Jump to content

Shortcut.lv video lejupielāde.


Vitautins
 Share

Recommended Posts

Sveiki forumieši! Gribētos uzzināt vai kāds ir saskaries ar shortcut video lejupielādēšanu savā datorā? Varbūt varētu palīdzēt kā varētu lejupielādēt materiālu no turienes, tvplay.lv izmantoju videodownloader bet tur tas neder. Varbūt kāds zina kādu variantu?

Link to comment
Share on other sites

 

 

Varbūt varētu palīdzēt kā varētu lejupielādēt materiālu no turienes, tvplay.lv izmantoju videodownloader

 

Šis jau izklausās pēc tiesību pārkāpumu, kam tev tas ir nepieciešams, vai tālāk nodarbosies ar pirātismu ? 

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

Paskatīšos vakarā vai ar manis izmantotajiem tūļiem var - nav bijusi vajadzība līdz šim no šortkata.

 

 

 

vai tālāk nodarbosies ar pirātismu

 

Ko Tu piesējies? Cilvēks uzjautāja par tehniskām iespējām. Man ar dažkārt vajag kādu video saglabāt no raidījuma, kuru savādāk principā nav iespējams dabūt un viņu piedāvātais arhīvs ir mainīgs. 

 

Pareizais, mļin. :p

  • Atbalstu 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

par tehniskām iespējām

 

Ja autors nemāk zagt, nevajag to lūdzu darīt, a man patīk piekasīties, citādi nav nekādas jautrības  :yahoo:

  • Patīk 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

youtube-dl

 

Ar šo no shortcut.lv nevar nokačāt video. No youtubes man izdevās. Savukārt no replay.lv var arī ar downloadhelper.

Link to comment
Share on other sites

Vitautins

Paskatīšos vakarā vai ar manis izmantotajiem tūļiem var - nav bijusi vajadzība līdz šim no šortkata.

 

staylez, 15 Dec 2016 - 08:30, teica:

vai tālāk nodarbosies ar pirātismu

 

Ko Tu piesējies? Cilvēks uzjautāja par tehniskām iespējām. Man ar dažkārt vajag kādu video saglabāt no raidījuma, kuru savādāk principā nav iespējams dabūt un viņu piedāvātais arhīvs ir mainīgs.

 

Pareizais, mļin. :p

 

Tieši tā vēletos priekš sevis materiālu ja ir iespēja. Zinu ka daži iznem no shortcut video bet nevaru atrast kontaktus ar tiem cilvekiem. Tadēļ domāju šeit kadam zinošam pajautāt :)

Link to comment
Share on other sites

 

 

Asprātīgi
 

 

Es tur neko tur asprātīgu neredzu, normāls ieteikums  :sarkasms:

 

Tu domā, ka kinoteātros ir savādāk, tieši tā arī notiek, filmē cam ripus ar telefonu, vai videokameru  :devil: a ko :mrgreen: , ja vajag savām vajadzībām.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
TasEsmuEss

Būs vajadzīgs Android telefons ar Shortcut appu, kā arī trafika snifferis ar SSL sertifikātu.

Tad ieejam appā, sākam kaut ko skatīties un saglabājam trafiku failā. Pēc tam atveram failu datorā un sākam domāt, kā to visu salikt kopā. Parasti jāpievērš uzmanība failiem playlist.m3u8 un chunklist.m3u8. Linkiem beigās būs arī auth tokes, par kura derīguma termiņu pagaidām nezinu, bet šaubos ka ilgāk par 24 stundām.

Vēl svarīgi, ka visi faili glabājas sadalīti gabalos. Standarta garuma filma sadalīta aptuveni 500 - 600 gabalos (faila formāts *.ts un faili ir secīgi). Pēcāk jau jāizveido skripts, kurš pratīs lejupielādēt visus šos failus secīgi un jāizmanto kāds softs, kas pratīs salikt šos fragmentus kopā vienā, derīgā gabalā un skatāmā formātā.

 

Lai skatītos tos strīmus kādā mistiskā programmā, pat ar derīgu auth tokenu, var nākties iebarot pareizo user-agent un refferer, lai tā lieta strādātu.

 

Tas viss nav tā čakara vērts, kamēr kāds neuztaisa programmu/web appu, kas var to kaut nedaudz automatizēt.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
2016.12.15. , 15:19, e = d teica:

var ar mobilo nofilmēt no tv ekrāna.

a ja ieraksta savu pc ekrānu ar kādu softu un uz ekrāna ierakstu HD kvalitātes shortcut filmas. Tas arī būs pirātisms?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
evertons

Pacelsim mironi.

 

Man šobrīd interesē šis pasākums, respektīvi, kā saglabāt to video bez čakara rakstīt ekrānu. Mošk kāds ir atkodis?

Link to comment
Share on other sites

Nu vienīgais, kas nāk prātā, tas ir izvilkt linku un ar record opciju ierastīt ar kādu no pleyeriem, kas atbalsta to.

Link to comment
Share on other sites

evertons

Pirms gadi 5 tā darīju, bet tagad nevelna nesanāk, šie pamainījuši aizsardzību...

Link to comment
Share on other sites

Var novilkt - skaties linku kur aprakstīju ka no radio Nabas audio dabūt pirms pāris dienām. Slinkums meklēt. Ā, ja fails ir liels un HD, tad copy link un caur 

2016.12.15. , 03:43, nevertell teica:

 

youtube-dl

 

 

 

 

Labots - Racer
Link to comment
Share on other sites

evertons

Uzliku to papildinājumu hromam, bet nekas nenotiek- tabs atverās un stāv uz 0%...

Labots - evertons
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
pirms 12 stundām , laikamTak teica:

 

Padalies kā tiec galā ar mpd utt. Man viens paņēmiens ir bet nu tik samudžināts un ne vienmēr sanāk, ka esmu atmetis ar roku.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Izveido kontu, vai pieraksties esošajā, lai komentētu

Jums ir jābūt šī foruma biedram, lai varētu komentēt tēmas

Izveidot jaunu kontu

Piereģistrējies un izveido jaunu kontu, tas būs viegli!

Reģistrēt jaunu kontu

Pierakstīties

Jums jau ir konts? Pierakstieties tajā šeit!

Pierakstīties tagad!
 Share

×
×
  • Izveidot jaunu...