Jump to content

Putekļusūcējs dzīvojamo telpu un auto salona uzkopšanai


senters
 Share

Recommended Posts

Budžets paredzēts aptuveni līdz 150 EUR, noskatījis esmu šo - PHILIPS POWERPRO ACTIVE FC 9533/09

https://www.salidzini.lv/click.php?itemid=199028125&q=9533+09+philips

 

Te uzskaitītas visas priekšrocības - http://www.philips.lv/c-p/FC9533_09/powerpro-active-puteklscejs-bez-puteklu-maisina-ar-powercyclone-4-tehnologiju#see-all-benefits

 

No 2016. gada modeļiem (bez putekļu maisiņa), manuprāt šis ir vispiemērotākais dzīv. telpās

 

Izvēle par labu bija putekļu traukam, nevis putekļu maisiņiem.

Pašu sūcēju, cik paskatījos, likās samērā ok. Jauda norādīta 750W, iesūkšanas jauda ar tīri ņipra (bik patestēt sanāca dzīvē). Kā pieredzēts, motora max. jauda neko nedod, svarīgi tieši iesūkšanas jauda.

 

Tajā pašā cenas grupā esošie Electrolux neuzrunāja, likās lielāka "Ķīna".

 

Ko varat pateikt par konkrēto izvēli, kas vēl ir apskatīšanās vērts?

 

p.s.

Iepriekš lietoju profesionālo Karcher, nevarēja sūdzēties, bet dēļ gigantiskā izmēra, nepiemērots variants.

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

VebKamera
zvēle par labu bija putekļu traukam, nevis putekļu maisiņiem.

 

Es nu ļooti neiesaku. Man arī pirms 2 gadi bija līdzīgs funktieris, paņēmu Vax. Mēsls kvadrātā. Gaidu ka nosprāgs un varēs nopirkt normālu putekļusūcēju.

1) viņam tāpat ir putekļu filtri, kas jāmaina. Un piem. manam, tie maksā konkrētu ciparu. Vienu var mazgāt, bet pēc 5. reizes vairs negribas.

2) putekļu iznešana, izmešana nebūt nav tīrs process - pie miskastes nākas iet ar "darba" drēbēm, pie tam nostāties pa vējam;

3) arī tie filtri katru reizi jāizklapē, put pa visām malām;

4) virpuļgaisa filtrs nestrādā ideāli - vismaz manā mājā mati un dzīvnieku spalvas lien viņam cauri, saķeras kanālos, utt. Reizi pusgadā gribi negribi jāskrūvē tā visa virpuļufiltra kaste vaļā, kanāli jātīra.

 

Vienīgais pluss - jauda normāla. Bet arī tam bija mīnuss - manam eksemplāram pirmais motors nodega garantijas laikā, pašlaik darbojas otrais, pa garantiju nomainītais.

 

Man pietika, vairs negribu to seksu. Ņemšu nopirkšu normālu, vienkāršu, ar kārtīgu maisu. Tie mārketinga brīnumi var iet ieskrieties.

Labots - VebKamera
Link to comment
Share on other sites

dazhus meeneshus lietoshanaa Philips FC9922

 

2x daargaaks, jo negribeejaas pazaudeet vadiibu uz kaata, ieprieksheejam LG bija taada "extra",

aizveesturiska LG vadiibas izpildiijums bija krietni racionaalaax -

vadu dziislas iestraadaats pashaa shljutenee un rokturii pociits, vienaa galaa Off, bet otraa Max.

Philips pa "gudro" - raida pa gaisu, rokturii 2xAAA bachas un triis pogas, On/Off un +, -

 

+

kluss

vads akuraat tik cik man nepiecieshams, LG 8m bija ~2m par iisu

suuc liidziigi ar gadsimta saakuma LG 1800w ~Cyclone~

vertikaala/horizontaala glabaashana

 

-

nedaudz par augstu birste, netiek visur kur vajag apakshaa un jau nobruzhaajushies burti

nebija nopeerkams LV uzreiz, bija jaagaida ~3 nedeeljas, kuru laikaa salaboju veco nomainot vadu :)

 

Link to comment
Share on other sites

@ruukjis man kaut kā šitie vizuāli un izmēru ziņā neapmierina, pieļauju ka nēsāšana kur vajag ir ok, bet dzīvoklī ar rozetēm nav problēmu, slēdzu kur vajag, aizsniedzu visu. Auto ar šādu neizsūkšu

 

@VebKamera paldies par pieredzi ar tvertnēm, man arī maisi neliekas nekas pārāks, tāpat čakars savs

 

@MartiniB 2x vairāk maksāt par to lai pults būtu - ne šoreiz, visādi citādi izklausās ok Philips variants, citos parametros varētu būt līdzīgs ar Tevis pieminēto

Link to comment
Share on other sites

ir arī philips FC9323 . Ar putekļu izmešanu problēmu nav. Beidz sūkt, noņem trauku, atver vāku, izber podā, nolaiž ūdeni. Filtrus neklapēju, 1x mēnesī mazgāju..nu un pēc gada lietošanas, kā apzinīgs pilsonis, kurš ievēro instrukciju, mainu uz jauniem ( 14-16 Eur) . Bija doma izmēģināt alternatīvos, taču palasīju atsauksmes, ka tāds filtrs kalpo labi ja 4-mēnešu, tad finansiāli nekāda ieguvuma nav- nu kad Philips pārstās filtrus ražot, vai Latvijā nevarēs dabūt (pat tagad ne katrā pirmajā veikalā tie filtri atrodami), tad cita varianta nebūs.

