Jump to content

Chrysler Grand Voyager OEM navigācija


Kitai
 Share

Recommended Posts

Nu vismaz pieklājības pēc gadu būtu uzrādījis!

Link to comment
Share on other sites

 

 

Nu vismaz pieklājības pēc gadu būtu uzrādījis!

 

Sorry 2005.


Cik pārskrēju krievos pieejai infai, tad Baltijas valstu nav vispār un jaunākais updeits kartēm vispār bijia 2011. g.

Link to comment
Share on other sites

Man vienīgajam neizdodas tajā lapā atrast nevienu norādi, kam zvanīt, rakstīt, lai iegūtu kautko no tā viņu klāsta?

Interesē 2008g SAAB 9-3 navi DVD 2015-2016g. Vienu čali satiku, kam bija 2014-2015g versija, bet par to es naudu nevēlējos maksāt, gribas kautko jaunāku, pie tam uz vietas, jo arī tam čalim vairāki DVD nestrādāja - vai nu nepareizā ātrumā rakstīts, vai neatbilstošai DVD sistēmai. Saprotu, ka OEM ir sūds, bet tomēr grribētos, lai tas sūds vismaz ir up to date

 

 

 

Rekur letiņi piedāvā http://navigation.lv/2/gps-navigacijaja nu nemāki krievu forumus Lai gan - vai ir vērts ar tādu navigāciju, kas rāda tikai virzienu ar bultiņu, čakarēties?
Link to comment
Share on other sites

 

 

Rekur letiņi piedāvā

 

spriežot pēc gramatisko kļūdu apjoma tajā lapā, letiņi tie nebūs gan.

Link to comment
Share on other sites

Es savam 2008. gada Renault jaunāko versiju atradu ru kluba mājas lapā. Tie navigation.lv ņem, visticamāk, līdzīgās vietās. Tā ka vajag tik rakt.

Man tam Renault, atšķirībā no tā Chrysler, rāda arī normālu karti, līdz ar to, reizēm lietoju arī to iebūvēto, it sevišķi ārzemēs, lai nav par internetu kosmoss jāmaksā. 

Link to comment
Share on other sites

 

 

vai neatbilstošai DVD sistēma
Spēcīgi teikts! 
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...