Jump to content

Volvo valoda


Partizāns
 Share

Recommended Posts

Labdien cienītie.

Ir volvo V70 2006. Nomainīju valodu instrumentu panelī uz Lv,bet nesaprotu kādēļ nerāda latviešu valodas garumzīmes un mīkstinājuma zīmes? Vai kāds var palīdzēt? Ir pieejami bin faili gan vācu valodā, gan Lv. Atšķirība ir tikai modeļos. V70 un Xc90. Vai flešā ir ierakstīts kāds kods kuru man vajadzēja pārkopēt kopā ar tekstu?

Esmu iesācējs galīgs.

Link to comment
Share on other sites

volvo kluba forumā atceros bija cilvēks, kurš tās valodas lika visiem. bet kā ar mūsu burtiem, to gan neatceros.

Link to comment
Share on other sites

Partizāns

 

 

ko lai saka... labi, ka tev bantu valodu nevajag...

Ja būs klient, kas par to maksā, tad būs arī bantu valoda :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

Partizāns

Man personīgi labāk tīk angļu valoda, bet ir tantuki un onkas kam patīk ar savu auto sarunāties savās dzimtajās valodās. Tādēļ arī gribu kautko darīt šinī lietā. Mācīties nekad nav par vēlu. Zinu, ka citi jau liek tās valodas, bet tie ir citi.

Man ir dzelži ar ko nolasīt flash, tāpēc arī to daru.


citats: ja tu pirktu auto, piedaavaatu pilniigi vienaadus, tikai vienam anglju meele, otram latviesju, bet tas otrais maksaatu 5k eur vairaak, kaada buutu tava izveele?

 

Pilnīgi vienalga kāda valoda, kaut vai mandarīnu . Galvenais tehniskais stāvoklis.

Labots - Partizāns
Link to comment
Share on other sites

Partizāns
manupraat ir taa, ja diakrisko burtu vietaa ir kjeburi, jaapamaia taa faila kodeejums, piemeeram ar kaadu hexeditor.

Tieši tā, rādās ķeburi. Bet uz datora viss ir kārtībā.

Vai ir liela nozīme tam ar kādu editoru veicu faila kopēšanu. ?

Labots - Partizāns
Link to comment
Share on other sites

Piezvani Uldim uz Baldoni, varbūt padalīsies ar noslēpumiem, kaut gan diez vai, tev gribās kāst naudiņu par lietam , kur tev ir maz jēgas, un ko tu darīsi ja kaut ko klientam nosvilināsi, ai gadījās?

Link to comment
Share on other sites

Partizāns

 

 

Piezvani Uldim uz Baldoni, varbūt padalīsies ar noslēpumiem, kaut gan diez vai, tev gribās kāst naudiņu par lietam , kur tev ir maz jēgas, un ko tu darīsi ja kaut ko klientam nosvilināsi, ai gadījās?

Var neatbildēt ?

Link to comment
Share on other sites

Cilvēks uzdod normālu  jautājumu un atkal sanāk bars, kas mācīs viņu dzīvot.

  • Patīk 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Vai ir liela nozīme tam ar kādu editoru veicu faila kopēšanu. ?

 

Visticamak ka jā, paņem Notepad++, tur pie Encoding paskaties kādā šobrīd kodējumā ir tas fails, pamaini uz citu (ar "Encode to .." komandu)

Link to comment
Share on other sites

Ja tas ir vienkārši XML fails, tad derēs arī pleinteksta redaktori (noutpadveidīgie), turot pirkstus, rokas, kājas un ausis krustām un lūdzoties, lai atbalsta multibaitu kodējumus. Bet ja tas ir firmvāres binārs fails, tad es tādas muļķības nedarītu.

 

Bināros failos mēdz būt iekšā noteikti lauku garumi un secība (par ko noutpadiem pajāt - ŌŌŌ, tur no 2 baitiem var 2baitu ķeburu uztaisīt!) un mēdz būt arī čeksummas (kas mainās pie jebkādām izmaiņām). tātad iemaucot iekšā sazin kā ar noutpadu pamainītu bināriju, labākajā gadījumā būs atteikums kā "neder". Sliktākajā - nu būs jāraksta pa virsu pēdējais derīgais. ja varēs.