Labots - Jainit
Link to comment
Share on other sites

Man ir šāds: https://www.amazon.co.uk/Vax-C88-AM-PE-Compact-Cylinder-Vacuum/dp/B00KIMBLRQ

Sūc ar uragāna metodi. Iesūc tā, ka nekas pāri nepaliek. Laba štelle ir dzīvo nieku vilnas uzņemšanas rotējošā slotiņa. Pabraucini pa gultu un viens kilo garantēts! Nav jāčakarējas ar maisiņiem - atver konteineri un izmet labumu. :download:

Link to comment
Share on other sites

@Jainit kā lietojās? Par izmešanu, gluži manas domas, nesaskatu tur neko TIK seksuālu kā @VebKamera rakstīja

 

Jauda pietiek? Auto, kas nesen pienēsāts visādiem gružiem, var sūkt, nepaģībs? Man iepriekšējais (pirms Karcher) izjuka iesūcot pavairāk smiltis un citus štruntus

 

@Zoom Philips arī ir tā birste, man itkā pēc tādas vajadzības maza, bet paprovēt varēs

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

lietošana- 60 m2 dzīvoklis bez dzīvniekiem, sūkšana 2-3x nedēļā. Auto, domāju, ka sūkt var, papīra filtrs smilti cauri uz sūcēja motoru nelaidīs.  vienkārši. varētu sanākt ,ka biežāk jātīra.

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Praktiski visi ieteikti modeli sheit ir pilnigakie mesli kuri kalpos vien labi ja paris gadus ja paveiksies un nebusiet apmierinati tapat ar kvalitati...

 

lietoju sho

Henry2011x300_400x400.jpg

ZVEERS, jauda laba, suuc varen horosho, loti kluss salidzinot ar puteklusucejiem, liela tvertne, maisi maksa 20sant gabala, varen laba filtracija, vads laikam 10m garsh kursh ierullejas vinjam galvaa lai nemaisas pa kajam, vienkarsh & izturigs- var mest rinki, spardit ar kajam un visadi citadi pazemot, kalpot ari vajadzetu muzhigi..

99% laika izmantoju buvniecibaa pieslegtu klat pie kadas masinas taka tiek rucinats parasti vairakas stundas dienaa..

 

tikai vai LV var vinus vispar nopirkt? cik zinu tad visaas viesnicas vinus izmanto ari.

Labots - www.MistersPimpausis.lv
Link to comment
Share on other sites

@www.MistersPimpausis.lv putekļu sūcējs atbilst Tavam foruma vārdam  :moil:

Labots - senters
Link to comment
Share on other sites

 

 

Praktiski visi ieteikti modeli sheit ir pilnigakie mesli kuri kalpos vien labi ja paris gadus ja paveiksies

 

Laikam lepojies, ka dzīvē Tev viss ir tikai melns un balts. Kā arī tikai tas, kas Tev, ir pats labākais. Līdzīgi kā vēl šeit dažiem foruma āžiem :)

 

Es jau hvz cik gadus lietoju Electrolux Ciklonu. Jā, regulāri dampis pieprasa lai cilindrīgos filtus ielieku otrajā dampja atverē, kurā tos attīra. Attīru un šie darbojas vēl joprojām. Izejas filtrs mazgāts hvz cik reizes, vēl ar vien darbojas. Ja godīgi - man pilnīgi pie ****, ka dēļ sliktajiem filtriem telpā iekļūst kāds puteklis.

1. Dampis darbu veic - grīda, mēbeles, tepiķi ir tīri(ok, konkrētajam modelim ir probzas ar dzīvnieku spalvām, tomēr to var risināt iegādājoties citu "birsti");

2. Filtri ir praktiski mūžīgi.

 

Viss.

Link to comment
Share on other sites

pēc zināma skaita DA Āzijas izstrādājumu izmantošanas paņēmu karcher. apm.gadu lietots - pretenziju nav.

Link to comment
Share on other sites

Manā izvēlē galvenais, lai izmēri ir samērā ok. Lai nav arī galīgs plastmass, viss +- sabalancēts.

Baigi gudrāks nepaliku, tas pats Philips vien būs jāņem.

Link to comment
Share on other sites

Mezavecis

Rādi redzēt tos mūžīgos filtrus. Tam pieminētam karcher izmazgāju filtru un rezultātā gaisa caurlaidība samazinājās uz pusi. Papīra/heppa filtri nav mazgājami. 

 

2. Filtri ir praktiski mūžīgi.
Link to comment
Share on other sites

Par filtriem - kur ir problēma nopirkt viņus 3 gab., skaidri zini ~3-5 gadiem būs. Konkrētā tēmas sūcēja filtrs maksā ~8 EUR

Link to comment
Share on other sites

 

 

Konkrētā tēmas sūcēja 
maiņas filtru komplekts FC8058/01 maksā 14+ Eur. Problēmas nav, pērc kaut vai 10-it gadiem. :)
Link to comment
Share on other sites

Guest
Slēgta tēma, pievienot komentāru nav iespējams.
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...