Jump to content

Krāpnieks tavu IP var pārvērst par proxy?


president
 Share

Recommended Posts

Labvakar! 

Saku uzreiz, ka no datoriem neko nesaprotu un par to nokaunos. :) 
Uzgāju ārzemju saitā vienu tēmu kur bija aprakstīts, ka krāpnieki, kuri internetā nodarbojas ar sliktām lietām, no parastiem interneta lietotājiem (kuri neko nenojauš) dabon IP adreses un tās pārvērš par proxy savām vajadzībām, tādējādi slēpjot savu IP. Un vienā brīdī neko nenojauzdams Tu pie sevis vari sagaidīt večus no iestādes un aiziet pēc kaut kāda panta. Tas tiešām tā var būt? 

Jautājums vairāk kompitentiem cilvēkiem

Link to comment
Share on other sites

@@rubb, pirmais paspēja, tagad tavam IP ir čau, šis mums ir sliktais puika  :sorry:

Link to comment
Share on other sites

president

 

 

Jā, tas tā ir. Arī Tava kaste tagad ir proxy. Drīz pie durvīm būs klāt skarbie veči, sāc kravāt maisiņā lupatas, kuras var būt varēsi valkāt zonā.
 

Patīk, kā pieudzis vīrietis var vipendritsa uz cilvēku kurš minēja, ka no datoriem neko nesaprot. Nemāki paskaidrot normālā valodā, neskaidro vispār.

 

 

tava ip ir 91.xxx.xx.66

Tev arī nesanāca, jo 2ip uzrāda savādāk :<

Link to comment
Share on other sites

president

Mani par paranoiķi ir saukuši arī, kad swedbank bankomāta klavu ar roku esmu piesedzis ievadot 4 cipariņus. Cik interesantas manī bija sajūtas, kad no tā paša cilvēka pēc kāda laika uzzināju, ka no viņa konta bija pazudusi nauda :<

Labots - president
Link to comment
Share on other sites

@@HTC, tu tagad kā klaunam stāsti par kvantu fiziku. Autor, iesaku no kartona uztaisīt saliekamo kabīni bankomātiem. Ar roku piesegto ciparu kombināciju var nolasīt pēc rokas kustības... .

Link to comment
Share on other sites

Tak ļaundari tam pirkstam, ar ko bankomātā kodu spiež, jau sen tās dieniņas kā, ir slepeni piemontējuši nano videokameru!

Link to comment
Share on other sites

ā, tagad atcerējos, kur to niku biju redzējis  :TBS:  , jup, izskatās, ka nelegālas lietas puisim padomā, it īpaši ja saliek abus topikus kopā :D . Atļaušos palabot iepriekšējo postu, lai nav atslēgas vārdu pēc kā meklēt risinājumu

Link to comment
Share on other sites

versatile

Nu figviņzin. Vakar, piemēram, skatījos, kā tiek hijackoti printeri, caur kuriem tiek pie lokālā datortīkla un dara lietas. Teorētiski, nav neiespējami nekas, atkarigs cik priekšnosacījumi izpildās.

Labots - versatile
Link to comment
Share on other sites

president

 

 

Nu figviņzin. Vakar, piemēram, skatījos, kā tiek hijackoti printeri, caur kuriem tiek pie lokālā datortīkla un dara lietas. Teorētiski, nav neiespējami nekas, atkarigs cik priekšnosacījumi izpildās.

Tur jau tā lieta, ka laikam tomēr figviņzin un teorētiski nav neiespējams nekas, bet tomēr lielākai daļai šejieniešu patīk pasmieties par autoru, kaut noteikti paši nav apguvuši pc pat čaiņika līmenī :) 

Link to comment
Share on other sites

 

 

lielākai daļai šejieniešu patīk pasmieties par autoru, kaut noteikti paši nav apguvuši pc pat čaiņika līmenī

 

Beidz muldēt IP adrese ir tikai ciparu kombinācija, par poxy ar tavu IP var pārvēst tavu datoru ar kāda vīrusa palīdzību, nu tīri teorētiski arī provaidera rūteri ....

Link to comment
Share on other sites

president

 

 

par poxy ar tavu IP var pārvēst tavu datoru ar kāda vīrusa palīdzību, nu tīri teorētiski arī provaidera rūteri ....
 

Nu bet kāda starpība ar kā palīdzību/nepalīdzību tas IP tiek izmantots savām netīrajām vajadzībām? Lai būtu ar vīrusa palīdzību. Tātad teorētiski var ar vīrusa palīdzību. 

Link to comment
Share on other sites

Nez, man vienīgajam šķiet, ka autors ir parasts trollis ? Nu pārāk jau uzkrītošas stulbības raksta. (Vai arī es esmu pārāk labās domās par dažu indivīdu saprāta līmenī).

