Jump to content

Darbs no mājām


PelnamKopā
 Share

Recommended Posts

Sveiki gribeju pastastit par vienu majaslapu. Protams vina ir anglu valoda , bet es domaju tas problemas nesagadas.

 

Majaslapa ir erta, viegli saprotama un galvenais ar skaidrojumiem par katru majaslapu atseviski. Visas majaslapas kuras vini reklame ir maksat spejigas un maksa jau kops 2007.gadiem . Majas lapa paradijas tikai nesen un tiek atjaunota katru nedelu ar jaunakajam zinam un majaslapam  .   

   Pats esmu pilnigi visas sis majaslapas izmeginajis un varu teikt , ja jus stradajat katru dienu katra majaslapa pa druscinai, tad menesa beigas jus varat no visam kopa sakrat lielu summu.

Jo ilgak un biezak stradajat ,jo vairak nopelnat. Logiski :)

 

 Ienac un sauc draugus lidzi 

9dd08dbd0cf3ebb550560e0eff47f73f_i-237.j

Labots - drunk_lizard
Link to comment
Share on other sites

Anonīms Alkoholiķis

Ej d!!!rst

Labots - Anonīms Alkoholiķis
Link to comment
Share on other sites

PelnamKopā

Nesaprotu jūs . Visas mājaslapā dotās vietnes ir legālas un izmaksā naudu [100%] Nav teikts , ka pelnīsiet 100000$ dienā. Tur viss ir otrādāk,sākums ir nedaudz lēns,mazs income. Pectam ar laiku tu dabūn vairāk un vairāk , jo tas viss saistās ar tavu peveikto darbu un par mājaslapas apmeklēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Nu tu esi labs cilvēks, bet ar mazo burtu!

Link to comment
Share on other sites

www.MistersPimpausis.lv

Georg, tu labak uztaisi to savu lapu bez kludam+ es tev varu pateikt labaku veidu kaa pelnit pikji interneta:

https://chaturbate.com/ -panjem savu desu rokas un tik bliez valjaa, visadi onkuli no amerikas metis tev pikji uz urra!

Link to comment
Share on other sites

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...