 

Jautājums ir ļoti "nišas", un volvo forumos atradīsi ievērojami vairāk informācijas nekā šeit, kur labi ja kāds kaut kad jaunībā attāli ar ko tādu saskāries.

Labots - usver
  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Partizāns

Ar notpadu neko vispār nevar saprast. Ar hex editoriem daudz labāk.

Kā šeit var pievienot failu,... hmmm man nav atļauts augšupielādēt failus. Fails ir bin formātā.

varbūt kads vēlas papētīt.

Labots - Partizāns
Link to comment
Share on other sites

"Lietot pilnu redaktoru" poga - ar to atveras paplašināts redaktors ar augšupielādes formu.

Link to comment
Share on other sites

Partizāns

Nav nozimes ar kadu kodu es skatos uz to failu, var uzlikt ķīniešu hieroglifu, bet biti vai baiti  jau paliek nemainīgi.

 

Neizdodas upload....nav atļauts, es parāk jauns laikam šini forumā.  Vai varbūt faila formāts nav atbilstošs. Arhīvu arī neļauj uploadot.

 

Atlikuši 2 ieraksti līdz šodienas 22:51 :TBS:

Labots - Partizāns
Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

 

 

Paldies Biedri par biedru !!!!

Ar ko tu šos iekšā baroji? Vidas? 

Link to comment
Share on other sites

Paga. Vācu valoda oriģināls, ar hexinieku salaboji tekstus un domā ka rādīs korektus Latviešu burtus? Nedomāju,ka tik vienkārši būs, gan jau dampī nav attiecīgais fonts kurā ir Latviešu burti pareizi uzzīmēti. Kas un kā jāmaina attiecīgajā prošivkā - prasi spečukiem, kuri ar to ikdienā ņemas.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Domā ka tas ir kautkāds mappings no loģiskiem simboliem uz 'rādamiem' simboliem? Man šķiet tā ir atļauto simbolu kopa. Bet nu vispārībās jau var pamēģināt.

Link to comment
Share on other sites

Partizāns

Tagad Jūs cienītie sākat runāt man nesaprotamā valodā, kuru gribētos gan iemācīties. Kas ir translits?

Tieši par tiem fontiem biju iedomājies.

Link to comment
Share on other sites

nevertell

Šajā gadījumā būs nevis šis -> shis, bet gan šis->sis. Nedomāju, ka viena ascii burta vietā varēs ierakstīt divus.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

DannyDiktator

Aizbrau pie Ulda un nečakarē prātu - 25Eiro un ieliks ar mīkstinājumzīmēm.

  • Patīk 3
Link to comment
Share on other sites

Partizāns

Ar Ulda palīdzību savests kārtībā mans volvo. Taču mierā neliksos kamēr pats nesakodīšu šito riekstu :-)

Ja ir vēlēšanās kādam rakņāties pa hex cipariņiem, dodiet zināt.

post-102719-0-89014200-1482355793_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

versatile

 

 

pa reizei mani tracina tie antinji, kuri visu grib latviesju valodaa... nu nav un nebuus taa, ka deelj miljona no 7,5 miljardiem, kaads kut kur iipasji iesprings.

True, bet radiniekam volvo sarunājas vāciski. Nu nav nekas baigi foršs.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Ar Ulda palīdzību savests kārtībā mans volvo

Šis Uldis arī manam volvim samainīja valodu uz lv un viss ir kā nākas!!!

Link to comment
Share on other sites

Man liekas, ka viņš pusei Latvijas Volvo īpašnieku ir šito manipulāciju izveicis :sarkasms:

Link to comment
Share on other sites

autor, ieliec taču to bināriju lai vismaz atšķirības interesenti var ieraudzīt.

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...