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

tava ip ir 91.xxx.xx.66

Nē, viņa IP adrese ir 192.168.x.x :p

Labots - Luke
Link to comment
Share on other sites

 

 

ja ljoti gribas zinaat, tas paranoidaalais taurs lieto anonimaizeri, katrs posts no citas ip :>

Būs anonimaizera reklamēšana. :D

Link to comment
Share on other sites

president

 

 

ja ljoti gribas zinaat, tas paranoidaalais taurs lieto anonimaizeri, katrs posts no citas ip :>

Ja es esmu paranoiids taurs, tad kaa nosaukt cilvi kursh nemitiigi saliidzina ip ar ko katrs ieposto? :< 

Link to comment
Share on other sites

Nevelc garumā. Klāj vaļā. Kas tas par kruto anonimaizeri, kuru tu lieto? Arī tādu gribu. Kur var dabūt? Cik tas maksā?

Link to comment
Share on other sites

president

 

 

operas addons, 500mb par velti, peec tam jaamaksaa :>

Zini kāda tevī ir problēma? Varbūt arī mani uzskata par trolli, jo pēc šejieniešu domām es rakstu stulbības(bet atcerieties, ka uz katru "gudro" pc lietotāju atradīsies vēl gudrāks kurš iepriekšējo uzskatis par stulbeni), bet tavus komentārus nevar uzskatīt par autoritatīviem, jo tu atkal jau nošāvi greizi.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Tak ļaundari tam pirkstam, ar ko bankomātā kodu spiež, jau sen tās dieniņas kā, ir slepeni piemontējuši nano videokameru!

Tad jāvada dažādi PIN kodi. Uzspied 4 ciparus un pogu LABOT. Tā kādas 4h no vietas. Pēc pāris stundu skatīšanās hakeriem apniks un apmetīs ar roku. 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

president,

ir ļoti maza iespēja, ka kāds tieši tavu datoru no visiem datoriem pasaulē izvēlēsies uzlauzt un caur to darīt kautko nelegālu. It sevišķi, ja tavā datorā ir ugunsmūris, antivīruss un/ vai cita programmatūra, kas datoru aizargā. Principā tu riskē inficēt savu datoru apmeklējot apšaubāmas vietas internetā, vai palaižot datorā apšaubāmus failus no e-pasta vai tamlīdzīgi. Inficētos datorus ļaundari parasti izmanto kā daļu no milzīga zombēto datora tīkla (Botnet) , lai veiktu uzbrukumus kādām konkrētām mājaslapām vai citiem sliktiem mērķīem. Cita lieta ir ja tavā datorā glabājās ļoti vērtīga informācija un kāds ļauns cilvēks par to zin, tad viņš var konkrēti mēģināt uzlauzt tavu datoru, lai tai piekļūtu.
Ja tavā datorā ir moderna operētājsistēma, tajā uzstādīts ugunsmūris, antivīruss, un tu neapmeklē šaubīgas vietas internetā, neatver e-pastus ar inficētiem pielikumiem, un tavā datorā neglabājas ļoti vērtīga informācija, tad nav iemesla uztraukumam.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

president

Beidzot sagaidīju sakarīgu atbildi. Tikai es neuzdevu jautājumu "cik iespējams" ir ka tieši manuIP kāds izmantos, bet jautāju vai teorijā vispār ir iespējams izmntot KĀDA IP. Pēc tava posta sapratu, ka tas ir iespējams pie noteiktiem nosacījumiem. Galvenais, ka admini iesaistās asās diskusijās ar cilvēku, kurš no PC neko nesaprot, apgalvojot, ka tas NAV iespējams. Nožēlojami :<

Link to comment
Share on other sites

 

 

cilvēku, kurš no PC neko nesaprot

 

Vispār nevajag gramstīties gar lietām, no kurām neko nesaprot  ... var šmuce sanākt ....

Link to comment
Share on other sites

 

 

un tu neapmeklē šaubīgas vietas internetā

 

izpratne par to kas ir šaubīga vieta mēdz būt ļoti atšķirīga parastam lietotājam un drošības speciālistam ...

Link to comment
Share on other sites

 

 

Pēc tava posta sapratu, ka tas ir iespējams

Ne sūda tu nesaprati.

Ja ļaunais hakeris atnāks pie tevis ciemos, iedos tev pa tāfeli un, kamēr tu guli nemaņā, noraus tavu/kompi/modemu/rūteri no ISP vada un pieslēgs savu agregātu, tad viņš izmantos tavu IP.

Tas ko Satan apraksta ir tava kompja izmantošana ar visu no tā izrietošajām sekām.

Link to comment
Share on other sites

vai teorijā vispār ir iespējams izmntot KĀDA IP.

  Paklau puis, tev vispār ir sajēga, kas ir IP, kāda atšķirība starp statisko un dinamisko IP un kā pie tādas vispār tiek? Nu beidz murgot par lietām, kurās tev sajēga absolūta nulle un, lai būtu pilnīgi drošs - izrauj tīkla vadu un nekad ne ar ko neej internetā un galvenais - izmet mobilo, jo tavu atrašanās vietu "vīri melnā" var noskaidrot elementāri.

Labots - raiviic
Link to comment
Share on other sites

Paklau puis, tev vispār ir sajēga, kas ir IP, kāda atšķirība starp statisko un dinamisko IP un kā pie tādas vispār tiek?

Es zinu, es zinu! Vai drīkst es atbildēšu? Statiskā adrese ir tā, ko statiski ievadi ierīces konfigurācijā, dinamiskā- adrese, ko piešķir DHCP serveris? :p

Labots - Luke
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...