, vai arī iešifrēs tavus failus un prasīs izpirkuma maksu, vai vēl ko citu.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

president
PreSident - neesi ar šiem saistīts ? Kaut gan - tie šķiet ar vēl primitīvākām smadzenēm .

Nē, tas, ka man ir vēl primitīvākas smadzenes nēkā tam nedahakerim, tas ir pilnīgi noteikti.  No dzelžiem neko nesaprotu un nav liela interese arī viņu apgūt, bet šeit arī nav jābūt superīgajai Ainai Poišai, lai saprastu, ka tev ir kaut kādas problēmas dzīvē. Ja darbā/ģimenē/starp paziņām izcelties nevar, kas atliek? Jāatrod cilvēks internetā ar primitīvām smadzenēm dzelžu tēmā un nemitīgi zem pseidonīma viņš jābombī. Spriežot pēc taviem postiem, tu ar to nodarbojies diezgan regulāri :)

Labots - president
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...